Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על הפאביה

Henhen11
שימו לב! השרשור הזה בן 2314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

אני לא יודע אם אני שואל במקום הנכון..

אני לקראת קניית רכב בסביבות ה20-23k וחשבתי על הסקודה פאביה סביבות שנת 2008-9 ויש לי כמה שאלות :

1.איך צריכת הדלק של הרכב ? הוא חסכוני יחסית?

2.חווית נסיעה ?

3.איזה דגם עדיף של הפאביה בשנים הללו ?

4.דברים נוספים שאני צריך לדעת או הצעות אחרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידנית או אוטומטית?

בידנית עם מנוע 1400 אני מקבל בד"כ צריכת דלק משולבת של 15 ק"מ לליטר , או 14+ אם נוסע הרבה בפקקים.

בצע חיפוש, נכתב עליה הרבה, הייתה חביבת הפורום בשנים האלה. בסה"כ רכב מוצלח, נוח ואמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידנית או אוטומטית?

בידנית עם מנוע 1400 אני מקבל בד"כ צריכת דלק משולבת של 15 ק"מ לליטר , או 14+ אם נוסע הרבה בפקקים.

בצע חיפוש, נכתב עליה הרבה, הייתה חביבת הפורום בשנים האלה. בסה"כ רכב מוצלח, נוח ואמין.

תודה רבה על התגובה!

מה לגבי ה1600 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 שנים עם פאביה 1.6. אמינות מושלמת מעולם לא נתקעה או נדרשה לטיפול לא שגרתי. צריכת דלק 1:10-1:11. הרכב מאוד פרקטי בפנים וסוחב יפה במיוחד בבינעירוני(בתוך העיר מרגישה קצת כבדה).

עלויות אחזקה מאוד סבירות.

נגנבה השבוע, אז אני הייתי קונה אחת רק אם אני יודע שיש לי חניה מסודרת כי זה חתיכת עוגמת נפש להגיע לחניה לא למצוא את האוטו ולהיכנס לתוך הוצאה כספית של קנית רכב חדש כשזה לא מתוכנן.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...