Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות : קיה פיקנטו או יונדאי I10 [חדש יבואן]

sergei11
שימו לב! השרשור הזה בן 2310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמינות דומה עד זהה (מכלולים מאותו בית)

הקיה חדשה יותר , בעלת בלימה אוטונומית ואחריות ארוכה יותר.

ליונדאי יש מערכת אנדרואיד של היבואן בהתקנה מקומית.

יש הבדל בכיול גיר מנוע שיוצר הבדל מסוים בינהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות דומה עד זהה (מכלולים מאותו בית)

הקיה חדשה יותר , בעלת בלימה אוטונומית ואחריות ארוכה יותר.

ליונדאי יש מערכת אנדרואיד של היבואן בהתקנה מקומית.

יש הבדל בכיול גיר מנוע שיוצר הבדל מסוים בינהן.

רוב הפיקנטו מגיעות בלי מערכת בלימה אקטיבית ממה שראיתי וגם בפיקנטו אין מצב ידני ובi10 יש

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה ראית , אבל אם אתה מדבר על חדש מהיבואן, בקטלוג בלימה אוטונומית מופיעה כסטנדרט , אפילו בידנית הערומה.

אין צורך לצטט הודעה אחת מעליך

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לרגע זה פיקנטו עדיפה כי זה דגם חדש שיצא השנה. כולל את הטכנולוגית החדשות יותר.

יונדאי i10 זה דגם שיצא לפני כ 4 שנים, הוא פחות עדכני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיעה על שניהם היונדאי לדעתי עדיפה, המושבים נוחים יותר ונוחות הנסיעה עדיפה שכן הפיקנטו הרגישה לי נוקשה.

לפיקנטו סלון מרשים מאוד מבחינת המראה אך גם ליונדאי אשר משולב שני צבעים.

שני הרכבים טובים מאוד כך שלא תיפלי אם תבחרי ביונדאי או פיקנטו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין היונדאי לפיקנטו? די דומה.

יש פה מבחן השוואתי:

https://m.icar.co.il/מבחני_רכב/מבחן_השוואתי:_קיה_פיקנטו,_יונדאי_i10_ושברולט_ספארק/

קח בחשבון שזה מבחן, לכן בנסיעה רגועה הצריכה תהיה טובה יותר, אבל אחד התלונות לגבי הפיקנטו מאז שהיא הושקה זה צריכת דלק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו זה דגם חדש יותר. אני חושב שכולל יותר מערכות מאשר היונדאי. כל הדגמים של קיה נחשבים אמינים כך שלא נראה לי שיש חשש לגבי אמינות. בקיצור נראה לי שהפיקנטו עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם מאוד פופולריים בשוק בכלל הקוריאנים לקחו את השוק. פעם הכל היה יפני. חושב שמקבלים יותר עם הפיקנטו. יש יותר תוספות וגם 7 שנות אחריות. כדאי לבדוק את זה. בטח יש גם מבצעי סוף שנה טובים עכשיו. כל החברות עושות את זה בדצמבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שנהג לא מעט על 2 הרכבים.

הייתי קונה קיה.

ארוסתי נוסעת על קיה פיקנטו משנת 2014, מלבד ההגה שהתחיל טיפה להתבלות בגלל השמש הרכב נראה ומרגיש כאחד שיצא מהחברה אתמול בבוקר.

0 תקלות, הגיר נמרץ יחסית ל 4 הילוכים ולא מהסס להוריד הילוך כשצריך.

על i10 נסעתי בעבודה מנוע 1200 שנת 2016, הרכב יחסית חדש כשליש ק"מ מהקיה, אבל מרגיש עייף מבפנים, סביר להניח שגם התייחסו אליו פחות יפה ושמרו עליו פחות.

היתרון היחיד שאני הרגשתי לטובת היונדאי זה בעצם שהיא קשיחה פחות.

צריכת דלק זהה בשניהם 13.5 ק"מ לליטר בנסיעה בקיץ עם מזגן, תתחיל להכנס לפקקים ולא תתפלא גם לראות צריכת דלק של 1-12.

על פניו שניהם רכבים מצוינים לדעתי וללא ספק תמורה טובה לכסף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מרגיש שאחדש כאן יותר מדי אבל בשורה התחתונה אני חושב שהפיקנטו יותר מאובזרת ועושה קצת יותר עם הדלק. ההבדל בין הרכבים לא מאוד משמעותי ושניהם טובים והשאלה מה נוח לך יותר, לשניהם יש גם שוק מצוין עד כמה שידוע לי, הפיקנטו החדשה אמורה לעשות את העבודה אם הנסיעות שלך ממוצעות (לא כתבת כמה אתה נוסע ביום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...