Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה HR-V למשפחה צעירה

MAOR1986
שימו לב! השרשור הזה בן 2297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לה CTBA מערכת בלימה אוטונומית שנועדה למנוע תאונות במהירויות נמוכות שהן עיקר התאונות בעיר ובפקקים (עד 30 קמ"ש נדמה לי). 5 כוכבים ב-NCAP. מה שמבאס בעיני זה צירוף גיר-מנוע שמרוב שמנסה לחסוך בדלק, ובהעדר טורבו, חסר כוח ומרגישה קצת עגלה. הונדה של היום זה לא הונדה של פעם... העיצוב זה כבר שאלה של טעם, כמו ה-CHR. אותי אישית מטריד שהראות מהחלון האחורי כל כך מוגבלת, מצלמת רוורס או לא מצלמת רוורס. מניח שמתרגלים.

[h=1][/h]

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי עליו נסיעת מבחן ולא התרשמתי כל כך הוא היה נוקשה ולא היה נעים לשבת בו. בכלל לדעתי הונדה פחות טובים ממה שהיו פעם. הייתי מעדיף טויוטה כבר. לא חושב שהיום יש רכבים (שאינם סינים), לא בטוחים ויפניות וקוריאניות אמינות מאוד, ככה שלא יהיו לך כנראה בעיות. אישית לא מתחבר אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...