Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למכונה לפינוי שלג

farkash7
שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. כנראה שהשרשור הזה פונה יותר למשתמשי הפורום בגולה.

זקוק להמלצה למכונה לפינוי שלג. ראיתי באמזון מכונות כאלה חוטיות/נטענות ב100$-300$ (יש יקרות יותר אבל זה התקציב).

האם הן שוות משהו?

על מי אתם ממליצים?

היא תנקה חניה וכמה שבילים, משימה שכרגע נעשית בצורה ידנית.

תודה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זה ״חניה וכמה שבילים״ ? מדובר על אזור סלול/מהודק או אדמה ? מישורי או בעלייה וירידה ?

אני מפנה משהו כמו 50 מטר חלקם על מדרון כשבתחתית יש חנייה, כולם לא סלולים.

אחרי שחיפשתי מכונה החלטתי להסתפק בנקוי ידני ופיזור מלח מאחר והפתרונות שמצאתי היו לא קוסט אפקטיביים.

התכונות של מכונות לפנוי שלג הן- חשמלי עם כבל לעומת סוללות, מנוע בנזין עם או ללא חימום מקדים, מתנע או כבל משיכה, רוחב הנקוי ועד כמה נמוך המכונה יכולה לנקות, לאיזה מרחק המכונה זורקת את השלג והאם היא יכולה להסתדר עם שלג קפוא, הנעה עצמית שחשובה כשהמכונה נהיית כבדה או בעליות, גימיקים כמו תאורה או חימום לידיות

השילוב שלי הסתכם בצורך לקנות מכונה ממונעת יקרה וכבדה שייתכן ותתקשה להסתדר עם האדמה הלא ישרה, או מכונה חשמלית זולה (סוג של מטאטא, כנראה מה שראית) אבל לך תסחוב 50 מטר של כבל בשלג ולפי כל הביקורת הן לא מפנות יותר מרוחב של 30 ס״מ של שלג קל ולמרחק קטן מאד אז התפשרתי על פעילות גופנית מתונה של נקוי ידני כשצריך

לגבי חברות תלוי באיזה מדינה אתה מתגורר, הוסקווארנה מאד נחשבת בסקנדינבייה והמחירים בהתאם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשגרתי בארה"ב הייתי בבניינים אז עשו את זה בשבילי, אבל הבוס שלי שגר בבית פרטי אמר שהחשמלי לא עושה את העבודה, ושדרג לממונע באזור ה800 דולר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

מדובר על השוק האמריקאי.

השביל והחניה סלולים, שטח מישורי. אחת החניות די גדולה במושגים שלי, השניה קטנה. צירפתי תמונה מגוגל מפות עם סימון של החניות, יש שם רכב לקנה מידה.

עלתה דרישה למכונה, עד עכשיו העבודה הזו בוצעה באופן ידני. נאמר לי שזה לא עסק יקר 200-300$ למכונות שעל פי התאור נשמעות כמו מה שציינתם, מן מטאטא חשמלי.

מה שכן המחיר נראה לי נמוך, ואני חושב שבסופו של דבר המוצר הזה לא יהיה שווה כלום.

שתי מכונות שראיתי באמזון אחת על גז, ואחת חשמלית אלחוטית. אשמח לדעת האם הן מתאימות, מה היתרונות, ומה אתם בוחנים כשאתם מסתכלים על הנתונים.

מכונה 1 - חשמלית. מכונה 2 - על דלק.

house.jpg

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בארה"ב? חוף מזרחי או מערב תיכון?

או אזור הררי במערב?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונה 1 - חשמלית. מכונה 2 - על דלק.

מכונה 1 שוקלת 15 קילו ועוד חוט חשמל ארוך, מכונה 2 כבר שוקלת 40 קילו, אתה רואה את עצמך מוציא אותה מהמחסן ומטייל איתה בחצר ?

אישית הייתי נשאר עם נקוי ידני או קונה מכונה self propelled עם מתנע חשמלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונה זה נראה כמו קונטיקט.

טוב אתה.

זה לא מיועד לי אלה לדייר.

הוא העלה את הדרישה. כרגע הוא מבצע את זה בצורה ידנית.

האמת שלא שמתי לב למשקל וחשבתי שהחשמל עת שבחרתי היא אלחוטית. הכוונה אם לקנות חשמלית אז אלחוטית.

אם העזוב רגע את המשקל בצד חשמלית בסגנון מה שהעלתי אלחוטית תעשה את העבודה ?

תוכל לתת אולי קישור למוצר שהזכרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעשה קצת שיעורי בית בנושא וניקה שלג ידנית ב3 שנים האחרונות:

האיזור שיש לך הוא גדול. אם יורד שלג רציני זה באסה. אתה מציג את זה בקטנה - זה (לדעתי) לא ממש.

המכונות הזולות לא מצליחות להזיז גובה שלג רציני ונתקעות ברגע שזה קצת מתקשה לקרח.

כלומר - השלג העיקרי שהם מסוגלות להתמודד איתו - זה זה שלוקח בקטנה עם Shovel מעט זמן לתקתק (יש אנשים שאפילו עושים את זה בשלבים הראשונים עם Leaf blower אם יש לך אחד חזק על דלק).

לדעתי - אין טעם לקנות אותן.

או שאתה הולך על משהו נורמאלי - שיהיה מסוגל להתמודד עם שלג רציני (Two stage מנוע 200 סמ״ק , רוחב 22״ לפחות) שאלו עולות סביבות ה800 , או שאתה יוצא כמה פעמים בזמן השלג החוצה כדי לתקתק אותו עם Shovel כדי לא להיתקע בסוף כשזה מתקשה.

אופציה נוספת זה להעזר בשכנים.

בבית הנוכחי שלנו - יש לנו פחות חברה עם מכונות - אבל ליד הבית הקודם - תמיד היו 2 שכנים שהיו מתקתקים את השבילים ואת החניות בשביל חצי בלוק בכיף שלהם. (כי עם מכונה רצינית זה בקטנה).

עוד אופציה שכדאי לשקול היא Lease של המכונות האלו. המחירי ליס שהסתכלתי עליהם בהום דיפו בזמנו היו ממש אטרקטיבים.

לי באיזור ג׳רזי - עכשיו שעברתי לבית שלי - קניתי מכונה (800 דולר) השנה וסגרתי את הפינה:

https://smile.amazon.com/Husqvarna-ST224-24-Inch-Electric-Blower/dp/B00LHN4MVW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1513355088&sr=8-1&keywords=husqvarna+224

היא מתווספת לחברות שלה (Leaf blower ומכסחת דשא) במחסן. לא זול , אבל אם אתה משלם למשהו אחר - זה עולה המון , ופייר? יש לי Driveway דיי גדול (מספיק ל4-5 מכוניות) ו3 ילדים קטנים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה המפורטת. הייתה לי הרגשה שהמכונות הקטנות והזולות לא יחסכו את העבודה הקשה.

האמת שאני לא יודע מה זה חניה גדולה או קטנה, או כמה קשה לפנות שלג, לא עשיתי את זה מעולם. אני גם גר בארץ ולא שם. זו בקשה שעלתה ע"י הדייר. לא ניכנס ליותר מדי פרטים אבל כרגע הוא כחלק מהתנאים שלו אחראי על פינוי השלג, והוא העלה בקשה אם אפשר לקנות לו מכונה, אמר שזה עניין של 200-300$. 800$ זה די הרבה מעל התקציב, השאלה אם מכונות אחרות שעומדות בדרישות שהעלת הם גם קניה טובה שתעשה את העבודה:

למשל המכונה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סטנדרטי לגמרי שהדייר אחראי על פינוי השלג - כי אחרת יש בחלק מהרשויות המקומיות ממש קנס אם לא מפנים בזמן את השבילים הציבוריים , ירידות מ/למדרכה (אם יש מעבר חציה) וכו - וברור שאם אתה לא שם - אתה לא יכול להיות אחראי ולספוג את הקנסות האלו.

אני לא הייתי קונה לו מכונה. רוצה הבחור לחסוך לעצמו עבודה - שיקנה , ישלם למשהו אחר וכו. אני לא כ״כ מבין מה זה קשור אלייך בתור הבעלים.

זה 100% אחריות שלו.

בנוסף כנגד לקנות מכונה - קח בחשבון שהמכונות האלו זה לא שגר ושכח (אני מדבר בעיקר בגזרת המופעלות דלק אבל לא רק) צריך:

1. חובה לנקות אותן ולאכסן אותן כמו שצריך.

2. צריך לדאוג לרוקן מדלק אם משאירים הרבה זמן או לשים Fuel stabilizer בכמות הנכונה.

3. צריך לוודא ששמים דלק מתאים - ברוב המכונות זה מנוע עם דלק ושמן בנפרד - אז זה פשוט דווקא אבל אם לא - אז צריך לקנות תערובת מתאימה או לערבב את היחס המתאים של דלק לשמן.

4. צריך לשים לב למרווחי טיפולים שלהם ולהחליף להם שמן וכו בהתאם.

ואלו מכונות לא סופר פשוטות לתפעול (לא מדע טילים , אבל בהחלט לא לדחוף וזהו).

במקומך במקרה הזה - או שתגיד לו בנימוס - אדוני - זבש״ך - רוצה ? תקנה ותיקח איתך בסוף השכירות. או שתקנה לו משהו זול לצאת מידי חובה ותיקח בחשבון שזה עלול למות באיזשהו שלב ותדגיש מראש שזה One time - ולא הופך לחלק מהחובות שלך של ציוד תקין שבא עם הבית.

אני הייתי נצמד לראשון.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...