Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב 0 ק"מ

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 2298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז החלטנו לרכוש קיה סיד סטיישן מליסינג 0 ק"מ.

אין לנו צורך במימון.

למה לשים לב?

יש דרך לדעת כמה זמן הרכב עמד במגרש לפני המסירה?

יש המלצה לחברה מסויימת?

אני מעוניין שהרכב יקבל רישוי של ינואר 2018. האם אפשרי או שהרכבים האלו נחשבים כאילו כבר עלו על הכביש?

אם יש מישהו שרכש מ 0 ק"מ ויכול לפרט על התהליך זה יהיה מצויין.

תודה.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתף במה שאני מכיר:

בינואר השנה הזמנתי דרך האתר motodeal מזדה 2 דגם דיינמיק ב90 אלף ש"ח, שלמתי 350 ש"ח בערך על ה"שריון" (זה כולל במחיר של הרכב) ויום למחורת חזר אלי נציג של קל אוטו, ווידאתי מולו כמובן שהרכב יהיה 2017 ומדובר בדגם דיינמיק, בחרתי צבע (היה ניתן לבחור בין 4 צבעים סטנדרטיים מאוד, לבן, שחור, כסוף ועוד משהו), שלמתי מקדמה של 1000 ש"ח נוספים באשראי לסגירת ההזמנה, קבלתי פרטים להעברה בנקאית, העברתי להם את הסכום שנותר (כולל 600 ש"ח שהוספתי למרים שמשות) ולאחר כ3 שבועות אחרי הרבה מאוד טלפונים אמרו לי להגיע למגרש הענקי שלהם שנמצא בגלילות (נאמר לי שרכבים של 0 ק"מ במבצע הזה ניתן רק לאסוף משם, אפילו שיש סניף קל אוטו בעיר שלי לא הסכימו להביא לשם את הרכב) וסה"כ לקח להם יותר זמן משהבטיחו למסור את הרכב, אישית החוויה הייתה די חרא, אבל כשאתה משלם 15 אלף שקל פחות, זה מתגמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתף במה שאני מכיר:

בינואר השנה הזמנתי דרך האתר motodeal מזדה 2 דגם דיינמיק ב90 אלף ש"ח, שלמתי 350 ש"ח בערך על ה"שריון" (זה כולל במחיר של הרכב) ויום למחורת חזר אלי נציג של קל אוטו, ווידאתי מולו כמובן שהרכב יהיה 2017 ומדובר בדגם דיינמיק, בחרתי צבע (היה ניתן לבחור בין 4 צבעים סטנדרטיים מאוד, לבן, שחור, כסוף ועוד משהו), שלמתי מקדמה של 1000 ש"ח נוספים באשראי לסגירת ההזמנה, קבלתי פרטים להעברה בנקאית, העברתי להם את הסכום שנותר (כולל 600 ש"ח שהוספתי למרים שמשות) ולאחר כ3 שבועות אחרי הרבה מאוד טלפונים אמרו לי להגיע למגרש הענקי שלהם שנמצא בגלילות (נאמר לי שרכבים של 0 ק"מ במבצע הזה ניתן רק לאסוף משם, אפילו שיש סניף קל אוטו בעיר שלי לא הסכימו להביא לשם את הרכב) וסה"כ לקח להם יותר זמן משהבטיחו למסור את הרכב, אישית החוויה הייתה די חרא, אבל כשאתה משלם 15 אלף שקל פחות, זה מתגמד.

האחריות - היא אותה אחריות 3 שנים של מאזדה?

מה רשום לך ברישיון - יד 1 ליסינג [או רק "יד 1"]?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחריות היא אותה אחריות,אך יש לשים לב למועד הרישוי של הרכב.

במידה והרכב לא קיים במלאי והוזמן מהיבואן,מעולה,אך אם הרכב כבר אצל חברת הליסינג,נגיד 4 חודשים,אזי האחריות תהיה מהיום בו הרכב קיבל רישוי,למשל אם האחריות המלאה היא 3 שנים,אז במקרה הזה האחריות תהיה שנתיים ו-8 חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שקשורה לנושא, נגיד ואני הולך לקנות 0 ק'' מ שעמוד כבר 4 חודש בלי לזוז יכול להיות שיהיה בלאי לצמיג או לכל מיני חלקים כאלה ואחרים מאי תזוזה של הרכב ומה חשוב לבדוק חוץ ממתי הרכב קיבל רישוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני נדחף לשרשור,

אבל אני מתעניין לקנות איוניק (2018, יש גם 2017 במחיר שונה) באתר מוטודיל.

לגבי המפרט, כשלוחצים באתר של מוטודיל על המפרט המלא, הוא שולח לאתר של יונדאי, אז זה נראה כאילו הם מוכרים את אותו הרכב בדיוק.

בגלל שהדגם מגיע עם אבזור מקורי, ממה שאני מבין רמת האבזור לא תהיה שונה ממה שהיבואן מוכר ( אני קונה את דגם ה"פרימיום" הפשוט יותר ולא את ה-"סופרים").

הצלחתי להגיע למחיר אצל היבואן של 128,000 ןבאפס קילומטר הוא נמכר ב118,500, בלי אגרת רישוי.

האם העסקה נראית משלמת, והאם מישהו יודע על הבדלים מהותיים שאני לא מכיר בין הרכב שימכר לי ישירות מהיבואן לרכב אפס קילומטר? לדוגמה, האחריות?

תודה, ושוב סליחה על ההידחפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של האיוניק הרכב במפרט זהה למה שנמכר בסוכנות כולל עניין האחריות - העניין נשאל לא פעם ובדקתי מול אנשי הקשר שלי אצל היבואן.

העיסקה משתלמת ככל שתחזיק ברכב תקופה ארוכה יותר. קח בחשבון שאם הרכב יוגדר מסביה כלשהיא כאבדן מוחלט חברת הביטוח תשלם לך 14% פחות מהמחירון, כלומר אם זה יקרה לך מיד אחרי הקניה - תפסיד כסף בוודאות, כי ההנחה שאתה מקבל היא פחות מ-10%

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני נדחף לשרשור,

אבל אני מתעניין לקנות איוניק (2018, יש גם 2017 במחיר שונה) באתר מוטודיל.

לגבי המפרט, כשלוחצים באתר של מוטודיל על המפרט המלא, הוא שולח לאתר של יונדאי, אז זה נראה כאילו הם מוכרים את אותו הרכב בדיוק.

בגלל שהדגם מגיע עם אבזור מקורי, ממה שאני מבין רמת האבזור לא תהיה שונה ממה שהיבואן מוכר ( אני קונה את דגם ה"פרימיום" הפשוט יותר ולא את ה-"סופרים").

הצלחתי להגיע למחיר אצל היבואן של 128,000 ןבאפס קילומטר הוא נמכר ב118,500, בלי אגרת רישוי.

האם העסקה נראית משלמת, והאם מישהו יודע על הבדלים מהותיים שאני לא מכיר בין הרכב שימכר לי ישירות מהיבואן לרכב אפס קילומטר? לדוגמה, האחריות?

תודה, ושוב סליחה על ההידחפות.

בסוכנות האחריות היא לחמש שנים לא רק על הסוללה

משא"כ ב0 ק"מ שזה 3 שנים

איך הצלחת להשיג אצל היבואן רק ב 128000?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שבוע שעבר רכב גראנד קופה דרך אוטוסנטר , הרכב נחת אצלו בחניה לאחר 24 שעות ..העברה בנקאית ומספר חתימות והרכב נמסר למחרת.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוכנות האחריות היא לחמש שנים לא רק על הסוללה

משא"כ ב0 ק"מ שזה 3 שנים

איך הצלחת להשיג אצל היבואן רק ב 128000?

איפה ראית את המידע לגבי האחריות?

במוטו דיל הם מפרסמים שהאחריות היא חמש שנים ושבע שנים על הסוללה (כמו מהסוכנות, כמו כן, שהאחריות היא של היבואן).

זה מתחבר למה ש-

zvit כתב למעלה לגבי האחריות.

לגבי המחיר, הצלחתי להשיג הנחת עובד בכל מוביל (אני לא עובד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שקשורה לנושא, נגיד ואני הולך לקנות 0 ק'' מ שעמוד כבר 4 חודש בלי לזוז יכול להיות שיהיה בלאי לצמיג או לכל מיני חלקים כאלה ואחרים מאי תזוזה של הרכב ומה חשוב לבדוק חוץ ממתי הרכב קיבל רישוי?
לא יהיה בלאי מיוחד לשום דבר אחרי 4 חודשים, אבל אתה מפסיד 4 חודשי אחריות ו4 חודשי טסט.

עדיף לקנות רכב שמועד עליה לכביש שלו לא יותר מחודש-חודשיים לפני הקניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם רכשתי רכב דרך אתר

motodeal

החוויה שלי קצת יותר נעימה מ matanff ,

אבל אולי זה בגלל שרכשתי רכב שהיה כבר 3 חודשים במגרש.

רכשתי את הקופון דרך האתר ב 350 ש"ח,

למחרת צלצל אלי נציג של קל אוטו, ביקש עוד 1000 ש"ח מקדמה על מנת לשריין לי את הרכב.

שאלתי איפה הרכב (היו רק 2 כאלה לקל אוטו) לפני שאני משלם עוד 1000 ש"ח.

נסעתי למגרש, ראיתי את הרכב ורק אז שילמתי את ה 1000 ש"ח וחתמתי על החוזה שלהם.

למחרת עשיתי ביטוח לרכב והעברתי את כל הכסף בהעברת זה"ב, נסעתי עם מונית למגרש וחזרתי עם הרכב.

הבנתי מהם שיש 2 אפשרויות, או שאתה רוכש רכב שקיים במגרש ואז אתה אומנם מקבל אותו מיידית אבל מפסיד כמה חודשים בטסט ובאחריות.

או שאתה קונה רכב שלא קיים אצלהם ואז מחכה עד 3 שבועות ומקבל אותו עם רישוי טרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של האיוניק הרכב במפרט זהה למה שנמכר בסוכנות כולל עניין האחריות - העניין נשאל לא פעם ובדקתי מול אנשי הקשר שלי אצל היבואן.

העיסקה משתלמת ככל שתחזיק ברכב תקופה ארוכה יותר. קח בחשבון שאם הרכב יוגדר מסביה כלשהיא כאבדן מוחלט חברת הביטוח תשלם לך 14% פחות מהמחירון, כלומר אם זה יקרה לך מיד אחרי הקניה - תפסיד כסף בוודאות, כי ההנחה שאתה מקבל היא פחות מ-10%

המחירון של הרכב 136K, לפי מחיר קניה של 118.5K ההנחה ב-0 ק"מ הינה 13%. מכאן שהחשיפה היא רק 1% במקרה של טוטאל-לוס, ולכן לדעתי משתלם לקנות ב-0 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שנים אבא שלי רכש פיקנטו 0 ק"מ, שהיום היא אצלי.

הרכב עמד במגרש בערך שבועיים - שלושה (רישוי בסוף ספטמבר, קנינו אי שם באמצע אוקטובר) - תשלום באותו רגע, ביטוח בטלפון מול הסוכנות (כבר סגרנו לפני מחיר טוב) - וסע לשלום, המפתחות בפנים.

אם הייתי צריך לחכות 3 שבועות לרכב הייתי יורד מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...