Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - שברולט קאמרו

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע איזה צמיגים היו לכם על הרכב, או על איזה אספלט בחנתם אותו, אבל:

שום כשכושי זנב ביציאה מהמקום. אפילו לא פעם אחת. באלפי ק"מ (מאתיים מנהלתיים ביום, ועוד כמה מאות במצטבר של גרזנים כבדים בעליות/ירידות/מישורים מפותלים בקטע מגוחך).

התייחסתי לזה במבחן - הצמיגים היו RF ומשום מה גם M+S. אני מניח שיש לזה קשר גם לכשכושי הזנב, גם לפיגור אחר נתוני התאוצה ובוודאי לחוסר הנוחות.

יותר מאשר הבלמים לא נושכים, הדוושה שלהם מאוד מאוד קשה. כדי לקבל בלימה צריך להתאמץ. זה מבאס. עוד יותר מבאס? הם דועכים יותר מהר ממה שרציתי.

רבע שעה של ירידה מהירה בהר פתלתל השאירה אותי עם דוושה ספוגית לחלוטין ואישה שתוהה מה כל כך מסריח.

אז זהו, שבאקזמפלר שבחנו לא הייתה דעיכה שהפריעה, פשוט עוצמת בלימה לקויה.

הגיר שלה מעפן. אין מה לעשות. לא הפריעה לי האיטיות של ההעברה כמו עודף ההילוכים. לקח לי זמן לגלות את הטריק שמאפשר לך להוריד במכה הילוכים (במצב ידני). תמיד כדי לעבור משיוט להשתובבות הייתי צריך לתת 3-4-5 לחיצות על המנוף, וזה מעצבן ממש. לחיצה ארוכה על המנוף השמאלי, מנגד, מורידה אותך ישר להילוך הכי נמוך שאפשר בהנתן המהירות (ועל הימני ישר מעלה אותך להילוך הכי גבוה).

טריק יפה האמת, מעניין אם עוד יצרנים אימצו אותו.

אני מרגיש שESP שלה לא זכה פה למספיק התייחסות. לא ביטלתי אותו, אבל הוא שומר על בלאנס מדהים. מאפשר לך להוציא את התחת בראשון-שני-שלישי בקלות (כל מה שצריך זה סיבוב ורגל כבדה) אבל לא מוציא אותך מהקו. ולא נותן לך בכלל ללכת לאיבוד.

הוא לא זכה להתייחסות מיוחדת כי לא הפריע, וזה לחלוטין לזכותו. כשעבד, עבד יפה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה כתבה רומן! נהניתי מאוד לקרוא.

המשפט "לאלף את הסוררת" גם יכול היה להופיע בכותרת, אין ספק שקנייה של קמארו עושים מהלב ולא מהרציונל, וגם אני מאוהב בה מאז באמבלבי.

אחלה רכב לסופ"שים :D

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט "לאלף את הסוררת" גם יכול היה להופיע בכותרת

משפט נוסף יכול להיות גם "CATCH A TIGER BY THE TAIL" :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התרשמותי מהקמארו הייתה קצרה לצערי.

אני לא בן אדם של אמריקאיות בדרך כלל, ובכל זאת המילה "לצערי" נחוצה פה.

למה? כי זה רכב שאחרי שלומדים אותו, אפשר להוציא ממנו דברים מאוד יפים.

האמת שרומן די כתב את כל מה שאני רציתי לכתוב, דעתנו דומה עד זהה מבחינת הרכב הזה.

לי זה הרגיש כאילו האמריקאים לקחו את את האירופאיות והחליטו לעשות את הקמארו בדיוק הפוך.

גסה, עוד יותר לא פרקטית, עם איכות הרכבה לקויה ביותר, איכות חומרים קצת מביישת, והרבה שואו.

המסך המתנדנד זה פשוט זוועה מבחינתי. גם אם מדובר על תופעת לוואי של ההתקנה המקומית, זה פשוט לא מקובל בעיניי ברכב שעולה כל כך הרבה. אם קרתה פאשלה בהתקנה, שיסדרו. פשוט לא מוכן לקבל את זה.

הזווית של המסך, שכמו שרומן ציין היא לטובת מניעת סנוור, לטעמי לא רצינית בעליל. יש פתרונות אחרים למניעת השתקפויות, והזווית ממש מקשה לראות מה הולך שם. שוב לא לעניין.

מבחינת התנהגות, זה לא שהיא לא טובה, מאוד נהניתי מהנהיגה בה. למרות הבלמים החלשים (רומן הזהיר אותי מראש, התפלאתי לראות שהוא ממש לא הגזים) היא ביצעה את שהטלתי עליה בצורה לא רעה בכלל.

כשהתחת יוצא, הוא לא יוצא במכה אלא בצורה ליניארית יותר שזה מעולה, השלדה משדרת יפה ומרגישים הכל דרך הכיסא, רק שההגה קצת הורס את החגיגה.

דבר אחד שהפריע לי היה המשקל. בכביש המפותל, הרכב מרגיש הוא כבד יותר ב-200 קילו ממה שהוא באמת.

התאוצות של הרכב בהחלט מרשימות, גם מגלגול וגם מהמקום.

כשמדביקים את הדוושה בגלגול, מרגישים את האיטיות של הגיר. אולי איטיות זו לא המילה הנכונה, אולי הססנות מתאים פה יותר, לא יודע, קשה לי להגדיר את זה במילה אחת, אבל מה שבטוח זה שמרגישים שהגיר קצת מפריע למנוע לתת את כל כולו.

היה עדיף ש-GM היו עושים כמו רוב היצרנים וקונים תיבות הילוכים מחברות שמתמחות בזה.

הסאונד מטריף. סל"ד נמוך, סל"ד גבוה, עמידה במקום, פול גז, לא משנה מה, הסאונד ממש טוב.

קשה לי שלא להשוות ל-M240, שמגיעה עם נתונים דומים אבל עושה את הכל בצורה כל כך שונה. כן, היא גם לא מושלמת והיא לא מנצחת את הקמארו בנוקאאוט, אבל לי, כאדם חובב נהיגה, כשאני מכניס את כל הגורמים למשוואה (בין היתר את עניין המחיר והתמורה למחיר) אני כנראה הייתי בוחר בבימר.

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את היבואנים והתמחור שלהם. לפני כשנה התעניינתי בגרסה הבכירה של הקאמרו (ה- V8@450hp), ועלות הייבוא היתה קרובה למחיר שהגרסה הזו נמכרת בארץ.

מה שגם יש בארץ מתחרות כמו הבמוו M240 שהוזכרה כאן, שלרגע לא היו גורמות לי לפזול לכיוון הקאמרו הזו.

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה יפה תמונות מעולות

אבל או שהאקסמפלר שבחנתם היה "דפוק " משהו, או שהוא דפוק.

תאוצה של בהמה מזדקנת לפי המדידה שלכם.

5.1 שניות נשמע הרבה יותר מציאותי.

2 ליטר טורבו על בהמה והוא גם בצורה של בהמה , שבדקתי לאחרונה, היה יותר נמרץ.

וכפי שעולה מהכתבה והתגובות מייגע לנסוע בו ביום יום.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את היבואנים והתמחור שלהם. לפני כשנה התעניינתי בגרסה הבכירה של הקאמרו (ה- V8@450hp), ועלות הייבוא היתה קרובה למחיר שהגרסה הזו נמכרת בארץ.

מה שגם יש בארץ מתחרות כמו הבמוו M240 שהוזכרה כאן, שלרגע לא היו גורמות לי לפזול לכיוון הקאמרו הזו.

אני די בטוח שהקמארו בארץ לא פונה לחובבי רכב, אלא לנערים מפונקים, ספרים ושאר אנשים שרוצים להראות שופוני.

חובבי הרכב מחכים כיד שנייה או מפנטזים בפורום על גרסאות חזקות יותר - אלה שרציניים הולכים לייבוא אישי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

גם אני טעמתי מהקמארו לעיל.

באתי עם ערימות של דעות קדומות. כבדה, הגה קל, קו ישר וזהו, התנהגות של נושאת מטוסים וכו', פוזה.

אז לגבי הפוזה, כמובן. כל השאר - טעות.

פוזה בטונות, עיצוב שפשוט תענוג להסתכל עליו. רכב כ"כ לא סטנדרטי וכ"כ לא מתייפייף, הוא מהפנט אותך להביט בו עוד ועוד,

מכל נקודה מגלים עוד קווים ועוד משטחים, אין אפשרות להתעלם ממנה או להיות מתחת לרדאר איתה.

לראייה, גם בחומוסיה מנומנמת בכפר מנומנם ב-8:30 בבוקר, היא צולמה כמה פעמים ע"י העובדים ועוברי אורח.

מאידך העיצוב הזה גורם לנהג פחות לראות מה קורה מסביבו. קדימה בסדר, לצדדים ככה ככה, אחורה - לא.

בנסיעה הבנתי די מהר איך כל שאר ההנחות שלי עפות מהחלון.

ההגה בעל משקל טוב, תנוחת הנהיגה אמנם נמוכה עבור הגב שלי, אבל נוחה בפני עצמה.

המנוע טוב, מגיב היטב לכל לחיצה, רק מה שמונע ממנו להיות באמת בן לוויה טוב, הוא הגיר - אחד האיטיים שנתקלתי בהם לאחרונה.

מבחינה דינאמית זה מתחיל להתערבב. יש פה הר של פח שצריך להזיז. האף ארוך, האוטו כבד ועם זאת ההיגוי והשלדה

מצליחים לעמעם את כל המטראז' הזה ולייצר קצב יפה מאוד גם בכבישים צפופים.

זו עדיין לא צ'יטה אתלטית, זה לא הרכב למשימות האלה, אבל קחו אותו לעקומות מהירות וגם טיפה צפופות יותר והוא זורח.

הבלמים כפי שנאמר, פשוט מביכים. טכנית נראה שהם תקינים, אבל הם כ"כ קטנים על המרכב הזה.

מבחינת הגשה, היא די מרושלת. הצבעים מצועצעים, המסכים והתצוגות נראות פשטניות ומקושקשות לעיתים,

הדיפונים ושילוב האדום בריפודים נראה פה כהלבשה לא מוצלחת.

העיצוב דווקא טוב וזה ממעיט ממנו, ממשיך יפה את ה"גסות" החיצונית.

אני אהבתי ובעיקר הופתעתי, אך לא הייתי חי עם רכב כזה. לא איתו נוהגים טכני צפוף אלא משתמשים ביכולות הוויזואליות והקוליות שלו בעיקר.

מי שרוצה להיראות, ימצא פה חתיכת מופע. מי שרוצה בעיקר לנהוג, ימצא אופציות אחרות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן - שאפו על המבחן, אחד הטובים, אהבתי פלוס פלוס :)

אז גם אני נהגתי ב'באמבלבי'. מאד אהבתי את המראה האגרסיבי, עם שרירים מפוסלים יפה ובהרמוניה, ממש אל יווני, ומאד מושכת תשומת לב (שזה פחות טוב בעיניי, אבל זה אישי).

תא הנוסעים אכן לא פרקטי, לא איכותי במיוחד, ועם הרבה פאקים. הראות החוצה מגוחכת, וזה מקשה לא רק על חניות ברוורס, אלא גם על מבט סביבתי בנהיגה רגילה.

לקחתי אותה לכבישי הנהיגה החביבים עליי, והתחושות באמת קצת מעורבות, כמו שאיתי ומגרש השדים ציינו.

המנוע הגיבור נותן עבודה יפה וסאונד מעולה, ההנעה האחורית שמאפשרת לך לשחק קצת אבל שומרת עליך אם אתה מגזים. היא נשלטת למדי, לא הרגשתי שאני על שור זועם ברודיאו כמו שבגירה תיאר.

המשקל בהחלט מורגש והיא לא מאד אתלטית בכבישים צפופים עם פניות הדוקות, אבל עדיין מהנה.

הבלמים באמת לא מתאימים, ממש לא לעניין לשים כאלה בלמים ברכב כזה, וחבל.

המתלים לא רעים, זויות הגלגול סבירות, אבל הם נוטים לנדנוד במהירויות בינוניות פלוס על כביש משובש.

הגיר מאד איטי והורס את הזרימה בנהיגה מהירה וטכנית.

כן, אפשר לייצר איתה קצב מהיר, וכן אפשר להנות מזה גם, אבל מהר מאד יגיע תסכול, כי הבלמים יתעייפו, והגיר יאכזב בדיוק כשצריך את התגובה המהירה.

למי שרוצה רכב 'מגניב' וחזק, עם הנעה אחורית, ופחות רכב נהיגה פרופר - זה אחלה דבר. למי שיותר אנין טעם יש אופציות עדיפות במחיר הזה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לסכם את מה שנכתב פה על ידי חבר'ה מבינים

יש ג'יפ לשופוני ויש קמארו לשופוני בגזרת הספרטיביות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...