Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית מזגן חדש

ofir1000
שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אומנם אנחנו בחורף אבל המזגן כבר עשה את שלו, ועכשיו זאת עת טובה לקנייה של מזגן חדש.

לצערי, אין לי שום מושג בנושא והאינטרנט לא עוזר יותר מידי, כאיש השיווק יגיע אני מעוניין להיות בקיא בנושא ולכן אבקש את עזרתכם.

מדובר בדירת 5 חדרים, 110 מ"ר, עם הנמכת תקרה כבר מוכנה.

הרצון הוא למזגן שתהייה לי אפשרות לשלוט בהדלקה\כיבוי המיזוג בכל חדר ( ישנם חדרים ריקים ולא תמיד יש צורך במיזוג של כולם.

האם יש חברה מעודפת ואמינה ? ( יש לי נסיון רע עם טורנדו), מה סדר גודל המחיר? עלות התקנה ?

אשמח מאוד לעזתרכם.

אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בשלב של החלפת מיני מרכזי, שקול התקנת מזגן בכל חדר + מיני מרכזי קטן לסלון+מטבח+פ.אוכל.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...