Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שעבר תאונה, עזרה בהבנת דוח השמאי ומשמעות התיקון

danezeq
שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אשמח שתעזרו לי להבין מה ירידת הערך הצפויה עבור הרכב הזה המוצע למכירה + ירידת ערך מסחרית. וחשוב מכך האם יש לתאונה הזו השלכות בטיחותיות על הרכב?

תודה

Z1.jpg

Z2.jpg

Z3.jpg

DO.jpg

www.allset.co.il אול-סט - שילוט. הכוונה. הסברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לקחת את הרכב לבדיקה במכון, הדבר הבטיחותי שהיה מטריד אותי מהדו״ח זה העמוד הימני וצריך לראות כמה הנזק בו רציני.

לגבי הירידת ערך, יש פה משמעות מסחרית לא קטנה - כל צד ימין נצבע מחדש, לדעתי אפשר להשיג הורדה של 15-20 אחוז מהמחירון.

אבל לדעתי אם לא מדובר ברכב נדיר שווה להמשיך הלאה, יש הרבה רכבים בשוק והשוק הוא של קונים - תמצא רכב שמור יותר ללא הנזק הנ״ל.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לקחת את הרכב לבדיקה במכון, הדבר הבטיחותי שהיה מטריד אותי מהדו״ח זה העמוד הימני וצריך לראות כמה הנזק בו רציני.

לגבי הירידת ערך, יש פה משמעות מסחרית לא קטנה - כל צד ימין נצבע מחדש, לדעתי אפשר להשיג הורדה של 15-20 אחוז מהמחירון.

אבל לדעתי אם לא מדובר ברכב נדיר שווה להמשיך הלאה, יש הרבה רכבים בשוק והשוק הוא של קונים - תמצא רכב שמור יותר ללא הנזק הנ״ל.

עמוד זה משקוף? מה זה עמוד?

ואיך אני יכול לבדוק יותר לעומק? ליצור קשר עם השמאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבדוק גם שלא נפתחו כריות אויר צידיות. אני לא הייתי הולך על זה.

איך מגלים את זה? במכון בדיקה?

ולמה לא היית הולך על זה? אשמח אם תרחיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מגלים את זה? במכון בדיקה?

ולמה לא היית הולך על זה? אשמח אם תרחיב

מכון בדיקה בודק עם מד עובי צבע,איפה שיש חריגה.

כריות אויר היו נכנסות לחלק מהתיקון והשמאי היה מציין את זה(אבל תמיד יש הפתעות).

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם כן מדובר על רכב אקזוטי נדיר אני הייתי מדלג על הרכב הנ"ל, תיקון של מעל 22 אלפי שקלים לרכב בשווי של 110 א"ש ...

השוק מוצף ברכבים , אין בעיה למצוא רכב במצב טוב.

אם אתה מחפש דיל , אני לא הייתי נוגע ברכב הזה אלא אם היה נמכר במחירון מינוס 30 אחוז , כאשר אין נזק הפוגע בבטיחות הרכב , קח בחשבון שכאשר תבוא למכור את הרכבת, הקונה שלך יוריד לך את המחיר באותה מידה ..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לברוח. וכמה שיותר מהר. זה ששמאי של הביטוח קבע ירידת ערך של 2.5% לא מבטיח שבשוק הירידה לא תהיה חדה יותר, וקל וחומר בן בנו של קל וחומר ששמאי פרטי יכול לתת ירידת ערך גבוהה הרבה יותר ממה שהשמאי של הביטוח, שמגן על חברת הביטוח, קבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...