Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עובד מוסך יצא לסידורים עם הרכב שלכם, איך הייתם פועלים?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 2294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני מס' ימים שמתי את הרכב במוסך לתיקון פחחות קטן.

התיקון יצא מעולה!

ברכבי מותקנת מצלמת DVR שמצלמת כאשר הרכב מונע.

להפתעתי במעבר על הצילומים מהימים האחרונים והן מהטיפול במוסך.

גיליתי ששני עובדים לקחו את הרכב בבוקר לפני המסירה כדי לנסוע לאלונית לקנות אוכל בנוסף גם שיחקו עם הרדיו ושמע מוזיקה בוולוים שאני לא שומע כי זה מפוצץ את הרמוקלים.

אני יודע שזה נשמע מעט קטנוני וזאת הייתה נסיעה של כמה דקות בלבד. אבל כאחד ששומר בקפידה על הרכב שלו ולמרות שהוא בן 10 הוא נראה כאילו הוצאתי אותו אתמול מהחברה, זה נורא מציק לי.

איך אתם הייתם פועלים/מגיבים אם הייתם מגלים דבר שכזה?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אישית, הייתי מתעצבן.

פונה למוסך בדרישה לפיצוי כלשהו, במידה ויש פה מקום לתביעה (???) שוקל את זה גם.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרסם את השם שלו+ הסירטון. ומן הסתם לא חוזר לשם בחיים.

אתה הריי לא תרצה לטפל אצל אנשים שמתנהגים כך לרכב אם אתה כ''כ שומר עליו. ואני בחיים לא הייתי סומך על משהו חינם שסחטתי ממישהו.

המעט שתוכל לעשות זה להזהיר אחרים מהנבלה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאלו עובדים מהמחלקה שטפילו לי ברכב. הם דווקא עשו עבודה מעולה והיו קשובים לכל בקשה ושאלה שהיו לי.

ביקשתי שבבוקר הרכב יעבור שטיפה במרכז שטיפה שמצוי במוסך.

אני חושב שמי שלקח את הרכב לסידורים אלו היו העובדים שמפעילים את מכונת השטיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Taipan

אתה מבין שמדובר פה בפרנסה של לא בנאדם אחד אלה כמה.

עשו טעות שבסופו של דבר לא גרמה נזק לאיש. זילזלו ברכושו של אדם, ולא סתם אדם לקוח שלהם.

זו לא סיבה לנקוט בפעולה שעלולה לגרום לפגיעה רחבה בפרנסה שלהם.

שיחה עם בעל המוסך שמבהירה לו שאתה כועס מאוד ומודיע לו שלא תגיע אליו יותר לטיפול נראית לי הרבה יותר לגיטימית אם רוצים ללכת רחוק. גם העברת מסר וגם הוא יודע שזה עלה לו בלקוח. מכאן שיבחר איך לפעול.

סך הכל נשמע שעשו שם עבודה טובה על הרכב והם אולי צריכים לתקן את הנהלים שלהם או ליישר את העובדים, אבל לא כל דבר צריך להדליק שיימינג או חרמות.

עריכה: לאחר התגובה של פותח השרשור זה רק מחזק את מה שאמרתי. לא בטוח בכלל שאלו עובדים של המוסך. אם זה המצב אז שוב פניה לבעל המוסך שמסבירה כמה אתה מאוכזב בטח אחרי הטיפול המצויין שלהם. אם הוא מכבד את הלקוחות שלו הוא יטפל בזה בצורה רצינית.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שדרוש פה שיימינג.

הפעם נגמר בסדר, מה עם הפעם הבאה?

כשיעשו תאונה, שיעשו נזק, שיפגעו במישהו?

למה בגלל עובד שעושה מה שבא לו פות"ש יצטרך להשקיע זמן וכסף בנזקים שיכולים להיגרם לו? מה ההבדל בין זה לבין החברה שלקחו לטיול לחיצות רכב של חבר פורום בשכונה כמו שהעלו פה פעם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

זו לא סיבה לנקוט בפעולה שעלולה לגרום לפגיעה רחבה בפרנסה שלהם.

שיחה עם בעל המוסך שמבהירה לו שאתה כועס מאוד ומודיע לו שלא תגיע אליו יותר לטיפול נראית לי הרבה יותר לגיטימית אם רוצים ללכת רחוק. גם העברת מסר וגם הוא יודע שזה עלה לו בלקוח. מכאן שיבחר איך לפעול.

אתה סותר את עצמך. כי בעל העסק עשוי לפטר את העובדים האלה. אז תחליט מראש מה אתה עושה,

כי למעשים שלך יכולות להיות השלכות.

אני שונא שיימינג אוטומטי. הייתי הולך לדבר עם בעל העסק ורואה לאן הרוחות נושבות.

אם הוא מנפנף אותי, אז לגיטימי לגמרי להציף את העניין ולהזהיר אנשים.

והתלונה של פות"ש לא קטנונית בכלל. אין לעובד שום סיבה לצאת מ"מ מעבר לשער העסק, למעט בדיקה של הרכב (אם זה מוסך. למכון שטיפה אין שום הצדקה).

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, תעשה שיימינג לכל בנאדם שעובד שלו/דוד שלו/אח שלו עשה משהו לא בסדר בלי לברר את הפרטים.

אולי תחסוך לעצמך את הזמן, פשוט פתח קבוצה בפייסבוק ״כולם פה חארות כולל אני״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שזה מוזר להגיד הייתי מבליג, ופשוט לא נכנס לשם יותר.

אם היו עושים נזק הייתי עושה שיימינג ודואג שזה יגיע לכל חור באינטרנט.

אבל ככה סתם בגלל ששתי אנשים לקחו סיבוב על האוטו, סביר להניח שהייתי מתקומם, מתעמת איתם ומאיים שאעשה שיימינג.

רק בשביל הסרטים שייאכלו בכדי שלא ייעשו את זה עוד פעם.

אבל בתאכלס, הייתי ממשיך הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת הייתי יוצא עליהם, אם הרכב אחרי תיקון מצריך נסיעת מבחן מילא אני יכול להבין אבל אם עבא טיפול קוסמטי אין שום סיבה בעולם שמישהו יסע עליו!

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כן חושב שיש טעם לפרסם את שם המוסך.

אני בתור לקוח ששומע דבר כזה לא הייתי רוצה שמוסך כזה יטפל לי ברכב אם יש סיכוי כל שהוא שאחד העובדים ולא משנה של איזה חלק של המוסך יקח "סיבוב" על הרכב.

וזה ממש לא משנה איזה רכב.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה מדובר על טעות כמו פגיעה ברכב תוך כדי עבודה, אז אתם צודקים ואסור להרוס פרנסה של בן אדם בגלל זה. אבל פה לא מדובר בטעות, פה מדובר בדבר אשר לצערי מהווה אינדיקציה ליחסים שלנו בנינו לבין עצמנו.

הדבר שחמור לא פחות מזלזול של בעל העסק, שפותח השרשור שם אמונו אצלו, סמך עליו והפקיד אצלו את רכושו. הוא מתן לגיטימציה לדברים כאלה לקראת. אני מסתכל על הצד החיובי של שיימינג במקרה הזה, הוא יחסוך לכמה אנשים עוגמת נפש דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סותר את עצמך. כי בעל העסק עשוי לפטר את העובדים האלה. אז תחליט מראש מה אתה עושה,

כי למעשים שלך יכולות להיות השלכות.

אני שונא שיימינג אוטומטי. הייתי הולך לדבר עם בעל העסק ורואה לאן הרוחות נושבות.

אם הוא מנפנף אותי, אז לגיטימי לגמרי להציף את העניין ולהזהיר אנשים.

והתלונה של פות"ש לא קטנונית בכלל. אין לעובד שום סיבה לצאת מ"מ מעבר לשער העסק, למעט בדיקה של הרכב (אם זה מוסך. למכון שטיפה אין שום הצדקה).

ממש לא סותר את עצמי.

אם בעל המוסך מחליט על דבר כזה לפטר את העובדים שלו אז כנראה שזו לא הפעם הראשונה או שיש דברים מעבר או שהוא נוקט גישה של 0 סובלנות (קשה לי להאמין אם מדובר בעובדים טובים סך הכל, לפעמים צריך סטירת התעוררות).

בכל מקרה אם הוא מחליט לפטר את העובדים שלו/את חברת השטיפה זו החלטה של בעל המוסך והוא עושה מה שטוב לו ולעסק שלו.

זה שונה בהרבה מנקיטה של פעולה חד צדדית אישית שלך כמו שיימיניג שיכולות להיות לה השלכות מאוד נרחבות בלי יכולת של בעל העסק להגיב/הכתבה לבעל העסק איך להגיב.

אם היה מדובר על טעות כמו פגיעה ברכב תוך כדי עבודה, אז אתם צודקים ואסור להרוס פרנסה של בן אדם בגלל זה. אבל פה לא מדובר בטעות, פה מדובר בדבר אשר לצערי מהווה אינדיקציה ליחסים שלנו בנינו לבין עצמנו.

הדבר שחמור לא פחות מזלזול של בעל העסק, שפותח השרשור שם אמונו אצלו, סמך עליו והפקיד אצלו את רכושו. הוא מתן לגיטימציה לדברים כאלה לקראת. אני מסתכל על הצד החיובי של שיימינג במקרה הזה, הוא יחסוך לכמה אנשים עוגמת נפש דומה.

מי אמר לך שבעל העסק זילזל? ואם הגיע באותו בוקר במקרה באיחור בגלל סידורים? יש מצב שהוא בכלל לא היה מודע לזה. יש מצב בכלל שהשאירו את הרכב בשטיפה במקום אחר ושם החליטו על דעתם לקחת את האוטו לסיבוב.

בקיצור אין לך ממש מושג מה בעל העסק יודע, מה הוא מאשר או לא מאשר, אבל אתה כבר החלטת שאלו נהלי המקום, מזלזלים בלקוחות במודע ושצריך לעשות שיימינג.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא גרמו נזק ...

פשוט ללכת ולהרתיע את העובדים האלה ואני מאמין שלא יחזרו על אותה הטעות.

לדעתי שיימינג או לפנות למנהל זה מוגזם כי בסוף זה פרנסה של אנשים ושורה תחתונה, לא עשו משהו מאד נורא.

קודם כל לדבר עם העובדים הבעייתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליצור קשר עם בעל המוסך או מי שאחראי שם לסדר העניינים.

לא יקרה כלום אם העובדים יקבלו בראש. מי שמפחד על הפרנסה שלו שלא ינהג בקלות ראש ויתן כבוד לרכושם של אחרים. אנחנו אנשים מבוגרים ולמעשים יש השלכות. הגיע הזמן שאנשים יבינו את זה.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...