Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו 98 מתחממת...

krasavchick
שימו לב! השרשור הזה בן 2290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

הרכב שלי מתחמם בעמידה אך כשאני מעלה טורים בסרק הרכב מתקרר. יש ראיונות?

אין נזילות, לא חסר נוזל והמאוורר עובד כראוי.

עריכה אחרונה על ידי krasavchick
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בודקים ?

אם אין ידע טכני, או אפשרות טכנית לפרק - ניגש למוסך.

(ממה שתיארת - רוב הסיכויים שבסל"ד נמוך, הספיקה של המשאבה נמוכה ואינה מספיקה לפזר את מי הקירור ואיתם את החום).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ממה שתיארת - רוב הסיכויים שבסל"ד נמוך, הספיקה של המשאבה נמוכה ואינה מספיקה לפזר את מי הקירור ואיתם את החום).

מה הסיבה הטכנית שבגללה ספיקת המשאבה נמוכה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שה"כנפיים" המסרקלצות את המים נשחקו / אוכלו במשך הזמן ?

(ייתכן עקב שימוש במים / נוזל קירור לא תקני).

כ"כ - (בטח מרק יוכל להסביר יותר) - ייתכן ויש לפרק טיימינג עם משאבת מים, אז אולי זה הזמן להחליף טיימינג + משאבת מים.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתן לרכב להמשיך להתחמם. החלף משאבת מיים ורוב הסיכויים שבעייתך תיפתר. שימוש במיי ברז עם השנים פוגע בכנפיי המשאבה ופשוט אוכל אותם והתפוקה שהמשאבה מזרימה את המיים היא חלשה מאוד. אם זה הדגם מנוע בעל 2 רצועות התיזמון ההחלפה של המשאבה תצריך פירוק של הרצועה הארוכה מבין השניים זו שמקשרת בין גל זיזים אחד לגל הארכובה. מה דגם המנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתן לרכב להמשיך להתחמם. החלף משאבת מיים ורוב הסיכויים שבעייתך תיפתר. שימוש במיי ברז עם השנים פוגע בכנפיי המשאבה ופשוט אוכל אותם והתפוקה שהמשאבה מזרימה את המיים היא חלשה מאוד. אם זה הדגם מנוע בעל 2 רצועות התיזמון ההחלפה של המשאבה תצריך פירוק של הרצועה הארוכה מבין השניים זו שמקשרת בין גל זיזים אחד לגל הארכובה. מה דגם המנוע?

דגם AEE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת משאבת המים ברכבך לא פשוטה בכלל ויש צורך לפרק חוץ מאשר את הרצועה גם את גלגל השיניים של גל הזיזים העליון בכדי לפרק את המכסה האחורי של הרצועה ורק אז תוכל לפרק את המשאבה.

אני לא סומך על איבחון דרך מסך המחשב למרות שעל פניו נראה כי קיימת בעיה במשאבת המים אני מציע שתקפוץ למוסך רון בת"א לשם אבחון.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך מדובר במנוע הפשוט והקליל ביותר בעל גל זיזים אחד. רצועת התיזמון עוברת גם דרך משאבת המיים כך שתצטרך להסיר טיימינג. אם יש לך מעט ידע בסיסי בתחום את העבודה הזו אתה יכול לבצע בעצמך בלי בעיה. אם תצטרך כלים ואת כל הציוד הלוגיסטי דבר איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת משאבת המים ברכבך לא פשוטה בכלל ויש צורך לפרק חוץ מאשר את הרצועה גם את גלגל השיניים של גל הזיזים העליון בכדי לפרק את המכסה האחורי של הרצועה ורק אז תוכל לפרק את המשאבה.

אני לא סומך על איבחון דרך מסך המחשב למרות שעל פניו נראה כי קיימת בעיה במשאבת המים אני מציע שתקפוץ למוסך רון בת"א לשם אבחון.

זה דגם המנוע בעל גל זיזים יחיד אם אני זוכר נכון..עוד לא בדקתי באוטודאטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...