Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינטרפוץ אמבטיה ואמאזון

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 2313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לשכן מתחתי יש נזילה קטנה, הזמנתי את הביטוח והבחור אמר שיש נזילה קטנה מהאינטרפוץ כשהברז דולק.

נתן לי מחיר מעולה להחלפה רק 1800 זוזים.

אני נוסע לחו"ל וחשבתי להזמין למלון סט אינטרפוץ של הנס-גרואה מאמזון גרמניה.

אני רוצה לוודא ששלושת הפריטים הנ"ל (אשר אמזון ממליץ לרכוש אותם ביחד) הם אכן מה שאני צריך ולא חסר לי דברים נוספים :

https://www.amazon.de/Hansgrohe-01800180-hansgrohe-Grundk%C3%B6rper-universal/dp/B0017VDYGI/ref=pd_sim_60_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=JAA1KMA9YEG2RATWJKQ1

https://www.amazon.de/hansgrohe-Logis-Unterputz-Einhebel-Wannenmischer-Verbraucher/dp/B00KQQ7KJ2/ref=pd_bxgy_60_2?_encoding=UTF8&refRID=JFSSYJ151MWW4D80STHF&th=1

https://www.amazon.de/hansgrohe-Fixfit-Schlauchanschluss-R%C3%BCckflussverhinderer-chrom/dp/B00446AVJG/ref=pd_bxgy_60_img_3?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=5X0VV47MPR3HPNQ4ZGRD

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רק כאשר הברז פעיל, אולי זה רק משהו זניח בחיבור או בצינור שיוצא משם ?

ב 99% מהמקרים - עיקר העלות ועיקר הבלאגן בפירוק האינטרפוץ זה העבודה - ופחות החלק.

לא רואה טעם להשקיע כאלה סכומים במותג הזה. לא חסרים בישראל אינטרפוצים ב 500 שקל שעושים יופי של עבודה (חמת 4 דרך), חלפים זמינים ושירות מקומי (וגם אמינים לא פחות מהנס גרואה).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחייאת, הבנאדם רוצה האנסגרוהה, למה אתם דוחפים לו חמת?

אין לי נסיון עם האנסגרוהה בעולם האמיתי, אבל אני בעיצומו של תרגיל מחשבתי להוספת חדר רחצה נוסף בביתי, כך שלמדתי את הקטלוג שלהם.

על פניו נראה שהחלקים שהזמנת מספיקים, תוכל לקרוא יותר (ולהתרשם מהדוגמניות) במדריך הבא:

http://www.hansgrohe.co.uk/assets/global/hg_ibox_en-gb.pdf

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק,

אינטרפוץ מקולקל זה לשבור חרסינות ולהתחיל לחפש חדשות, לא משהוא שהאדם הממוצע מעוניין לבצע (או שיבצעו עבורו) כל כמה שנים.

לשיטתי, קונים, דווקא ביחידת האינטרפוץ, את הכי טוב שיחזיק 30 שנה.

בברזים "השקעתי" בברזי צינג צונג לונג (או כל שקר אחר) בגרוש וחצי שנראים טוב.

יתקלקלו? מפרק בשניה ומתקין אחד אחר שאזמין מאי ביי

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, אני ממליץ גם לך להתרשם מהדוגמניות המפנקות בקטלוג שצירפתי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים.

אני מכיר את חמת טוב מאוד ואת כל האביזרים קניתי מהם כשנכנסתי לבית, אבל אני יודע שהם עברו לייצר

בסין, ולמרות שהם טובים מאוד,

הסט שצירפתי כולו עולה ~650 ואני מביא אותו איתי, אני לא ממש רואה טעם לקנות חמת ב 500

כשאפשר לקנות סחורה גרמנית (נחשבת) בכמעט אותו כסף. וגם מה שבגירה אמר.

איציק, יכול מאוד להיות שזה משהו זניח, אבל אין לי דרך לדעת ואין לי זמן להתעסק עם זה, אני לא רוצה למשוך את השכן..

אין לי מושג אם אני באמת צריך להחליף ויכול להיות שאני סתם מכניס את עצמי לבלאגן, אבל זה מה שהאינסטלטור אמר..

האם לידיעתך החלקים שצירפתי מספיקים ?

ניטש, מאוד נהנתי מהדוגמניות, תודה :) את ההוראות אקרא מאוחר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב לעמוד הבא: http://www.hansgrohe.co.uk/articledetail-logis-single-lever-manual-shower-mixer-for-concealed-installation-71605000.html

כל מה שאתה צריך חוץ מהמיקסר זה את הibox. את היציאה לצינור מקלחת אתה לא חייב, אבל כמובן שיותר אסתטי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא בחשבון עוד דבר - אחריות.

נזקקתי להחלפת צינור גמיש של ברז מטבח נשלף - קיבלתי את הצינור בלי שום ויכוח במסגרת האחריות (המחיר הקטלוגי, למיטב זכרוני, 150 ש"ח).

ובאותה נשימה - היתה לי תקלה במנגנון של ברז רחיצת ידיים מתוצרת מדגל - הוחלף על ידי מדגל בלי ויכוח וללא עלות. מתברר כי האחריות לאותו דגם עומדת על לא פחות מ-7 שנים, והיצרן\יבואן מכבד אותה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק,

אינטרפוץ מקולקל זה לשבור חרסינות ולהתחיל לחפש חדשות, לא משהוא שהאדם הממוצע מעוניין לבצע (או שיבצעו עבורו) כל כמה שנים.

לשיטתי, קונים, דווקא ביחידת האינטרפוץ, את הכי טוב שיחזיק 30 שנה.

בברזים "השקעתי" בברזי צינג צונג לונג (או כל שקר אחר) בגרוש וחצי שנראים טוב.

יתקלקלו? מפרק בשניה ומתקין אחד אחר שאזמין מאי ביי

האינטרפוצים של חמת מצויינים, וגם של "מדגל" ו"יועם". רובם באים עם אחריות של 5-7 שנים ואם יש תקלה - היא בד"כ במיקסר עצמו (שברמה הטכנית - ניתן להחלפה ללא שבירת קרמיקה). נכון, לא תמיד זה כ"כ פשוט, אבל "בגדול" המיקסר ניתן להחלפה וכל מה שמסביב זה רק... ברזל ! (לא בדיוק ברזל במובן הפשוט של המילה, אלא תערובת של מתכות \ פליז).

אם אתה ממש חרד למצב - תתקין INBOX של חמת

כמובן שצריך גם מזל. אני מכיר בתים עם אינטרפוצים 4 דרך סיניים הכי פשוטים שיש שעובדים כבר שנים בלי שום בעיה, כאלה של 150-250 ש"ח.

אינסטלטורים לא רצים לשבור קרמיקות, אם מדובר בקיר פנימי (עד 10 ס"מ - בלוק) הם ינסו להגיע מאחור למיזעור הנזק לקרמיקות.... ועדיין, גם אם התקציב לא מוגבל, לא הייתי רץ להנס-גרואה בשביל אינטרפוץ. סה"כ אינטרפוץ...

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויתרתי על גרואה מטעמי לא-יודע-אם-זה-מתאים+התעסקות + מה שאיציק אמר, אבל לא ברור לי איפה אני מוצא חמת שלא נראה כמו ברז של דירה שכורה ב 500 שח.

להלן המחירים בזאפ רק לחלק העליון :

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=h-taps&db435289=435669&db435751=435757

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש גם מדגל, אולי תמצא משהו לטעמך.

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמת מרכיבה את הברזים בארץ. גרואה כבר לא מיצר את הברזים בגרמניה עבר ליצור במזרח הרחוק

הבעיה עם גרואה בארץ זה השירות

איזה ברז יש לך היום בקיר? בדקת שזה לא המנגנון נוזל? חלק שעולה עד כ100 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנה האנס גרואה

אני נפלתי ורכשתי שני אינטרפוצים של האנס גרואה בארץ (עם 7 שנות אחריות מלאה! כך לפחות נאמר לי במעמד הקניה).

בשניהם היו תקלות (כאשר הוציאו מים לקו המים העליון, חלק מהמים זלגו גם לקו המים התחתון). כשמימשתי את האחריות הסתבר שהחלקים מכוסים (אך ורק בהחלפת טכנאי של החברה כמובן) אך על ביקור הטכנאי יש צורך לשלם.

לאחר התיקון הראשון התקלה חזרה באחד האינטרפוצים - כמובן שהחברה דרשה לקבל תשלום חוזר על ביקור נוסף של הטכנאי. בקיצור, יצאתי קרח מכאן ומשם - גם שילמתי הרבה יותר בארץ מאשר יכולתי לשלם בחו״ל - בשביל האחריות כביכול - גם נתקלתי בבעיות וגם גיליתי שכל ביקור טכנאי במהלך האחריות עולה כמחצית ממחיר אינטרפוץ חדש אחר.

אני מצטער שהתפתתי וקניתי האנסגרואה במחיר מטורף בארץ ולא רכשתי אינטרפוץ של חמת - אחרי הכל, מדובר בכולה ברז. ומניסיון עבר עם חמת - האינטפוץ שלהם היה אמין הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...