Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת שלילית על האתר www.micksgarage.com

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*שלילית לא שלישית, אשמח אם מנהל יתקן לי את הכותרת.

בעקבות שגעון נוסף שלי הזמנתי משם מגני רוח אחרי צפייה באינסוף סרטונים שלהם על כמה שהם איכותיים וקל להתקין אותם.

סך המחיר של מגני הרוח כולל משלוח עלה לי 60 יורו לזוג קדמיים.

אני אדם טכני שביצע בחייו לא מעט התקנות למינהם ברכבים כולל מצלמות, מערכות סטריאו וכו'. לכל הרכבים שלי אני תמיד מתקין הכל לבד ולכן ביצעתי את ההתקנה הפשוטה הזאת בצורה הכי טובה שאפשר.

המגנים זוועתיים, הגיעו ללא קליפסים "כי זה מגניבים שלא זקוקים לקליפסים". אחרי 48 שעות עם חלונות סגורים המגני רוח נופלים בכל נגיע הכי קטנה ובפתיחה וסגירה של החלון נוגעים בקצוות שלו.

בקיצור מוצר ירוד ועדיף שהייתי משלם 200 שקל על מגינים סיניים בהדבקה בארץ.

שירות הלקוחות זוועתי וכבר 4 פעמים שהם עונים לי את אותה תגובת "העתק הדבק" עם סרטון התקנה והמלצה לחזק את הקליפסים שאין אותם בכלל בדגם שהם שלחו לי :roll:.

פתחתי תלונה בPAYPAL ולא ממליץ לכם להזמין מהאתר הזה. אומנם מדובר באירלנדים אבל איכות המוצרים ירודה אפילו ממוצרים סיניים.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיגאת כתיב בכותרת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממני תקבל נזיפה על עצם הרעיון להתקין מגני רוח... :-)

נופלים לאותה קטגוריה של מראות פנורמיות,

תוספת בשקל למכונית שהשקיעו בה מיליוני דולרים בפיתוח בלבד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

באסה. מזכיר התנהלות של איזה מוכר סיני באיביי ולא חנות אינטרנטית עם אתר משלה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה באג שאני לא רואה הודעות שכתבתי או שהן נמחקות כשאני מנסה לערוך אותם.

שלחתי להם כמה פעמים סרטון מפורט בו אני מצלם את הבעיה ואת תהליך ההתקנה ומסביר באנגלית את הבעיה ולמה זה לא מתאים לרכב.

הם לעומת זאת שולחים לי שוב ושוב אותו פוסט העתק הדבק. "המוצר שלנו הכי איכותי שיש וכך צפה בסרטון בהתקנה שלנו".

אתם מוזמנים לרכוש מהאתר אני לא אעשה את זה יותר. הצלחתי לקבל את כספי בחזרה דרך paypal אבל זה אחרי כמה ימים של כאב ראש והתכתבויות חסרות תחליט עם שירות הלקוחות הזוועתי שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, יש לי מגיני רוח של החברה (היה מבצע שם, עלה 140. מאז שהמשלוח עולה 25 יורו לא משתלם לקנות שם) כבר שנה וחצי, והם מחזיקים יופי.

אבל אצלי הם כן הגיעו עם קליפסים, והרבה. 4 בכל צד.

אגב, עד היום אני לא בטוח האם באמת כדאי לשים את המגינים האלה.

יש יבואן של heko בארץ, במידה ותצליח לדבר עם האתר, דבר עם היבואן, יש לו מלאי גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...