Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמנם לא אספנות אך אשמח לעזרה\ייעוץ לגבי בלמים פיזו 309 1993

yonatanalman
שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב יש לי בעיה שלבלמים הקדמיים יש נטייה להידבק והדוושה מרגישה ספוגית.

הכוונה היא שלאחר בלימה, הברקסים מקדימה תופסים מעט ומפעילים התנגדות.

מה שנעשה עד כה:

-צינורות בלם גמיש הוחלפו

-שיפוץ קליפרים

-החלפת נוזל בלמים

-החלפת משאבה מרכזית פעמיים, פעם 1 לחדשה מאי ביי ואז חזרה למקורית כי לא היה הבדל בהרגשה הספוגית.

אני חושב שאם אני מרים עם הרגל את דוושת הבלם זה קורה פחות, קשה לי להגיד.

אשמח לעזרה, ייעוץ מה לנסות לאן לפנות.

אני מניח שהדבר היחידי שנותר הוא הבוסטר אך אני לא מבין גדול במערכת הבלמים.

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן והפין הלוחץ מהבוסטר את המשאבה המרכזית לא חוזר למקומו. מה שאני הייתי עושה במצב שכזה הוא מנתק את המשאבה ונותן למישהו ללחוץ על דוושת הבלם ורואה מה קורה בעזיבה שלה מכיוון הבוסטר. עוד לא ניתקלתי במצב שכזה מצד הבוסטר מעולם אז קח את תשובתי בעירבון מוגבל. זה פשוט מה שאני הייתי עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...