Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשפוך אור בנוגע לשימון מסנן אויר למנוע

Netanel Marzuk
שימו לב! השרשור הזה בן 2299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים ,

אני רואה כל מני מאמרים בנוגע לתרסיס למסנן אויר של המנוע

ואיני יודע דבר על זה ( חשבתי שזה תורם לסינון אויר נקי יותר למנוע )

מזה תורם ?

זה לרכבים או לאופנעים ?

ובמידה וכן מומלץ ?

* למזדה 3 - שנת 2012 בעת הטיפול

תודה מראש לכולם תותחים

סיטראון ברליגנו שנת 2013

מזדה 3 - אקטיב 2012

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל משמנים פילטרים פתוחים [ K&N וכו'] או פילטרים ספוגיים [נמצאים בשימוש יותר בקרבת טרקטורוני ספורט או אופנועי מוטוקרוס.]

פילטר רגיל של רכב אינו מצריך שימון וסביר להניח שיגרם נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את העניין אך הייתי שמח לראות איפה ראית את זה.

אני ברוב הרכבים שלי מחליף לפילטר אינבוקס של k&n שמצריך שימון לאחר ניקוי. כמו כן קרה לי פעם אחת שלאחר ניקוי ושימון של הפילטר הייתה לי תקלה של חיישן מאפ מלוכלך ככל הנראה כתוצאה מהשימון.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימון מסנני אוויר רלוונטי רק במסננים רב פעמיים או במסננים נייר צלולוזה שמיועדים לריסוס בשמן מסוים מאוד בכמות מדודה מאוד ופיזור מדויק מאוד (לרוב במסנני OEM של הונדה). בשום אופן אין לשמן מסנן אוויר רגיל אם האפליקציה אינה מיועדת לכך. יכולים להיגרם נזק הן לאלמנט הסינון והן לחיישן זרימת האוויר. יש מסננים באפטרמרקט שהם מגיעים כשהם pre-oiled ולא ניתן להוסיף שמן. זה הולך ונהיה נדיר יותר.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...