Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בגיר יונדאי אלנטרה 2006 אוטומט

idan4u
שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ב-8 חודשים האחרונים יש לי בעיה בגיר ברכב הנ"ל,

הבעיה התחילה מרעשים קטנים שאף אחד לא הצליח לזהות ולאחר חודש מתחילת הרעשים התחיל לי בעיה בגיר בהעברה מהילוך 3 ל-4, כך שלפעמים יש מכה והילוך נכנס בחזרה ל-3 ותקוע עד כיבוי המנוע והדלקה מחדש

זה קורה בעיקר במאמץ או בטורים גבוהים או בשינוי מהירות חד

פניתי ל"מומחה" באזור נתניה לשיפוץ גירים, שילמתי על בדיקה 200 ש"ח

חיבר מחשב ואמר שיש לי תקלה בהילוך ה-3 , עשינו נסיעה של 10 דקות

ואמר שיש אפשרות לתקן את הבעיה כך שהרעשים ישארו אבל הגיר יעבוד רציף כמו פעם- נשמע לא הגיוני ולכן לא ביצעתי ,עלות התיקון הנדרש 2300 ש"ח

קראתי באינטרנט שיש לאנשים בעיה דומה לשלי אבל אין להם את הרעשים והם החליפו חיישני מהירות שמחוברים לגיר והבעיה נפתרה,

רציתי לדעת האם יש אפשרות שחיישנים יתקנו את הבעיה?

ואם לא האם יש אפשרות לעשות משהו עם המחשב של הרכב כך שלא יכניס לי את ההילוך ל-3?

יש לציין שרוב הזמן אני נוסע בצורה תקינה על הילוך 4

אבל אני מעוניין לפתור את הבעיה

דבר נוסף הציעו לי להחליף את הגיר לגיר מיבוא(30000 ק"מ) כולל עבודה ב-1800 ש"ח כולל אחריות לשנה

מה אתם אומרים?

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לצאת מנקודת הנחה שיש לך בעיה בחישן מהירות בגיר, צריך להידלק לך נורת check engine. האם היא דולקת?

לא במקרה הנ"ל

בימים שהיה יורד גשם חזק מאוד בזמן נסיעה הייתה נדלקת הנורית check emgine ופתאום לא הייתי יכול לתת גז והמהירות הייתה מתחילה לרדת עד שזה היה משתחרר והייתי יכול להמשיך לנסוע, לא יודע אם זה קשור, פעם אחרונה זה היה לפני שנתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ויש בעיה בחישן מהירות בגיר, הגיר יכנס למצב חירום, כלומר הגיר לא יכנס להילוך הרביעי. האם המצב הזה קיים אצלך?

האם במהלך הבדיקה הממוחשבת, ראיתם קוד תקלה ותוכל לספר לנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ויש בעיה בחישן מהירות בגיר, הגיר יכנס למצב חירום, כלומר הגיר לא יכנס להילוך הרביעי. האם המצב הזה קיים אצלך?

האם במהלך הבדיקה הממוחשבת, ראיתם קוד תקלה ותוכל לספר לנו?

כן זה בדיוק המצב אצלי

ראינו קוד תקלה, בתיאור היה רשום הילוך 3 משהו כזה, את הקוד אני לא יודע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי מדריך באינטרנט:

http://www.brakeandfrontend.com/tech-tip-hyundai-mil-on-with-dtcs-set-and-fail-safe-mode-harsh-engagement/

זה אומר שיש אפשרות להגדיר במחשב רכב ולסדר את הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...