Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד אין בלובינסקי-פגו 2008 אל מול קקטוס חדשה אוטומטית

Maxim Gordover
שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם

התייעצות

ישנה פגו 2008 ידנית שנת 2015. עלייה לכבי 1/2015 בדגם הכי בסיסי עם 70000 ק"מ. עוד מעט פוקע הזמן שניתן לעשות טרייד אין במחיר מחירון( יעני) . מציעים סיטרואן קקטוס אוטומטית עם 5 שנים אחריות, כאשר ההפרש אחרי הטרייד אין וקיזוז ההלוואה הוא סביבות 55-60.000 . וגם ברכב החדש מקבלים הבטחה לטרייד אין עד 5 שנים אך -5%.

מצד אחד-יש את הפחד הזה להישאר ללא אחריות על פגו, מצד שני ירידית הערך של הרכבים הללו היא מאוד גבוהה.. הקקטוס יהיה שווה עוד 5 שנים 35.000? אני בספק וגם מדיניות והתנהגות של לובינסקי בטרייד אין היא די מחפירה...

שאלת השאלות היא האם 60-35( ערך קקטוס במקרה האופטימי) זאת אומרת הפרש של 25000 מצדיק קיום של רכב חדש עם אחריות( האם פגו יספק תקלות תוך 5 שנים ששוות 25000 ש"ח)

העניין של נוחות, הנאה וכנ"ל לא כל כך רלוונטי. מבחינתי ניתן לנסוע על סוס.. ההחלטה היא מנסה להיות כלכלית נטו...

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד-יש את הפחד הזה להישאר ללא אחריות על פגו

אכן, פחד מוות. צרפתיה בלי אחריות זה כמו קים ג'ונג און שיכור מסוג'ו עם כפתור אדום ביד.

האם פגו יספק תקלות תוך 5 שנים ששוות 25000 ש"ח)

לא. אפילו לא בצחוק. זה רכב פשוט, עם מנוע אמין וגיר ידני, בן שנתיים. להחליף מנוע במונדאו עולה פחות.

אם אתה במרכז, טפל ברכב באחד המוסכים המומלצים כשתיגמר האחריות, ותחסוך לעצמך המון כסף.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

בוא נהיה קצת ריאלים, המנוע אמין מאוד וכבר הוכח, מה נשאר? מכלולים?

אני הולך קצת להגזים, אך כדי להבהיר את הנקודה,

בוא נגיד שתחזיק את הרכב עוד 5 שנים, כל שנה תשלם 1000 ש"ח על תיקון תקלות, כבר הפסדתה 5000 ש"ח, אחרי 5 שנים הלך מנוע, בטוח לא יהיו חסרים מפירוק, ובכלל לא תמיד צריך להחליף מנוע אלא בסה"כ שיפוץ, פאגונג ראש וכו, אני אגזים ואגיד שהמנוע יעלה לך עשיריה, כבר הגענו ל15000 ש"ח של תיקונים במשך 5 שנים, ובמשך ה5 שנים האלה בטח חסכת מספיק כסף ואת ההפרש של כ45000 שהייתה צריך להוסיף על הטרייד אין כולל ירידת הערך של הקקטוס החדש וכו.. כבר חסכתה.

בקיצור, אני הייתי נשאר עם ה2008 לעוד כמה שנים.

לפני כמה חודשים היה סקר אמינות, ובמפתיע פיג'ו היו במקום ה7 אם אני לא טועה, כך שמדובר בשיפור אמינות מכובד מאוד,

לקרוב משפחה שלי היתה מהעבודה 301 עם מנוע ה1.2 הישן עם 72כ"ס, החליפו לו אותה כאשר היתה על כ100K ק"מ ללא אף תקלה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסים,יש לך רכב מעולה,אם תמשיך לתחזק אותו בזמן ולא תנסה לחסוך עם חלקי חילוף סיניים ו/או זולים אחרים הרכב ישרת אותך נאמנה.

רק לציין לגיסתי יש רכב בדיוק כזה-2014 והיא מאד מרוצה,ובכלל הפיזואים אם מטפלים בהם לפי הספר הם מגלים אמינות טובה מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אמינות טובה מאוד? יש כאן חברים עם תקלות זהות עם רכבי פזו בני 3 ,גם כאשר היבואן מטפל ברכבים.

תקלות כמו ממיר קטליתי ,צינוריות ,וסתים ועוד.

תחזיק רכבים יפנים 10 שנים ותתחיל אולי לראות כאלה תקלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אמינות טובה מאוד? יש כאן חברים עם תקלות זהות עם רכבי פזו בני 3 ,גם כאשר היבואן מטפל ברכבים.

תקלות כמו ממיר קטליתי ,צינוריות ,וסתים ועוד.

תחזיק רכבים יפנים 10 שנים ותתחיל אולי לראות כאלה תקלות

אולי אפשר לקבל פירוט, לפחות מספר המתלוננים על תקלה ? ונדמה לי שלפחות חלקנו התבגר קצת, ההכללות הסטיגמטיות האלו כבר מעייפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
היו לי יפניים,אחרי 25 שנים עם פיגואים אני בחיים לא חוזר ליפניות,אם תסתכל בפורום הטכני תוכל לראות שלא בדיוק חסרות תקלות ביפניות..:wink:

נשמח לשמוע אלו תקלות יש. כי אחרת זה באוויר מה שנקרא...אפשר אפילו לינקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...