Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב מהשכרה באלדן

four
שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי היום באלדן והם מוכרים רכב מהשכרה עם אחריות לשלוש שנים (עם הורדת חלק מסעיפי האחריות בהדרגה).

התרשמתי לטובה מהאחריות, מההתחיבות לקניה חוזרת במחיר מחירון (בלי הפחתת אחוזים על השכרה), מהשקיפות שהם מבטיחים בעניין טיפולים ותאונות ועוד.

רציתי לדעת אם יש לכם מה להוסיף בעניין אלדן כחברה, קניה מהשכרה, ומתחרים שכדאי לבדוק גם אצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שכל ההתחייבויות כולל קניה חזרה במחיר מחירון הינם בכתב ולא רק מאיזה נציג בעל פה, שים לב שאין תת סעיפים ו''אותיות קטנות''.

אתה עצמך קונה את הרכב במחיר מחירון משוקלל שכולל את ההשכרה?

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. שים לב להתחייבות בכתב (לא בעל פה) על קניה חזרה במחיר מחירון כפי שהבטיחו לך.

2. שים לב להחתייבות בכתב על האחריות כולל האותיות הקטנות שהבטיחו לך.

3. בקש היסטוריית טיפולים אם יש (מלאה).

4. תקח לבדיקה במכון שאתה בוחר.

אגב, אם תציין את הרכב והמחיר נוכל לעזור יותר.

תתחדש.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

עוד לא קיבלתי מחיר ספציפי כי המלאי שלהם קטן כרגע, אבל אמרו שכל שבוע מגיעים הרבה רכבים חדשים.

כשאקבל אשאל כאן.

בחישוב שעשה לי איש המכירות (שנראה אמין ולא PUSHER), יצא שאם אני מחליף את האוטו במשהו זהה גם מהשכרה, אצלם, אחרי שלוש שנים עולה לי משהו כמו 10 - 15 אלף ש"ח תוספת. זה טוב? הגיוני?

כמובן שאקח למכון.

אמרו שיתנו היסטוריה מלאה לגמרי. במוסך מורשה.

ברור שאבקש התחייבות בכתב לכל ההתחייבויות. ביקשתי וקיבלתי את החוזה ואני תכף מעיין בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

עוד לא קיבלתי מחיר ספציפי כי המלאי שלהם קטן כרגע, אבל אמרו שכל שבוע מגיעים הרבה רכבים חדשים.

כשאקבל אשאל כאן.

בחישוב שעשה לי איש המכירות (שנראה אמין ולא PUSHER), יצא שאם אני מחליף את האוטו במשהו זהה גם מהשכרה, אצלם, אחרי שלוש שנים עולה לי משהו כמו 10 - 15 אלף ש"ח תוספת. זה טוב? הגיוני?

כמובן שאקח למכון.

אמרו שיתנו היסטוריה מלאה לגמרי. במוסך מורשה.

ברור שאבקש התחייבות בכתב לכל ההתחייבויות. ביקשתי וקיבלתי את החוזה ואני תכף מעיין בו.

10-15 לא אומר לנו הרבה כי לא יודעים איזה רכב זה ואיזה שנה הוא (לא יודעים מהי ירדת הערך).

כמו כן רוב אנשי מכירות הרכב נראים אמינים ולא מזיקים (לא חלילה שיש לי משהו נגדם) כי זו עבודתם ובתור אנשי מכירות הם חייבים להיראות ככה - הם חייבים למכור, תנהג בגישת כבדהו וחשדהו - תהיה סקפטי.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האותיות הקטנות מצורפות...

1. שים לב להתחייבות בכתב (לא בעל פה) על קניה חזרה במחיר מחירון כפי שהבטיחו לך.

2. שים לב להחתייבות בכתב על האחריות כולל האותיות הקטנות שהבטיחו לך.

3. בקש היסטוריית טיפולים אם יש (מלאה).

4. תקח לבדיקה במכון שאתה בוחר.

אגב, אם תציין את הרכב והמחיר נוכל לעזור יותר.

תתחדש.

IMG_20171211_165823_BURST1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסכם סביר.אלדן נחשבת חברה די אמינה יחסית לשאר מגרשי הרכב ויש לה שם ומוניטין לשמור עליו.

כל חברה וכל חוזה מכיל "הגבלות" ותנאים ל"אי מימוש" זה מובן מאליו והייתי מופתע אם לא היו.

הם לא חברה זולה, הם גם לא מתיימרים להיות.

ולכן הכל טוב ויפה, אבל ללא מחיר דגם ושנתון, קשה מאוד להעריך כמה אתה תשלם מעל השווי האמיתי של הרכב שאתה רוכש,

ואם ההטבה הזו שווה את הפרמייה הזו.

ושלא יהיה לך ספק - ואתה ככל הנראה משלם מעל - השאלה כמה מעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד חברות מומלצות? וממי להיזהר?

ההסכם סביר.אלדן נחשבת חברה די אמינה יחסית לשאר מגרשי הרכב ויש לה שם ומוניטין לשמור עליו.

כל חברה וכל חוזה מכיל "הגבלות" ותנאים ל"אי מימוש" זה מובן מאליו והייתי מופתע אם לא היו.

הם לא חברה זולה, הם גם לא מתיימרים להיות.

ולכן הכל טוב ויפה, אבל ללא מחיר דגם ושנתון, קשה מאוד להעריך כמה אתה תשלם מעל השווי האמיתי של הרכב שאתה רוכש,

ואם ההטבה הזו שווה את הפרמייה הזו.

ושלא יהיה לך ספק - ואתה ככל הנראה משלם מעל - השאלה כמה מעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני התעניינתי וקראתי את ההסכם.

כשרוכשים רכב מהשכרה עם התחייבות לרכישה עתידית

jMyx4TL.png

מוגבלים ל 30K ק"מ בשנה?

גם הסעיף הזה נראה לי קצת מוזר:

kKF3mjD.png

למרות שמה זה כבר משנה. כשיש סעיף כזה בולט, צריך להחליט לאור כל הנתונים. אם שווה לי או לא שווה לי.

loEMG46.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עדיין לא משתף ברכב ובמחיר וחבל.

מגרש רכבים נוסף שאני יכול להמליץ עליו, כמובן, כבדהו בדקהו וחשדהו, במידה ואתה מעוניין ברנו \ דא'ציה \ ניסאן - ורק באלו - קרסו טרייד אין.

ולו רק בגלל האחריות שהם נותנים לרכבים שהם מוכרים, שזו מכובדת במלואה לנסיוני - במוסכי היבואן.

אם חשקה נפשך בטויוטה, אז טויוטה סלקט - כן, הם לא זולים, אבל שמעתי עליהם רק דברים טובים.

משלמה סיקסט הייתי נמנע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיקח מהם כלום.כרגע בשלבי ביטול הסכם איתם.לקחתי רכב לבדיקה על סמך בדיקה נקייה שלהם ונחש מה? ,לרכב הנבדק ליקויים ב7000₪.כמובן שוידאתי שלפני שממשיכים בהליך הקנייה הם מתקנים הכל והם אכן הבטיחו לעשות זאת.למרות זאת הזכרתי להם שאבדוק את הרכב שוב לאחר תיקון הליקויים.אממא ,כמובן שהתקשרו אליי ואמרו שהבודק ”חרטט” וכי חצי מהליקויים שמופיעים בדו”ח הבדיקה לא קיימים באמת והם לא מוכנים לתקן ”חלקים תקינים”.ברח משם.

Sent from my Le X829 using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא קיבלתי הצעות. המלאי די מרוקן בעקבות איזה מבצע שהיה להם, וסיכמנו שנהיה בקשר כשיהיה להם משאו מתאים לי.

אתה עדיין לא משתף ברכב ובמחיר וחבל.

מגרש רכבים נוסף שאני יכול להמליץ עליו, כמובן, כבדהו בדקהו וחשדהו, במידה ואתה מעוניין ברנו \ דא'ציה \ ניסאן - ורק באלו - קרסו טרייד אין.

ולו רק בגלל האחריות שהם נותנים לרכבים שהם מוכרים, שזו מכובדת במלואה לנסיוני - במוסכי היבואן.

אם חשקה נפשך בטויוטה, אז טויוטה סלקט - כן, הם לא זולים, אבל שמעתי עליהם רק דברים טובים.

משלמה סיקסט הייתי נמנע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פחות מאמין ברכבים מהשכרה אבל אם כבר החלטת ללכת על זה - תאסוף הצעות מחיר רלוונטיות ממס' חברות גדולות כמו אלבר, אוויס וכו' ותראה מה יותר משתלם לך. זה מסוג הדברים שחוסכים בסוף לא מעט כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזור אחרי שיהיה בידך הצעה לקניית רכב.

אחרי שהתחייבו לקנות במחירון לרוב מה שהם ימכרו לך במחירון לא יהיה עם שקלול אמיתי של ההשכרה מבחינת הפחתת מחיר.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...