Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מובילאיי: איזה דגם ואיפה כדאי להתקין

al1983
שימו לב! השרשור הזה בן 2299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברי הפורום,

אני רוצה להתקין מערכת מובילאיי ולהשתמש בהטבה שמוצעת עכשיו.

יש לי שתי שאלות:

1). איזה דגם של מערכת כדאי לבחור ? האם הפשוט יותר מספיק או שווה להשקיע ביקרה יותר?

דגמים קיימים:

http://www.mobileye.com/he-il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D/

2). איפה כדאי להקין את המערכת באזור המרכז(אזורי פתח תקווה, ראשון לציון)?

מתקינים מורשים:

http://www.mobileye.com/he-il/%D7%9E%D7%AA%D7%A7%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%95%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9D/

מודה על כל מענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה , למה

מובילאיי ?

ולא מערכת עדיפה שגם עלייה מקבלים החזר ? (היא פשוט לא מפומפמת כמו ה

מובילאיי )

http://awacs.co.il/המערכות/דגם-rd-140-סופר-פרימיום/

עריכה אחרונה על ידי niro007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות המערכת כמדומני 2100 ש"ח

החזר של 1500 ש"ח ברישוי למשך 3 שנים

עכשיו השאלה,למה לתת למתקין כלשהו לפרק לך חצי רכב ועוד לשלם על זה כסף ?

למה לפרק חצי רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

עכשיו השאלה,למה לתת למתקין כלשהו לפרק לך חצי רכב ועוד לשלם על זה כסף ?

למה לפרק חצי רכב?

בגלל שגם לנהג הכי מנוסה והכי שקול מספיקה חצי שניה של היסח דעת להגיע למצב כזה.

ואיזה דגם הייתם ממליצים לפות"ש לרכוש/להתקין או בכלל איווקס כפי שהציעו פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להתקין את הצפצפה צריך להתחבר למערכות של הרכב (איתות לדוגמה),מפרקים חלקי דאשבורד,מבצעים הלחמות ובסוף כמובן צריך גם להעביר את כל הכבילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שגם לנהג הכי מנוסה והכי שקול מספיקה חצי שניה של היסח דעת להגיע למצב כזה.

קודם כל שלא ישתמע לא נכון,אני בעד מערכות בטיחות,אבל בתנאי שהן מקוריות.

גם את המובילאיי צריך לדעת איך להתקין נכון ואיך לבצע כיול.

כך שמבחינתי לא מדבור על נהג מנוסה או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיווקס גם ראדר וגם מצלמה ! לפי מבחנים שעשו המערכת שלהם הכי קרובה לדבר האמיתי ובטח שיותר טובה מהצפצפה של מוביילאי, גם אני כמו רבים וטובים לא מבין למה דוחפים רק את המוביילאיי הנחות כאשר גם על האיווקס מקבלים החזרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע מנסה לבדוק מספר מערכות, זאת של איווקס יותר מושכת אותי מכיוון שיש בה גם מצלמה וגם ראדר, אבל לא הצלחתי למצוא השוואה וכמובן נושא המחיר של האיווקס לא ברור כל כך כי בשביל לקבל זיכוי ממשרד התחבורה המחיר צריך להיות עד 2100 ש"ח.

אשמח אם מישהו יוכל לשפוך פרטים על הנושא ולספק קישור להשוואה בין השתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

מאיפה הנתון שבשביל לקבל החזר המחיר צריך להיות עד 2100 ש"ח?

אם כבר יותר הגיוני שהמחיר צריך להיות מעל 2100 ש"ח.

ראיתי את זה באתר של מוביל איי, http://www.mobileye.com/he-il/1500-nis-discount-installing-mobileye-car-safety-system/

לא ראיתי באתרים אחרים, כל הנושא לא כל כך ברור לי ולצערי לא מצאתי השוואה עדכנית בין מוביל איי לאיווקס שעל הנייר נראת יותר טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע מנסה לבדוק מספר מערכות, זאת של איווקס יותר מושכת אותי מכיוון שיש בה גם מצלמה וגם ראדר, אבל לא הצלחתי למצוא השוואה וכמובן נושא המחיר של האיווקס לא ברור כל כך כי בשביל לקבל זיכוי ממשרד התחבורה המחיר צריך להיות עד 2100 ש"ח.

אשמח אם מישהו יוכל לשפוך פרטים על הנושא ולספק קישור להשוואה בין השתיים.

קצת סדר. המערכת הבסיסית שהיא רק מצלמה עולה2100 בכל החברות ומקבלים החזר 1500 רק לרכב שזכאי לתקנה.

לגבי הרדאר שכרגע עולה באיווקס 3850 כולל מעמ גם ניתן לקבל החזר של 1500.הרדאר עצמו מספק את דרישות משרד התחבורה לגבי התקנה

גילוי נאות אני עובד איוואקס

Sent from my m8 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא שיאפשרו ללקוח לקנות מערכת מבוססת מצלמה במחיר שלא יעלה על 2,100 ש"ח, כמובן שאפשר למכור מערכות מתוחכמות יותר כמו האוויקס מבוססת ראדר+מצלמה ביותר כסף.

סכום הכסף הוזכר כדאי למנוע שיטה אהובה על המשווקים שבו מחיר המוצר עולה ואז ההטבה של המדינה "נבלעת" במחיר מוצר יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...