Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אייפון 6 שחה באסלה. מה ניתן לעשות?

tamirh
שימו לב! השרשור הזה בן 2299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

הסיפור הוא כזה:

לפני חודשיים הטלפון צלל לאסלה בצורה מצחיקה למדי.

בגלל חוסר ידע כיביתי אותו לאחר 3 דק ורצתי לביטוח שיראו אם אפשר לעשות משהו.

שפתחו אותו אמרו שהמכשיר אכול ושאין מה לעשות איתו, והלכתי וקניתי מכשיר חדש LG Q6+.

המכשיר סבבה, אבל זה לא אייפון.

עלתה במוחי מחשבה שאולי כן אפשר להחיות את הטלפון ע"י הזמנת חלקים מאיביי.

האם זה אפשרי? לאחי הקטן יש את כל המברגים והוא מחליף מסכים לכל המעגל חברים.

האם ידע כזה מספיק?

ואיזה חלקים צריך להזמין כדי לחדש את הטלפון?

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל אפשרי.

החלקים שאתה צריך להחליף הם החלקים שניזוקו.

לדעתי תן אותו למעבדה שאתה סומך עליה שיתנו לך הצעת מחיר, אל תתחיל להיות יבואן חלקי חילוף וטכנאי של חלקים שאינך יודע אם נחוצים או לא.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות לוח אם של אייפון שקולה לעלות המכשיר. אל תשקיע בזה אנרגיה.

ופעם באה, כשיש חרצף באסלה, תוריד את המים. אל תושיט יד להוציא אותו ;)

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה לא מבטיח שיהיה אפשר יהיה לשחק איתו battleshits.

היה את הסיפור עם גלקסי S5, שהודיעו שהוא עמיד במים, כולם רצו איתם לים, ובסוף זה לא היה עמיד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שומעים בו גם חרא :-D

בימים הטובים של האייפון 3GS שהיה ברשותי ברגע של חולשה הוא נפל לתוך האסלה ולאחר פתיחה וייבוש בעזרת פן הטלפון חזר לעבוד ללא שום בעיה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם נפל לי האוכף של הסוס בתוך השוקת, אחרי שייבשתי אותו בשמש שבוע גם הוא הסתדר.

בחיאת מרק, תתקדם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה של האשה שפכה לה קפה על הנקסוס 5 לפני כמה שנים, הבחורה היתה עם המון כבוד והתעקשה פשוט לקנות מכשיר חדש.

אחרי כמה חודשים שיעמם לי ופתחתי את הנקסוס - היה מלא בקורוזיה בכל מקום ולא היה מה להציל.

מאמין שאם מייבשים כמו שצריך ישר, אפשר להציל - כרגע אין טעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק החלקים, שזה בעצם להחליף לא מעט יעלו לא מעט. אם בזמנו היית מייבש אותו אז עוד מילא...

נפל לי גלקסי 1 ישר לתוך גיגית סולר, יבשתי אותו עם לחץ אוויר והוא עבד עוד שנה וחצי אחרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפל לי גלקסי 1 ישר לתוך גיגית סולר, יבשתי אותו עם לחץ אוויר והוא עבד עוד שנה וחצי אחרי.

אבל סולר לא קורוזיבי (למעשה הוא מגן מקורוזיה) ולא מוליך.. תיאורטית הטלפון שלך יכול לעבוד היטב כאשר הוא טבול בסולר כל חייו.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי מחשב, שלמטרות קירור הרכיבו אותו בתוך מיכל שמן, והכל עבד.

אני לא יודע אם סולר מוליך חשמל (ניחוש פרוע, הוא לא), אבל הוא לא גורם לנזק כמו מים, שגם גורמים לקורוזיה, וגם יש בהם מלחים שמוליכים חשמל.

במחשבה שלישית, שאלה אחרת. האם מים מזוקקים גורמים לקורוזיה/מוליכים חשמל? האם בטוח להפעיל מכשיר חשמלי בתוך אמבטיה עם מים מזוקקים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי חודשיים כבר אין טעם, במיוחד שאתה לא יודע מה אתה עושה.

פעם הבאה לכבות ישר/להוציא סוללה, לפתוח אותו ולשים בקערת אורז. פן לא טוב כי הוא יכול לעזור למים להכנס לכל מני חריצים או לחמם את המכשיר יותר מדי.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגלאקסי שלי שוחה בשמן על בסיס יומיומי.

לא שמעתי אותו מתלונן

Sent from my MicroTAC 9800X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי מחשב, שלמטרות קירור הרכיבו אותו בתוך מיכל שמן, והכל עבד.

שנאים להספקים גבוהים (על עמודי מתח גבוהה) מלאים בשמן למטרות קירור. כאמור אין בעיה עם זה.

במחשבה שלישית, שאלה אחרת. האם מים מזוקקים גורמים לקורוזיה/מוליכים חשמל? האם בטוח להפעיל מכשיר חשמלי בתוך אמבטיה עם מים מזוקקים?

מים מזוקקים טהורים לא מוליכים חשמל (לדעתי גם לא קורוזיבים מאותה סיבה). אבל לך תמצא כאלה..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...