Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת למונובלוק.

daniel22
שימו לב! השרשור הזה בן 2315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה היא כמה הסאב שלך מסוגל לספוג ולאיזו התנגדות הוא יורד.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאב שלי 400 RMS

שני סלילים של 2 אום.

כעת מחבר אותו ב4 אוהם .

בעתיד אני מתכנן להתשדרג לסאב של בערך 1200RMS

ואני צריך מגבר שיפיק לי את זה ב1 אום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר אם צירפתי בעבר, אבל מישהו אחר בפורום כבר שאל לדעתי על המגברים האלו.

אין לי נסיון אישי איתם, ורק על סמך מבט, הם נראים כמו עוד מוצר כזה שחולק את הפנים שלו עם כל מיני מגברים אחרים באותה רמה.

שים לב, מדובר בדגם חזק יותר:

[video=youtube;0vyG5xtu-Ig]

אגב, באתר שלהם הם מפרסמים 3 נתוני הספק. זה שמוגדר תחת CEA הוא זה שצריך לענין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמעט שאני יודע עליהם מדובר על חברה שהגיעה במקור מעולם ההגברה המקצועי ובשנים האחרונות נכנסים לתחום האודיו לרכב.

אני באותה דיעה ביחד עם תם.

שקלתי להתנסות עם וופר 15 אינטש שלהם עם תג מחיר מאוד נמוך אבל נתונים פשוט מפחידים - נצילות של 109 דיבי ממה שאני זוכר על יכולת ספיגה לא מבוטלת - אבל בחישוב נתוני התיבה, פשוט לא התאים. (חושב על משהו אחר כרגע - סתם משתעשע ברעיון).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שאפשר למצוא אלטרנטיבות אחרות אם מתעקשים.

השאלה היא אם בדקת ו/או תכננת לחזק את המערכת החשמלית ברכב שלך (ובכלל, הסתכלות קדימה לאן אתה שואף ומה נדרש לשם כך, חוץ מכסף). מתישהו זה יתחיל להתגלות כחוליה חלשה עם הוספת מגברים, שימוש בהתנגדויות נמוכות ועליה בהספק הכולל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כחדש, בארץ יש נגיד פיוניר GM-D9601 שהמחיר הכי נמוך שמצאתי הוא 830 ש"ח.

בחו"ל, יכול לבדוק את ה-NVX JAD1200.1. קח בחשבון, כמו גם עם המגבר שבגללו פתחת את השרשור, מיסי יבוא ועלויות שילוח.

מומלץ לבדוק אם יש אפשרויות יד שניה טובות.

רק להוסיף מצבר לא יפתור לך בעיות של אספקת חשמל. צריך אלטרנטור שידע לסחוב את הכל וחיווט חשמלי בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה טום

לצערי ההצעות של יד שניה לא מתקרבות לטובות.

ולגבי החשמל אני לא דואג זה רק המגבר השני שלי לבנתיים.

כניראה שאזמין מיפה.

https://www.ebay.com/itm/Rockville-RXD-M3-4000-Watt-2000w-RMS-Mono-Class-D-1-Ohm-Amplifier-Car-Stereo-Amp/301624206378?_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D41375%26meid%3Db304035ae2ba4793a934c2cc88581e49%26pid%3D100033%26rk%3D1%26rkt%3D8%26mehot%3Dpp%26sd%3D232594025580&_trksid=p2045573.c100033.m2042

יש לך מושג למה יש לו 2 יציאות?

לא רשום כלום על זה שהוא 2 ערוצים..

יכול להיות שהם רושמים "תומך ב1 אום" ומתכוונים שזה בכל ערוץ בנפרד אבל שעושים גישור זה לא יעבוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בקונפיגורציה נפוצה במגברי מונובלוק.

מדובר פשוט בחיבורים מקבילים על מנת להקל בחיבור (מקביל) של אלמנטים מרובים.

התנגדות סופית של מה שלא תחבר לאותם טרמינלים מקבילים, בשימוש באחד מהם או בשניהם, אסור שירד מתחת ל-1 אוהם.

תוריד חוברת הפעלה מהאתר שלהם ותבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי.

שני המינוסים זה בעצם מינוס אחד רק שפתחו אותו ל2 למקרה שאנחנו רוצים לחבר שני סאבים של 2 אום בחיבור מקבילי.

ובכל מקרה זה כאילו "תמיד על ברידג'ד" נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אחרי שאני מביט בכל הנתונים של המגבר הזה ובבדיקה שעשו לו על הדיינו של סטיב מיד - למחיר שלו זה פשוט לא ייאמן מה שאפשר לקבל היום תמורת כזה סכום.

הדאמפינג 275 בתדר 100 הרץ - אפילו אם במציאות הוא יעמוד רק בחצי מזה, זה מעל ומעבר.

הספק נקי ב4 אוהם למעלה מ500 וואט

ובמחיר של 130 דולר (לפני מיסים ומשלוח אבל עדיין מדובר על מגבר באזור האלפיה???) ?

הדבר היחיד שעלול להיות מגבלה זה הגודל הפיסי והמשקל שגם הם סה"כ לא כאלה רציניים אבל מעבר לזה פשוט יפה לראות מה ניתן לקבל היום בעד סכום נמוך יחסית.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...