Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפיאט פונטו הנוכחית קיבלה *אפס* כוכבים במבחני הריסוק של Euro NCAP

HyperViper
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מפתיע בכלל, הפונטו הנוכחית הוצגה בשנת 2005 או 2006 ומאז לא חודשה.

מחבנים של EuroNcap מאז הוחמרו פי כמה וחישוב נקודות השתנה.

מניח שכל רכב מאותה תקופה ישיג תוצאה דומה במבחן לפי התקן הנוכחי.

רק שאצל מרבית היצרנים מאז כבר התחלפו 2-3 דורות, לפונטו כאמור לא הוצג דגם חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע, רק על חוסר במערכות בטיחות אקטיביות כבר מאבדים ניקוד ניכר, להוסיף על מבחנים שלא בוצעו אז.

כמו שבוקי אמר נכון, פיאט נתקעו אי שם עם הפונטו וחבל..

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסתכלות בסרטון, לפי סדר העדיפויות של המבחנים מאותן שנים נראה שהיא מתמודדת יפה עם ההתרסקות.

תא הנוסעים לא מתקפל, ההגה לא נדחף כלפי הנוסע, הברכיים כמעט ולא נפגשות עם הדאשבורד.

חוסר במערכות אקטיביות גרר כבר מההתחלה הפחתת ציון משמעותית. זאת, יחד עם חוסר כריות אוויר צידיות וכרית אוויר שביעית לברכיים.

סה"כ, מדובר ברכב בטיחותי יחסית לשנה בה הוצג. הרלוונטיות של המבחן היא רק בגלל שהרכב עודנו נמכר, אך בסה"כ לא נראה לי שמישהו ציפה לראות ציון מרשים.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרית אוויר שביעית לברכיים כן הגיעה לארץ בדגם הזה.

בכל מקרה לזמן שלה היא הייתה בסדר גמור. לפי התקן החדש לא מפתיע.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דגם שקיבל 5 כוכבים ב-2006. 5 כוכבים ב-2006 שווה ל-0 כוכבים 10 שנים אחר כך?

סתם גורם לתהיות על כול מי שבזמנו ירד על השברולט אוואו עם הכוכב וחצי שלה, ולעומת זאת שיבח בפה מלא על הבטיחות של רכבי 4 כוכבים בתחילת שנות ה-2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאם תיקח סופר מיני מודרנית שמקבלת 5 כוכבים ואת הפונטו הזו. מבחינת הביצועים של הרכבים בהגנה על הנוסעים לא יהיה הבדל גדול.

ההבדל הגדול הוא שיש סיכוי גבוה שהסופר מיני המודרנית עם אביזרי הבטיחות האקטיביים תמנע את התאונה מלכתחילה ואז יש משמעות לציונים, 0 מול 5.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם פה קבור כלב. לקחו במבחן הזה פונטו ערומה לגמרי, סה"כ 2 כריות אוויר.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לדייק פה קצת.

זה לא שלקחו את הפונטו "של אז" למבחן חוזר. אלא החליטו, שבגלל שהיא עדיין נמכרת כחדשה במדינות מסוימות, לבדוק איך היא מתמודדת עם המבחן הנוכחי. אני לא יודע אם מפרט הבטיחות שיש ברכב הזה הוא מה שהיה מותקן אז או שזה המפרט שאיתו היא נמכרת היום.

בכל מקרה, אכן תמונות קשות, אבל האמת פחות קשות משהייתי מצפה. תא הנוסעים נשאר שלם, הדלתות/קורות לא התעוותו במכה החזיתית, הדגמים שנמכרו בארץ נמכרו עם 4/6/7 כריות אוויר, אז חלק מהנזק של המכה הצדית היה נמנע, ובסך הכל, בשביל אוטו בן 12, לא רע.

עכשיו תסלחו לי, אני הולך לצפות את האוטו ב-

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם פה קבור כלב. לקחו במבחן הזה פונטו ערומה לגמרי, סה"כ 2 כריות אוויר.
הם בודקים את הדגם הכי בסיסי שקיים, כל היתר איבזור אופציואונלי.

אם יבדקו עם כל האיבזור האפשרי, הבדיקה לא תהיה רלוונטית לחלק מהגירסאות. לכן בודקים את מה שיש בסטנדרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה איזה דגם לשווקים נכשלים.

בכל מקרה, מפתיע שהיא עוד בכלל נמכרת, אני הכלל הייתי בטוח שהייצור הופסק מזמן והודיעו שלא תהיה לה מחליפה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהייצור הופסק והם כבר 8 שנים מנסים להיפטר מהמלאי שנשאר :lol:

מה שעוד יותר מוזר זה שאפילו בהודו היא כבר קיבלה עוד איזה פייסליפט לפני 3-4 שנים. אז איפה לעזאזל הדגם הזה נמכר?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...