Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208, 1.2, ידנית: מה הן מחלות הילדות שלה?.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

האם אתם מכירים "מחלות ילדות" בפיג'ו 208?.

מתעניין ברכישת דגם יד2, של פיג'ו 208, מנוע 1.2 (ללא טורבו) עם גיר ידני.

אשמח לשמוע על תקלות\בעיות ידועות בדגם.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי בודק היסטוריה של הרכב הספציפי שאתה מעוניין לקנות - זכורות לי תלונות על ממיר קטליטי.

מה גם לפני כשנה שנה וחצי כשבדקתי מועמדות לרכישה, נפגשתי עם מוכרים וראיתי היסטוריות, לפחות ב2 (לא בטוח אם 3) מהן היה החלפת ממיר קטליטי בהיסטורית טיפולים.

גם ברכבי הפורום היו תלונות על זה, ככה שמבחינתי זה מחלה של הדגם, אבל להגיד חד משמעית, קטונתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני היו גם תלונות על השפריצר בחלון האחורי, איזה צינור שנקרע בגלל זוית לא מוצלחת או משהו כזה. שולי לגמרי, אבל מעצבן.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן התקלה עם הממיר קרתה לי, ויכול להעיד שנסעתי 90% נסיעות בינעירוניות ולא נסיעות קצרות או בפקקים שמגדילים את הבלאי של הממיר. בנוסף לכך אצל היבואן לא ממש לוקחים אחריות ומפילים את האשמה על הלקוח בטענות שונות (למשל אמרו לי שזה כנראה בגלל דלק לא טוב שתדלקתי). אך הם כן הציעו השתתפות חלקית בתיקון, כמובן רק אחרי שדרשתי את זה... (עדיין יצא מעל 2000ש"ח לתקן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מהשנים 12-14 הממיר מתקלקל, חפש אחת שהוחלפה.

דובר על צינורית שפריצר אחורי- נכון, קצת דבק ואפשר להתגבר על זה.

גומיות סביב החלונות נוטות להתייבש ולהיקרע מעט, עדיף לזהות כמה שיותר מוקדם ולהדביק עם דבק כמה שיותר איכותי.

חוץ מזה, רכב מומלץ מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה בנוגע לממיר, האם זה כמו המותחן בסקודות, שאחרי החלפה זה מסודר והבעיה נפתרה.

או שגם אחרי החלפה, החלק עתיד להמשיך בעיות?.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מהשנים 12-14 הממיר מתקלקל, חפש אחת שהוחלפה.

דובר על צינורית שפריצר אחורי- נכון, קצת דבק ואפשר להתגבר על זה.

גומיות סביב החלונות נוטות להתייבש ולהיקרע מעט, עדיף לזהות כמה שיותר מוקדם ולהדביק עם דבק כמה שיותר איכותי.

חוץ מזה, רכב מומלץ מאוד.

אני לא הייתי שש להמליץ על הרכב, לאור העובדה שיש לא מעט תקלות ברכב די צעיר.

פות"ש, אני הייתי מוותר ועובר לרכב הבא, יתכן וכן ה208 תהיה אופציה מעניינת בעוד כמה שנים, זה במידה ותוכיח שאין עוד הפתעות נוספות מעבר למה שהוזכר כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי שש להמליץ על הרכב, לאור העובדה שיש לא מעט תקלות ברכב די צעיר.

פות"ש, אני הייתי מוותר ועובר לרכב הבא, יתכן וכן ה208 תהיה אופציה מעניינת בעוד כמה שנים, זה במידה ותוכיח שאין עוד הפתעות נוספות מעבר למה שהוזכר כאן.

ועוד איך ממליץ על הרכב הזה..

התקלה עם הממיר נפתרה לדעתי כבר באמצע 2014.

בגלל צינור פלסטיק קרוע וגומיות מתייבשות לפסול רכב?

שאני בטוח שגם ה"תקלות" האלה נפתרו ממזמן.

3 תקלות, ל2 מתוכן האדם הממוצע לא היה שם לב בכלל.

אכן לא מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שאתה ממשיך לנהל את המלחמה שהכרזת בזמנו על לובינסקי שהעליב אותך עם הצעה מגונה על ה 301 שלך. אני במקומו מתחיל להתקשר לריטיינר שלי שיתחיל לעבוד על הענין, כי צריך לשים איפשהוא גבול לענין הזה. ל 208 אין בעיות אמינות מאפינות, ודאי לא כאלו החריגות בהיקפן ובחומרתן מכלי רכב אחרים, ודאי לא כאלו שמצדיקות "מעבר לרכב הבא" כדבריך, די להיפך. האיזכורים הבודדים למדי שנגעו לבעיות בדגם הזה, שאתה הבאת בזמנו כהוכחה לבעיתיות כללית, די מביכים, לא כלפי האוטו, כלפי מביאם. נראה לי בכנות שהגיע הזמן לקרוא לך לסדר בענין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אני ממש לא מנסה לנקום באף אחד.

אני מסכים אתכם ב100% שפיג'ו משתפרת בייצור רכבים הן מבחינת איכות ומבחינת אמינות ורואים זאת בדגמים החדשים שלהם, אפילו נתקלתי בזה ב108 שהיתה לי למרות שהיא יותר טויוטה מאשר פיג'ו, עדיין איכות ואמינות לא חסרים לה.

לגבי המידע על ה208, לא המצאתי דבר, אלא קראתי על זה כאן בפורום, אז אני מבקש מהמנהל ששלח לי התראה על כך שיבדוק את עצמו שוב, ואני ממש לא מסכים שמה שאמרתי לא מבוסס, שוב אפשר לקרוא על כך בפורום, ואני לא הייתי המקור.

מה שאני מנסה להסביר לפות"ש זה למה מאותו שנתון, אין בטויוטה יאריס/הונדה ג'אז/יונדאי I20 והרשימה עוד ארוכה, אין שום בעיה לא בממיר קטליטי, לא בגומיות ולא בפלסטיקה, בעצם אין שום "issue", לדעתי האישית בלבד ומאוד יכול להיות שאני טועה, זה מסביר על איכות בסימן שאלה לגבי ה208.

בכל מקרה, פות"ש, אם תחליט לקנות 208 בסוף שיהיה לך בהצלחה, אך ממליץ לך לפחות לדאוג לחקור את נושא הממיר הקטליטי ממש לעומק, כדי שלא תמצא את עצמך שקוע בתיקון שיעלה לך כמה אלפים (שמעתי על כמה בעלי 208 שעברו את הסיוט הזה).

וRON, הפעם אני רק מבקש ממך אל תכתוב את זה שוב "

אל תשים לב יותר מדי אליו.

", זה SHAMING שלא מקובל עלי בשום פנים ואופן.

רועי, אני לא ממשיך שום מלחמה, ואני אשמח אם יפנו "

לריטיינר" שלהם, כי אז הם יפסידו בגדול, כי ההפך הוא הנכון, אני עדיין סובל מעבודה לקויה שלהם, פשוט החלטתי להפסיק עם המאבק, אך מי שמחפש להחיות אותו שוב, זה יהיה מבורך, ואז אני ממש לא הולך לעצור, וכאן יש לי את "המקור".

עריכה אחרונה על ידי boobleit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-208 שלי משנת 2015 טרום מתיחת הפנים, עברה 42K ק"מ והממיר (טפו טפו טפו) בסדר גמור.

אכן יש כל מיני עניינים קטנים כמו מה שצויין עם הצינורית של השפריצר שהחלפתי פעם אחת במסגרת האחריות, והגומיות בדלתות הקדמיות (גם אותן החלפתי), אבל לדעתי זו ממש לא סיבה לפסול את הרכב הזה.

המנוע מעולה, מושך נהדר ביחס למנוע אטמוספרי קטן ויחד עם זאת גם מאוד מאוד חסכוני בדלק.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר מחזיק מודל 12/2014 עם כמעט 60 אלף מנוע 1.6 אמנם ללא תקלות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...