Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג סקודה פביה סטיישן/פיאט טיפו/יונדאי I25

altername
שימו לב! השרשור הזה בן 2312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הוצע לי בליסינג את הרכבים הבאים:

Ambition fabia space סטיישן בנזין אוטומטי 1197

COMFORT FIAT TIPO סדאן בנזין אוטומטי 1598

Hyundai I25 בנזין 1.4 ליטר אוטומטי INSPIRE

מבחינת צרכים -שילוב של נסיעות בינעירוניות ועירוניות.

לרוב אסע לבד (עבודה) כשיצטרפו גם נוסעים מאחור (2 ילדים במושבי בטיחות ומבוגר).

מבחינת מאפינים שחשובים לי:

נוחות לנהג

בטיחות

יכולת נסיעה בינעירונית טובה (מהירויות של כביש 6)

מקום במושבים האחוריים

אודה מאוד לכל עצה מניסיון.

ויטלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסקודה יש מערכת בלימה אוטונומית ותא מטען גדול משל ה-2 האחרות. היתרון היא משמעותי לדעתי הוא יחידת הנעה חזקה וחסכונית יותר שהופכת את החיים איתה להרבה יותר נעימים. שים לב שמנוע 1.2 בדרך לפנסיה ומי שמחליף אותו הוא מנוע 1 ליטר עם הספק וצריכת דלק דומים.

הפיאט הכי מרווחת אבל עצלה וכבדה.

היונדאי מיושנת מאוד, חלשה והנסיעה בה מאוד קופצנית ולא נעימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I25 מיושנת ופשוטה, ולא ממש נוחה.

אני מסכים עם קודמי, הפאביה הכי עדיפה פה מבחינת ביצועים ואבזור וגם התא מטען בתצורת סטיישן נוח יותר משימוש מתצורת סדאן, והיתרון הקטן בנפח שיש לטיפו מתקזז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

בררתי לגבי טיפו סטטיישן ואין מצב.

הפאביה ספייס, לגבי עדכון דגם, יש השערות מתי הוא יכנס? האם יהיו עוד שדרוגים פרט למנוע? בכל אופן מאמין שלא רלוונטי לגבי (בטח חברת הליסינג לא תציע את הדגמים החדשים עד שלא יפטרו מהישנים).

מבחינת מקום מאחור, היא לא מאוד צרה יחסית למשפחתיות "רגילות"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסקודה הצהירו שנכון לעכשיו ה-1.2 וה-1.0 נמכרים במקביל, גם במפרט שלהם מופיעים שני הדגמים. מלבד המנוע הרכב נותר זהה וגם נתוני הביצועים וצריכת הדלק של המנועים דומים מאוד כך שלא תרגיש בהבדל גדול בניהם.

אם אתה זקוק לתא נוסעים מרווח יותר ברר לגבי סקודה ראפיד, היא קצת יותר מרווחת מהפביה ומציעה תא מטען גדול אך פחות שימושי בגלל שהיא לא סטיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

הציעו לי את רנו קליאו סטיישן (דיזל)- מסתבר שצריך לחכות הרבה זמן לסקודה, איך היא יחסית לפאביה ספייס?

מה לגבי גרסת הבנזין? להתעקש אולי עליה, אני רואה הבדל משמעותי מבחינת כוחות סוס בינה לגרסת הדיזל.

שוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מרווחת מאחור מאשר הפאביה והנדסת אנוש קצת פחות טובה וגיר איטי יותר , ועדיין עדיפה על הטיפו והI25.

גרסת הדיזל אמנם עם פחות כ"ס אבל עם יותר מומנט ותהיה יותר חסכונית מהבנזין, אבל הבנזין תציע ביצועים יותר טובים.

מהקליאו אפשר גם להנות מבחינת התנהגות כביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...