Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מהגיר - מיצובישי לנסר 2007

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 2297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, העובד שלי זקוק לעזרה.

אני מבצע העתק-הדבק עבורו. אשמח רבות לעזרתכם.

--------------------------

ברשותי מיצובישי לנסר שנת 2007. הרכב מטופל ברמות הגבוהות ביותר ובחלקים מקוריים בלבד.

לפני כ3 חודשים הכנסתי את הרכב לטיפול ומאז יש רעשים מכיוון הגיר.

המוסך סגר את שעריו, כיוון שבעליו יצא לפנסיה.

לקחתי את הרכב למוסך נוסף ושם התברר שככל הנראה, לא רוקנו את השמן הקיים אלא הוסיפו סוג אחר מעל הקיים.

החלפתי את השמן והרעש עדיין קיים, בעיקר כשהרכב קר. בהנעה קרה בבוקר, הילוך D לא נכנס לפעולה אלא לאחר מספר דקות שהרכב מתחמם.

מה ניתן לעשות?

תודה רבה.

אגב, אני מירושלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוצעה החלפה חלקית או מלאה?

מולא שמן בתקן SP3 כמו שדרוש?

אני הייתי עושה החלפה מלאה במקרה הזה, דיאליזה, דרך צינורות קולר הגיר, עם שמן בתקן הנכון כמובן.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוצעה החלפה חלקית או מלאה?

מולא שמן בתקן SP3 כמו שדרוש?

אני הייתי עושה החלפה מלאה במקרה הזה, דיאליזה, דרך צינורות קולר הגיר, עם שמן בתקן הנכון כמובן.

לדעתי, חלקית.

הרכב הועלה על הליפט, השמן רוקן לגמרי והוחלף לשמן בתקן הנכון.

עדיין יש רעשים לדבריו.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רעש בדיוק נשמע מהגיר?

יש רעש חורק מאוד במהלך כל הנסיעה.

שמעתי את זה הבוקר ברכב שלו, ונראה לי תמוה מאוד שלנסר שופך גיר. הרכב נסע כ-160,000 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ אני עוזר להציל ממסרות.

אחרי החלפה שמן / נוזל ממסרה, אפשר להוסיף תוסף לייצב את הנוזל.

התוסף עוזר להסמיך את הנוזל ולייצר הצמדה טובה בממסרה.

במצב שאתה מתאר כאשר יש רעשים - יש בעיה / בלאי מתכתי יותר רציני.

כדאי לגשת לבדיקה במוסך לממסרות אוטומטיות.

אולי הרעש הוא מאחת הציריות, ואולי מתוך הממסרה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהבטוח ביותר הוא לשמוע את הרעש פיזית. תוכל להעלות לפה? אם אתה מאיזור חדרה אין לי בעיה לעשות איתך סיבוב ולשתף את חברי הפורום בממצאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כואב לשמוע ,דווקא הגירים האלה שורדים המון

לפי התאור שלך ,לא יעזור שום תוסף ושום החלפת שמן.. משהו נדפק שם ובונסף לדעתי עם כמות שמן כזאת המשאבה נחלשה מאד

המלצה שלי להחליף גיר קומפלט מפירוק ולא לשפץ. השיפוץ פה בארץ ברמה מאד נמוכה ומתפרק מהר! ואלה שכן טובים עפים על עצמם עם המחיר

גיר כזה מפירוק מאד זול והם מאד אמינים כך שלא אמורה להיות בעיה

אני מבין שאתה מאזור ירושלים ,תוכל לפנות אלי באישי ואשתדל לכוון אותך

בהצלחה

רמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר של הלנסר הזאת הוא אחד האמינים ביותר.

נסעתי ברכב עבודה שהיה לנסר קלאסיק 2007, הרכב נאנס קשות, לא הוחלף בו שמן גיר כטיפול סדיר אם בכלל החליפו אי פעם, הייתי מרביץ קיקים ואפילו לפעמים מעביר מN לדרייב וקורע אותו (כשהייתי עצבני, תירגעו).

עזבתי את הרכב עם 330 אלף ק"מ, שכל הורדת הילוך, העברת הילוך חלקה כמו חמאה.

מה שכן, כשהממסרה הייתה קרה אז התיבה הייתה מעבירה בגסות יותר, ולפעמים בעצירה היה בום כזה מוזר, למרות שכל הרכב היה אנוס לגמרי וגם רועד אז לדעתי גם לתושבות היה קשר.

בקיצור, כואב לשמוע על גיר כזה שהולך בגלל שטות... אפילו הטויוטה שלי לא הייתה עמידה להתעלליות כמו הגיר הזה (אם כי היא מגיעה לק"מ מכובד אף יותר בטיפול נכון ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...