Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחייבים להתקין מוביליי בכל רכב חדש?

Alf3
שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מצליח להבין את ההתרעמות הגורפת בפורום כלפיי מוביל איי, נכון שמערכות שמגיעות מהיצרן עדיפות.

אבל מוביל איי ממש לא מציקה כמו שמתארים בנהיגה רגועה המערכת כמעט ולא מצפצפת סתם, אכן לפעמים היא מזהה תמרורי מהירות בנתיב המקביל אבל מעבר לזה היא לא אסון כמו שאנשים פה מתארים אותה.

מבחינתי אדם שסוטה מהנתיב בלי לאותת שיקבל גם שוק חשמלי, קצת תרבות וסדר בכבישים לא יעשו לנו רע.

כי ב99% מהמקרים עובד לך על הרכב החדש איזה חאפר שמפרק לך את הדאשבורד, נוגע לך במערכות החשמל, ואם מתחשק לו מחזיר את כל הקליפסים למקומם. ואז שאתה נוסע אתה שומע קרקושים וזה כבר סיפור אחר של הכנסת רכבים למוסך nonstop. וזה במקרה הטוב, יש מקרים שגם עשו נזק פיזי למערכות ברכב.

לא מבין איך זה נהיה חובה שיהיה כלול משהו שהוא גורם למטרת רווח. מדינה הזויה. אשכרה מחייבים אותך לקנות משהו. (כן, אני יודע שזה "בחינם" אבל גוזרים עלינו כבר את הקופון במקום אחר)

עריכה אחרונה על ידי Turbulence
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כי ב99% מהמקרים עובד לך על הרכב החדש איזה חאפר שמפרק לך את הדאשבורד, נוגע לך במערכות החשמל, ואם מתחשק לו מחזיר את כל הקליפסים למקומם. ואז שאתה נוסע אתה שומע קרקושים וזה כבר סיפור אחר של הכנסת רכבים למוסך nonstop. וזה במקרה הטוב, יש מקרים שגם עשו נזק פיזי למערכות ברכב.

לא מבין איך זה נהיה חובה שיהיה כלול משהו שהוא גורם למטרת רווח. מדינה הזויה. אשכרה מחייבים אותך לקנות משהו. (כן, אני יודע שזה "בחינם" אבל גוזרים עלינו כבר את הקופון במקום אחר)

בנאדם אתה כותב פה דברים מאד קשים על הרס של מכוניות במאה אחוז כמעט. זה נורא לקרוא את זה ולחשוב שזה מה שקורה בגלל התקנה של קודן או מובילאיי...די מבאס ואני נקווה שיש פה מי שיסתור אותך

האם הגאז החדשה גם דורשת מובילאיי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנאדם אתה כותב פה דברים מאד קשים על הרס של מכוניות במאה אחוז כמעט. זה נורא לקרוא את זה ולחשוב שזה מה שקורה בגלל התקנה של קודן או מובילאיי...די מבאס ואני נקווה שיש פה מי שיסתור אותך

שאלה, קנית פעם רכב חדש מהסוכנות וקיבלת איתו התקנות מקומיות? (חיישני רוורס, מצלמת רוורס, וכו') לא נראה לי. אחרת לא היית מדבר ככה.

כי העבודה שעושים פה המתקינים המורשים היא חובבנית במקרה הטוב. וכשאתה מטיל בידיהם התקנת מובילאיי, שדורשת פירוק דשבורד, אתה מצפה שיהיו תוצאות כאילו הרכב יצא מהמפעל? אני שואל ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשים אך מציאותיים.

כל מה שנחשב "התקנה מקומית" יעשה את אותו הנזק.

אל תשכח שלא מדובר בהתקנת מערכת מולטימדיה שבה אתה כלקוח נכנס לעסק, מסתכל מה עושים ויכול לבוא בתלונות.

אתה מקבל את הרכב החדש עם המוביליי כבר מוכן ועכשיו כשיש קרקושים לך תחפש מי יעזור לך

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני אשה ולא גבר.

דבר שני לא קניתי חדש עם מערכות כאלה. אבל אני קונה עכשיו ואני תוהה מה אמור לעשות רוכש רכב חדש ב2018 שיש חובת התקנת אימוביליי כשאין מה שצריך במערכת. במקרה אני רוכשת רכב שיש בו את רובן אבל לא כולן ולכן צריך התקנה. וברוב הסופר מיני אין. רכבים בסכומים של מאה אלף . לא יודעת לגבי אחרות.

אתה בעצם אומר אל תקנו רכבים. או תבחרו ספורטאג שאין לי מושג מהו ואם הוא עונה על צרכיי. רוב הסיכויים שלא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר לבחור ספורטז'. פשוט מביעים את דעתנו על העובדה שהמערכת הזאת נדחפת לך לרכבך החדש ומיידעים אותך שאם יהיו קרקושים למיניהם שלא אמורים להיות. תדעי מה גרם להם (:

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר לבחור ספורטז'. פשוט מביעים את דעתנו על העובדה שהמערכת הזאת נדחפת לך לרכבך החדש ומיידעים אותך שאם יהיו קרקושים למיניהם שלא אמורים להיות. תדעי מה גרם להם (:

לגבי ההתקנה הבנתי שמדובר על מהלך פשוט

אגב הונדה גאז גם לא צריכה מובילאיי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט זה לא.

פירוקים לא סימפטיים של כל הדשבורד, התעלקויות על הצמה המקורית של הרכב במקומות שלא אמורים להתעלק עליה באיכות עבודה לא ידועה, זה מתכון לצרות.

וגם אם זה היה פשוט, הצורה שבה זה הפך לפריט חובה כמעט בכל רכב, כאילו זה אפקטיבי כמו מערכות אקטיביות (הוזלה בביטוח, הנחה במס, העלאת ניקוד בטיחות).

זה בעיקר מה שמקומם.

באופן אישי - אני לא אקנה רכב (חדש או משומש) שהותקנה בו מובילאיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע איזה דגם מוביליי מתקינים שם?

וגם לא ממש ברור אם זה נהיה "חלק מהרכב" ואסור לפרק את זה או לא, או שבודקים את זה בטסט וכו'.

עריכה אחרונה על ידי Alf3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני אשה ולא גבר.

דבר שני לא קניתי חדש עם מערכות כאלה. אבל אני קונה עכשיו ואני תוהה מה אמור לעשות רוכש רכב חדש ב2018 שיש חובת התקנת אימוביליי כשאין מה שצריך במערכת. במקרה אני רוכשת רכב שיש בו את רובן אבל לא כולן ולכן צריך התקנה. וברוב הסופר מיני אין. רכבים בסכומים של מאה אלף . לא יודעת לגבי אחרות.

אתה בעצם אומר אל תקנו רכבים. או תבחרו ספורטאג שאין לי מושג מהו ואם הוא עונה על צרכיי. רוב הסיכויים שלא .

אנחנו אומרים שהחוק החדש הזה מפגר לחלוטין. התקנה מקומית (במיוחד אחת שדורשת עיסוק עם מערכת החשמל ופירוק הדאשבורד) בישראל היא לרוב יותר מזיקה ממועילה. לפני החוק היה אפשר פשוט לוותר על ההתקנות וללכת למתקין מקצועי שמראה לך את כל הדרך והוא אוזן קשבת לבעיות.

במקרה הנ"ל, הולך להיות לחץ עצום על המתקינים המקומיים כי יהיה כמות משוגעת של רכבים שחייבים לעבור את ההתקנות, מה שיגרום לחוסר באיכות ההתקנה, יותר ממה שהיא כבר גרועה.

בקיצור, למה לקחת רכב חדש ולתת לאיזה מישהו פה לפרק אותו, להתקין בתוכו משהו, ולהחזיר אותו? הרי רוב הסיכויים שהתהליך הזה לא יבוצע בצורה ראויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...