Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ קניית יאריס TS (דרישה מעל מחירון)

djAvi
שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מתעניין ביאריס TS (דגם ספורט) ומצאתי רכב די שמור מבחור שרכש את הרכב חדש מהחברה בשנת 2004 וכעת עומד על 128,000 ק"מ. נראה טוב ונשמע יחסית טוב אני חושב. הבעיה היא שבהתחלה דרש 14 אלף מעל המחירון ולאחר משא ומתן ירדנו לתשע אלף מעל המחירון אך גם זה נשמע לי מוגזם מעט יחסית לרכב שבסה"כ שמור טוב בלי שיפורים מכניים או משהו בסגנון. כמובן שנתונים אלו לפני בדיקה במכון.

מה דעתכם?

*קילומטר לשנתון יחסית טוב, אני צודק? אני מניח שלא יהיו בעיות עם הרכב. להבנתי הרכב אמין מאוד.

תודה למגיבים,

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאוד יקר, סה"כ רכב מאוד ישן, גם אם הוא במצב מצוין, עדיין יכולות להיות בעיות בשל ותק רב, הרכב עצמו, לפני 14 שנה היו לו 108 כ"ס, שנחשב לכלום היום מבחינת כוח. תחפש את כבר אחר צעיר בהרבה, ותהנה מרכב מודרני,

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה דרש 14 אלף מעל המחירון

אבי

מה הכוונה דרש? הוא איים עליך? הפעיל לחץ פיזי? פנה למשטרה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה דרש? הוא איים עליך? הפעיל לחץ פיזי? פנה למשטרה.
איזה הצדקה יש לשלם על חתיכת ארכאולוגיה מוטורית כ"כ הרבה כסף? מה הייחודיות של הרכב הזה? כי לפני 20 שנה שווק בתור גרסה חמימה? מאזדה 2 דור קודם תהיה יותר מהירה ויותר טובה מהאוטו הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא לא עם האוטו, אלא עם התנהגות עבריינית מצד המוכר.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נסחף ,אומנם מאזדה 2 היא אחלה מיני, אבל היאריס ts מהנה בכמה רמות מעליה.

היה לחבר שלי כזאת ,פשוט חויה הייתה שווה כל שקל.

אבל , אני ממש לא חושב שהייתי משלם עליה 9 אלף מעל המחירון, אלא פשוט מתקדם לאקזמפלר הבא

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הנאה בנהיגה יש ברכב כ"כ ישן? בשביל להביא את הרכב למצב סביר לנהיגה חזקה, יש להחליף המון חלקים, ואני לא חושב שהיאריס הזאת כ"כ מהנה, היא היתה סבירה מול מכוניות של סוף האלף הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע אליו פעם , מרגיש כמו קארטינג, תגובת הגה זריזה ולדעתי לצעיר חובב הגה, למרות גילו של הרכב זאת בחירה מצוינת.

אגב יש להם גם שוק נהדר

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עצמו נחמד מאוד, אבל כמו שאמרו, הוא ישן, ולא משנה כמה המותג אמין, זה חתיכת הימור.

היאריס עד כמה שהיא רכב מהנה לנהיגה, היא חלשה, וצריך לדחוק בה בשביל לקבל ביצועים טובים, במיוחד בתאוצות ביניים. אישית זו הייתה אחת הסיבות העיקריות למה מכרתי אותה.

9 אלף מעל המחירון זה אומר 30 אלף? זה מחיר רציני לשלם על יאריס מוצלחת ככול שתהיה, עדיין יאריס ועוד מיושנת. זה סכום שמאפשר לך לקנות איביזה או 208 שנתון 12-13.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הצדקה יש לשלם על חתיכת ארכאולוגיה מוטורית כ"כ הרבה כסף? מה הייחודיות של הרכב הזה? כי לפני 20 שנה שווק בתור גרסה חמימה? מאזדה 2 דור קודם תהיה יותר מהירה ויותר טובה מהאוטו הזה

****הודעת ההנהלה****

המשתמש הנ"ל מוכר בימים אלו יאריס ספורט (שמפורסמת בפורום), לכן יש לקחת את דבריו בעירבון המוגבל המחייב במצב של גוף בעל אינטרס

****הודעת ההנהלה****

גיבוב של שטויות חסרות בסיס..

עצוב על גבול המעליב שמשווים פה יאריס טי לאיביזה או ל208 ולמזדה 2.

לי יש שנתיים כבר יאריס טי מטופלת באהבה ובלי להתייחס לזה שהיא נראית כמו חדשה,

היאריס שלי עם 214,000 ק"מ אני יכול להעיד על בדיוק 0 תקלות במהלך כל השנתיים!!! (למעט מצבר שנפטר במהלך הדרך אבל כאמור זה לא קשור לאוטו).

היום אנשים מוציאים רכבים חדשים מהחברה עם תקלות ומבקרים במוסכים יותר ממה שהיאריס שלי ביקרה במהלך כל השנתיים.

על מה אתם מדברים בכלל כשמדובר באמינות? פה מדובר על טויוטה בת 13-14 עם מנוע מעולה 0 תקלות ואמינות יוצאת דופן (גם אם לא מטפלים בה באהבה כמו שמקבלת אצלי).

איכות הבניה של רכבים היום לא מתקרבת לאיכות ההרכבה והחלקים של היאריס. היום רכבים יוצאים מהמפעל עם תוחלת חיים קצרה מאוד ומספר התקלות עולה בהתאם. תראו איכות של קיה פיקנטו בת שנתיים, פח אשפה.

צריכת דלק נעה בין 13 ל16 ואפילו הגעתי פעם אחת ל17 קמ לליטר!!! (תלוי באופי הנהיגה ובסוג הדרך אם היא עירונית/בין עירונית) מיותר לציין שהיא לא נופלת בצריכת דלק כמעט מאף רכב שנוסע היום על הכביש, שוב להזכיר מדובר ברכב בן 13-14 שחוץ מטיפולים שוטפים לא צריך להוציא עליו שקל.

נכון היאריס יצאה מהמפעל עם 108 כ"ס, לא בדקתי בדיינו אבל קשה לי להאמין שהיא איבדה הרבה מזה וגם לפי איך שהיא מרגישה לא נראה לי שהיא איבדה הרבה סוסים במהלך השנים. ובנוסף אם נשווה לרכבי מיני שיוצאים היום מהחברה הם מגיעים עם 60-70-80 ובמקרה הטוב 90 כ"ס אז שוב, איפה היא נופלת מרכבים שנוסעים היום על הכביש?

לגבי הביצועים, עם שיפורים בעלות מינימלית כמו החלפת קפיצים, פילטר אוויר נושם יותר אפשר להוציא מהיאריס ביצועים מעולים!

היא מתנהגת בצורה מדהימה, המהנדסים של טויוטה עשו עבודה מעולה בתכנון הרכב הזה, ובכבישים מפותלים מספקת המון הנאה.

ובתנועה היומיומית, עם ההתנהגות בשילוב הזריזות שלה מקבלים חבילה מושלמת להתחמק מנהגים מטומטמים ובנוסף להינות על הדרך.

אני אישית לא מרגיש את מה שהעידו פה על תאוצות ביניים, יש משיכה בכל תחומי הסלד מהלחיצה הראשונה על הדוושה של הגז גם בהילוכים גבוהים במהירות נמוכה וגם במהירות של 100 קמש בהילוך 5 היא מאיצה מעבר ל120 מהר מאוד(רק במקומות שמותר כמובן).

הרכב הזה לא נועד לנסוע 250 קמ"ש וגם לא נועד להגיע לשם תוך 10 שניות. אז ברור שהוא לא ברשימה של הרכבים הכי חזקים בישראל אבל מי שידע לנצל את הרכב ולהשתמש בו כמו שצריך יהנה מאוד ואני חושב שהיאריס היא בין הרכבים הכי טובים שנהג מתחיל יכול לבקש, כנ"ל לגבי סטודנט שרוצה לחסוך בכסף ומחפש רכב עם עלויות מינימליות.

אז פות"ש אם נראה לך ש9,000 מעל המחירון זה יקר לך מדי, עבור ליאריס הבאה בלוח. יש אנשים שמתאים להם לשלם את המחיר כמו שיש אנשים שמתאים להם לשלם על מיאטה 2006 100K.

אם אתה חושב שהמחיר מייצג את מה שאתה מוכן לשלם על הרכב, והרכב באמת שווה את זה, לך על העסקה וסע לשלום בראש שקט.

עריכה אחרונה על ידי xXxRoVeRxXx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח עצוב שמשווים רכב שצעיר בעשור מהרכב שלך, הסתכלתי על יד 2, מוכרים bmw סידרה 3 שנת 2005 ב30 אלף שקל, אבל בטח הts האגדתית טובה הרבה יותר,

מצחיק אותי שאתה מנסה אפילו..

זה לא משנה מתי יצרו את הרכב שמשווים אליו, מה שחשוב זה מה שהרכב הזה נותן.

גם פיג'ו 106 ראלי זה רכב מעולה, אולי אפילו יותר טוב מהיאריס והיא יותר ישנה ממנה. אז מה?!

אז לפחות היית משווה אותה למשהו ששווה את זה אבל מאזדה 2 וחושב שהמאזדה יותר טובה וחסכונית? תרשה לי לגחך.

ובאמת BMW סידרה 3 מתאימה למה שכתבת קודם, ואני מצטט:

"מאוד יקר, סה"כ רכב מאוד ישן, גם אם הוא במצב מצוין, עדיין יכולות להיות בעיות בשל ותק רב,הרכב עצמו,לפני 14 שנה

היו לו 108 כ"ס, שנחשב לכלום היום מבחינת כוח.

תחפש את כבר אחר צעיר בהרבה, ותהנה מרכב מודרני,"

וגם

"

איזה הנאה בנהיגה יש ברכב כ"כ ישן? בשביל להביא את הרכב למצב סביר לנהיגה חזקה, יש להחליף המון חלקים,

ואני לא חושב שהיאריס הזאת כ"כ מהנה, היא היתה סבירה מול מכוניות של סוף האלף הקודם."

אז לדעתך BMW זה טוב להביא רכב בן 14 שעולה 30 אבל יאריס לא..

לא נותן את דעתי על BMW יכול להיות שזה רכב יותר טוב, ויותר מהנה, והיא גם הנאה אחורית, והיא יותר מסיבית ויש לה המון יתרונות אל מול היאריס.

פות"ש שלנו פה שאל על אמינות ואם שווה ללכת על היאריס אז בצד האמינות ברור שהיאריס עדיפה, כנ"ל על עלויות.

אבל תמשיך לנסות.

ודרך אגב אם אתה מחפש הרפתקה, בהחלט הייתי ממליץ לך על הBMW, רק בבקשה, אל תטעה את פות"ש ואל תתן לו עצות מטעות וחסרות ביסוס.

עריכה אחרונה על ידי xXxRoVeRxXx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אותי שאתה מנסה אפילו..

זה לא משנה מתי יצרו את הרכב שמשווים אליו, מה שחשוב זה מה שהרכב הזה נותן.

גם פיג'ו 106 ראלי זה רכב מעולה, אולי אפילו יותר טוב מהיאריס והיא יותר ישנה ממנה. אז מה?!

אז לפחות היית משווה אותה למשהו ששווה את זה אבל מאזדה 2 וחושב שהמאזדה יותר טובה וחסכונית? תרשה לי לגחך.

ובאמת BMW סידרה 3 מתאימה למה שכתבת קודם, ואני מצטט:

"מאוד יקר, סה"כ רכב מאוד ישן, גם אם הוא במצב מצוין, עדיין יכולות להיות בעיות בשל ותק רב,הרכב עצמו,לפני 14 שנה

היו לו 108 כ"ס, שנחשב לכלום היום מבחינת כוח.

תחפש את כבר אחר צעיר בהרבה, ותהנה מרכב מודרני,"

וגם

"

איזה הנאה בנהיגה יש ברכב כ"כ ישן? בשביל להביא את הרכב למצב סביר לנהיגה חזקה, יש להחליף המון חלקים,

ואני לא חושב שהיאריס הזאת כ"כ מהנה, היא היתה סבירה מול מכוניות של סוף האלף הקודם."

אז לדעתך BMW זה טוב להביא רכב בן 14 שעולה 30 אבל יאריס לא..

לא נותן את דעתי על BMW יכול להיות שזה רכב יותר טוב, ויותר מהנה, והיא גם הנאה אחורית, והיא יותר מסיבית ויש לה המון יתרונות אל מול היאריס.

פות"ש שלנו פה שאל על אמינות ואם שווה ללכת על היאריס אז בצד האמינות ברור שהיאריס עדיפה, כנ"ל על עלויות.

אבל תמשיך לנסות.

ודרך אגב אם אתה מחפש הרפתקה, בהחלט הייתי ממליץ לך על הBMW, רק בבקשה, אל תטעה את פות"ש ואל תתן לו עצות מטעות וחסרות ביסוס.

תראה, זה שאתה לא יכול לתת תשובה אובייקטיבית, זה ברור, אתה קנית את הרכב,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם הייתי בעד היאריס בהתחלה כמו שהגבתי. אבל אתה נסחף.

עברה בידיי סיאט איביזה שנת 2006 "ספורט" עם 100 כס, מנוע 1400 לא הרגשתי או ראיתי שהרכב הזה נופל מהיאריס בשום אופן ונחש מה? הוא נמכר בערך בחצי מחיר ממנה.

היאריס טי אס היא ללא ספק מוצלחת לגילה , אבל ללא ספק זוכה לשוק חם הרבה יותר ממה שהיא ראויה.

רכב כזה לא אמור להיות שווה היום יותר מ 15-18 אלף שח.

היום ב30 אלף שח הייתי קונה איביזה רפרנס , שאמנם תהיה איטית ומהנה פחות, אבל מצד שני בטיחותית וחדשה כמעט בעשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...