Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוזל קירור מתרוקן מהר - פוקוס 2004

Yossi554
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרה לי היום משהו מוזר.

ניגשתי בבוקר לבדוק מים במיכל עיבוי וראיתי שחסר קצת נוזל קירור.

מילאתי כמות של שתי כוסות עד למקסימום ונסעתי לעבודה (כ 25 ק"מ).

מגיע לעבודה, מציץ מתחת למכסה מנוע, והכמות במיכל עיבוי היא בדיוק כמו שהייתה לפני שמילאתי.

אני מקפיד לבדוק מים לפחות פעם בשבועיים וכמעט אף פעם לא חסר כלום.

איך אני יכול לאתר את מקור הנזילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוזל שמילאת לתוך מיכל ההתפשטות עבר למערכת הקירור של האוטו (היה חסר שם נוזל). יתכן והחוסר הזה נגרם לאורך זמן ארוך, אולי מפקק רדיאטור שהאטימה שלו כבר לא טובה וצריך החלפה, אולי טפטוף איטי מהצנרת. כשאתה ממלא מים במיכל ההתפשטות אתה צריך לבדוק גם מתחת לפקק הרדיאטור שהמים מגיעים עד לקצה (כמובן כשהמנוע קר כדי שלא ישפריץ עליך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשוד היה החימום באוטו ששכחתי אותו עובד.

אני יודע שזה לא קשור אבל אני אף פעם לא משתמש בחימום וגם אף פעם לא חסרים לי מים בכמות כזאת, אז חשבתי שיש קשר.

איך בודקים נזילות שלא נראות לעין?

אני קצת חדש בתחום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להסיר חשדות כי אין קשר לחימום אלא אם יש ברז חימום אבל בריכבך אין אם אני זוכר נכון ורדיאטור החימום מקבל זרימה צרגע ההנעה. בכל מיקרה כדי לוודא שלא מדובר בנזילה מהרידאטור חימום הפנימי בדוק אם שטיחי הנהג והנוסע יבשים. מעבר לכך פתח תא מנוע ותעבור על כל צינורות המיים והפלאנגים והחיבורים תראה שייבשים. אם אתה עדיין ממשיך לאבד מיים ולא רואה נזילה גש לבצע בדיקה בלחץ למערכת הקירור אם תרצה יש לי סט בדיקה שכזה אתה מוזמן להשתמש בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי חדירת מים לתוך הרכב - תקין.

שלב הבא, אחרי שנסעתי 70 ק"מ פתחתי מכסה מנוע ואני חושב שזיהיתי בריכה קטנה + קורוזיה בכל האיזור שמתחת לקויל הצתה (זה התרמוסטט?).

אבל אני צריך למצוא את המיקם של הנזילה כדי לאטום.

איך אפשר לדעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...