Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרמוסטט תקוע על מצב פתוח? + המלצה לשמן מנוע [פיאט פנדה 2005]

abcd12
שימו לב! השרשור הזה בן 2311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה,

אני חושב שחום המנוע ברכב שלי נמוך מדי.

צרפתי תמונה של המד חום. רוב הזמן המד נמצא על פחות מרבע (1 בתמונה), במקרה של פקק/נסיעה עירונית איטית הוא מגיע לחצי (2 בתמונה). מקריאה באינטרנט אני מבין שזו בעיה של טרמוסטט תקוע על מצב פתוח.

temp.jpg

לפני שאני רץ להחליף, רציתי לדעת אם יש דבר נוסף שכדאי לבדוק.

אם יש צורך בהחלפה, חשוב שהוא יהיה מקורי? איזה חברה כדאי לקחת?

בנוסף, אני מתכנן טיפול של הרכב (פעם ראשונה לבד) ורוצה לקנות שמן מנוע.

את ההזמנה אני מבצע מאבי חלקי חילוף. באתר ראיתי שיש הרבה שמתאימים 10W-40. מה כדאי לקחת?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייב טרמוסטט מקורי אבל קח משהו שלא יהיה סיני. כמה פעמים הרכבתי בפנדות טרמוסטטים חליפיים ולא היה שום בעיה. מה שחשוב זה ניקוז האויר. יצא לך פעם לנקז אויר בפנדה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כוונתך היא לפתיחת בורג bleed בחלק העליון של הרדיאטור עד שיוצא מים - אז כן.

כמובן שאם יש דברים נוספים שכדאי לדעת, אשמח לשמוע.

אגב, בעיניין השמן הבנתי שלפעמים נהוג להחליף פקק אגן שמן לאחר החלפת שמן. האם גם כאן זה המצב?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה נוספת של ניקוז והחשובה ביותר היא בצינור המגיע אל רדיאטור החימום. פקק פלסטיק שדרכו אתה מנקז לאחר שניקזת מהפרפרית של הרדיאטור. לגבי פקק אגן שמן אין יה להחליף רק תדאג שיהיה לך את מפתח האלן המתאים מידה 10 אם אני זוכר נכון ולא לסגור אותו ממש בכוח אלא ברגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה על הסיוע מאור!

קניתי טרמוסטט. רוצה להיות מוכן לפני ההרכבה. שתי שאלות:

המונע מלוכלך (צריך להחליף אטם - בהזדמנות אחרת). עם מה כדאי לנקות את האיזור לפני ההרכבה של החדש?

הטרמוסטט הגיע עם אטם דקיק שנראה כמו קרטון. האם הוספה של מעט סיליקון (על כל מקרה..) עלולה לגרום לבעיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרק את הטרמוסטט הישן ונקה את איזטר המגע עם נייר שיוף עדין. בוודאי שתמרח סיליקון מסוג ויקטור ריינז בצורת סנדויץ. את ברגי הטרמוסטט סגור ברגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...