Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיתוף "פרויקטון" פודים לטוויטרים + ייבוא מונו

Arikk68
שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

לפני חודש התחדשתי בקומפוננט Eton Pro 170.2 בייעוץ Srool.

אחרי כישלון של שבועות חרישה באינטרנט לרעיונות מקוריים לפודים, השגתי עצים וחיפשתי כלים לעבודה...

"הרעיונות הכי טובים נולדים מוויכוחים" - ציטוט של סבא 8). לאחר וויכוחים של שעה על פודים חלופיים כי אין את הכלים המתאימים, הגענו למסקנה שאפשר לנסות כדורים כלשהם - בפרט כדורי טניס. רעיון שלא צץ לי בשום חיפוש באינטרנט.

תהליך פשוט שלקח שעה במשחקים עם סכין יפני וצביעה קלילה בספריי.

לא דרש שום שינויי בפנים הרכב, בלי הברגה ובלי דבק, נכנס בשקע בקצה הדש בורד בקלות ומחזיק חזק.

הטוויטרים מתכווננים בקלילות ונשמעים מעולה!

IMG_20171213_112603.jpgIMG_20171213_112606.jpgIMG_20171107_171315.jpg

בנוסף, אני טס לקנדה בסוף החודש וארצה לייבא מונובלוק.

אני בייעוץ בפורומים אמריקאים, ואשמח לשמוע דעה שלכם.

אקנה מאמזון אמריקה ככל הנראה כי יש לי קופון משמעותי, תקציב עד 230$.

מתבלט בין

Skar LP/RP

Zapco ST-850XM

Rockford Prime 1200/750

Sundown SAE-600D

ואשמח לשמוע הצעות נוספות.

יתחבר לDC Level 1 12" D2, בעיקר מחפש תמיכה ב1 אום ובאיזור 600 וואט לשדרוג עתידי.

על הדרך אייבא גם רדיו JVC KD-X340. יש בו DTA, קרוס 3 חלקים. יעלה רק 70$ :-D

עריכה אחרונה על ידי Arikk68
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש!

לגבי הפודים - עבודת DIY קלילה מאוד ונחמדה מאוד - תנסה לבדוק גם לגבי פקקי צינור PVC ביחד עם בורג חלול או מה שנקרא באנגלית NIPPLE SCREW לעברית זה פשוט לא מתרגם טוב :-P

או אולי תשקול הדפסת תלת מימד

או אולי תחפש מוכרן בשם NEMEZ11 באיביי (ואלרי) רמז רמז

לגבי מונובלוק - לי היה ניסיון טוב מאוד עם סאן דאון אודיו, זאפקו ורוקפורד גם כן מותגים נהדרים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש!

לגבי הפודים - עבודת DIY קלילה מאוד ונחמדה מאוד - תנסה לבדוק גם לגבי פקקי צינור PVC ביחד עם בורג חלול או מה שנקרא באנגלית NIPPLE SCREW לעברית זה פשוט לא מתרגם טוב :-P

או אולי תשקול הדפסת תלת מימד

או אולי תחפש מוכרן בשם NEMEZ11 באיביי (ואלרי) רמז רמז

לגבי מונובלוק - לי היה ניסיון טוב מאוד עם סאן דאון אודיו, זאפקו ורוקפורד גם כן מותגים נהדרים.

אני די מבסוט עם הרעיון הנוכחי שאין צורך לחורר או לשנות משהו בפנים הרכב, ונראה שעובד לא פחות טוב מכל הDIY האחרים.

בנוגע למונו, די נכנסתי לסקאר אודיו.. החברה עם שם רע שמשתקם, וכרגע המגברים הם הצד הטוב של החברה. איכות הבנייה טובה והמגברים עומדים בנתונים שהוצהרו, אבל אין לדעת בנוגע לאיכות הסאונד.

Srool המליץ לי שלא להכנס לסדרות הזולות של סאן דאון ורוקפורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדרות הזולות של סאן דאון הן אותן הסדרות הזולות של סלסטרה פחות או יותר - מגברים שהוא בעצמו מכר... הלוחות ממה שאני זוכר מגיעים מהמפעל של זנון.

מגברים שנונתים לך תמורה נהדרת למחיר - היתה להם בעיה סדרתית, כך התברר בדיעבד בליין של מגברי ה4 ערוצים שלהם בעלי ההספק הנמוך יותר אבל המונובלוקים תמיד היו נהדרים למכירם.

עם סדרות זולות של רוקפורד אני די מסכים איתו.

סקאר אודיו הם בסדר סה"כ והייתי נותן לך לבדוק עוד "מותג" שעושה החלטות נבונות מאוד בשנתיים האחרונות וזה NVX

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדרות הזולות של סאן דאון הן אותן הסדרות הזולות של סלסטרה פחות או יותר - מגברים שהוא בעצמו מכר... הלוחות ממה שאני זוכר מגיעים מהמפעל של זנון.

מגברים שנונתים לך תמורה נהדרת למחיר - היתה להם בעיה סדרתית, כך התברר בדיעבד בליין של מגברי ה4 ערוצים שלהם בעלי ההספק הנמוך יותר אבל המונובלוקים תמיד היו נהדרים למכירם.

עם סדרות זולות של רוקפורד אני די מסכים איתו.

סקאר אודיו הם בסדר סה"כ והייתי נותן לך לבדוק עוד "מותג" שעושה החלטות נבונות מאוד בשנתיים האחרונות וזה NVX

שמעתי על NVX רבות, אבל כפי הנראה היא עוד חברה בזרם הבוס, סאונדסטרים, אמריקן באס וכו'.

מציעים הרבה מאוד כוח במחירים מפוקפקים - 1200 וואט בפחות מ200 דולר. מצאתי כמה ביקורות עם דינו שאף מראות שהמגבר אנדרייטד, אז בהחלט נראה כמו חתול בשק. אבל אחקור עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אדי,

לא רציתי להגיב כאן, אך בלית ברירה אני אגיב.

סדרת ה SAZ יוצרה בקוריאה ע"י זנון, סדרת ה SAE יוצרה בסין. (ואריאל- אם אתה מזכיר את המלצתי, תקפיד לרשום אותה במלואה ומה שאמרתי כסיבה. לצורך העניין המלצתי על ה SAZ בין היתר).

השתמשתי בלשון עבר כי המלצתי מבוססת על מידע שברשותי מבדיקות קודמות ולא מבדיקה שנעשתה ממש עכשיו.

סלסטרה FA מיוצרים בקוריאה, אך לא בזנון.

כשאני חושב על קניית מגבר זול יחסית מחו"ל, אני מבין שלא יהיה ריאלי לממש את האחריות ולכן אמינות המוצר בעיניי היא פרמטר מוביל לא פחות מאיכותו.

אני באופן אישי, וזה רק אני ודעתי וכל אחד שיעשה מה שהוא רוצה, הייתי מעדיף במקרה הספציפי הזה סדרה יותר גבוהה כמו SAZ של סאנדאון או SK של סקאר לעומת מגבר מסדרת פתיחה של רוקפורד או זאפקו שהם שמות גדולים יותר.

אין לראות בהמלצתי אמירה כוללת לגבי מותג מסוים, מפעל מסוים או מדינה מסוימת. תהיו צרכנים נבונים ותבחנו כל מקרה לגופו, כל מגבר אל מול המגברים האחרים שעולים איתו בקנה אחד כאפשרות רכישה, ואל תיתפסו לשמועות, השערות ודומיהם אלא יותר על מקרים מבוססים וניסיון מעשי, בין אם שלכם ובין אם של אחרים (כל עוד לא לוקחים מקרים בודדים כמדגם מייצג כמובן).

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים לשעבר של סדרת SAE - המונובלוק עשה עבודה פשוט נהדרת.

ה4 ערוצים 50*4 שלהם שהיה אצלי אכן היה "בעייתי" והוא לא היה היחיד - כל הסדרה שנמכרה כאן התבררה ברובה תקולה בסופו של דבר.

אין היום כבר יבואן למותג הזה בארץ אבל בין תקלה בסדרת ייצור לבין טיב המותג עוברים מים רבים בים.

לגבי NVX - הם בעיקר מעתיקים ציוד אך מצד שני אם תבחן את המוצרים והטכנולוגיות שהם מציעים היום - הם עושים דברים מאוד נכון.

המגברים עדיין לא שם אבל סדרת הרמקולים הגבוהה שלהם לעומת זאת מבוססת כולה על מותגי בסיס איכותיים ולמכירה היא בהחלט הפתעה ואופציה מעניינת למי שמחפש תמורה גבוהה מאוד לכסף שהשקיע.

ואם אתה תבחן את המגברים של PPI, סאונדסטרים, NVX ועוד מוצרים אתה תגלה שזו העתקה של סדרת HDP של הרץ.

אבל זה לא דבר רע, להפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...