Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב זול (25K) לנסיעות יומיומיות של 60ק"מ סה"כ עבודה וחזרה.

Laurence
שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה הטרמפ של אשתי לעבודה יצא לפנסיה והיא משתמשת הרבה ברכב שלי שיש לו עלות נסועה יחסית גבוהה.

אני מחפש רכב לא יקר, אזור ה 25K, אמין כמה שאפשר ובעל צריכת דלק נמוכה כדי שהיא 'תתחרע' עליו כל יום לעבודה.

שתחנה בין מכוניות בלי שיכאב לי הלב על כל פתיחת דלת.

שתחנה מתחת לעצים בחניון ולא אנקה כל ערב לשלשת יונים...

בקיצור, מחפש רכב "עבודה" תרתי משמע.

כשהכנסתי את הנתונים ליד 2, אני בעיקר מוצא צרפתיות. קצת מטרידה אותי האמינות שלהן וגם עלות התחזוקה.

הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני בא בחשבון?

לא יודע מה מטריד בעלויות התחזוקה של הצרפתיות, ברנו לא ראיתי הבדל מהותי מרכבים אחרים מקבילים של יצרנים אחרים בתחזוקה במוסך המורשה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך בגאג' גדול. לרוב נוסעת אחת או שתיים. במקרי קיצון 4 אנשים.

הגודל פחות חשוב, אני מניח שקטן יצרוך פחות דלק ויעלה פחות לאחזקה.

אפשר ידני אבל אשמח גם להצעות של אוטומטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק רכבי מיני כמט פיגו 107,פיאט פנדה.

אם אתה מעדיף סופר מיני הקליאו 3 אופציה טובה, פחות חיסכונית מהמיני אבל משמעותית נוחה יותר.

בגיזרת האוטומט הסיריון אופציה טובה,יש גם את ה107 רובוטית שתהיה מאוד חיסכונית אבל עם גיר רובוטי.

מזדה 2 ברמת אביזור דינמיק תהיה די מאובזר. והסרזיה ביותר אם כי פחות מצטיינת בתחום החיסכון.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב לעבודה ולא יהיה אכפת שידפקו...

אני הייתי מחפש C4 משנת 2010-2011 מהדגם הראשון. אפשר למצוא מכוניות יחסית חדישות עם ק"מ נמוך ובגלל שהשוק אכזרי מחירן נע בסביבות ה-10K. מגיעה עם 6 כ"א ובקרת יציבות כסטנדרט. מנוע 1.6 NFU הוכח כאמין ועניין תיבת ההילוכים לא כואב כבעבר. בעלי מקצוע כבר מכירים את השטויות שלה. מניסיון של חבר עם רכב כזה, היא גם חסכונית יחסית בדלק. גם לבטח אותה זה לא יקר (אני הייתי משלם על צד ג' בלבד).

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט פנדה בת 3 יכולה להמכר במחיר הזה. יש רכבים עם נתונים מדהימים סביב ה 25-30 ביד 2 [אין שוק, הרבה מוכרים קצת קונים]

גיר ידני חמאה, מאוד נוח לתפעול.

עשיתי איתה 1 ל 17 בפקקים של איילון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שפנדה אלופה בחיסכון בדלק וגם אמינה מאוד.

אם אתה נעול על אוטומט, תנסה 107\C1 - יכולות לענות לך על צרכיך.

כמו כן, גם פיקנטו אוטומט מנוע 1000 יכולה לעשות את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב לעבודה ולא יהיה אכפת שידפקו...

אני הייתי מחפש C4 משנת 2010-2011 מהדגם הראשון. אפשר למצוא מכוניות יחסית חדישות עם ק"מ נמוך ובגלל שהשוק אכזרי מחירן נע בסביבות ה-10K. מגיעה עם 6 כ"א ובקרת יציבות כסטנדרט. מנוע 1.6 NFU הוכח כאמין ועניין תיבת ההילוכים לא כואב כבעבר. בעלי מקצוע כבר מכירים את השטויות שלה. מניסיון של חבר עם רכב כזה, היא גם חסכונית יחסית בדלק. גם לבטח אותה זה לא יקר (אני הייתי משלם על צד ג' בלבד).

אלעד

מצטרף להמלצה על ה C4. בגרושים מקבלים רכב מרווח, חסכוני ובטיחותי ברמות (אה, גם מאובזר מאוד ונוח ביותר). צריכת הדלק לא תהייה הרבה יותר גבוהה מזו של אוטומטית קטנה, לא צריך ביטוח מקיף...

זה מה שלקוחות שלי קונים בהמלצתי

לאחרונה, וכולם מרוצים.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...