Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת פיג'ו 5008

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למי שעוד לא ראה ( כי הסרטון כבר פורסם בפורום באדיבותו של carsReviewer ), אני ממליץ להשקיע חצי שעה בצפייה - מעבר לשיעור בספרדית נותן מידע רב לגבי השימושיות של 5008, פיקאסו, קודיאק וגרנד סניק ( החדשה, שעדיין לא הגיעה ארצה ).

מבחינתי תוספת תשלום של עשרות אלפי שקלים עבור 5008 מעבר למחירים של פיקאסו מיותרת.

אולי בהמשך יצטרכו לרדת קצת במחיר של 5008 כדי למכור כמויות רציניות, ואז יש על מה לדבר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחתיין על המחירים, הכלל לא נסחפו...

מה שבטוח זה עושה לי את הבחירה הרבה יותר קלה..

אגב נראה קצת מוזר שב-3008 יש הבדל של 10,000₪ בין הדיזל לבנזין אך ב-5008 ההבדל נעלם.

כרגע ההבדל בין ה-3008 דיזל אקטיב (בהשקה, או גם היום לאחר שיחה של חמש דקות) לבין ה-5008 הבסיסית הוא לא פחות מ-40,000₪!!

איך הבדל של 2000-3000 יורו באירופה הופך ל-40,000₪, שאלה טובה.

ואיך הם מצפים למכור פיג׳ו ב-180-200,000₪ זו שאלה טובה עוד יותר.

שיהיה להם בהצלחה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך הם מצפים למכור פיג׳ו ב-180-200,000₪ זו שאלה טובה עוד יותר.

ימכרו גם ימכרו. לא שונה מזה שתשאל איך מצפים למכור סקודה או קיה במחירים כאלה. מה הקשר למותג? אני לא אומר שתמחרו אותה אטרקטיבית במיוחד ממש לא, אבל הם כנראה מחפשים להציב אותה מול קודיאק, סורנטו וכו ואלא המחירים, גם אם זה מאכזב אותך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגזימו בכלל עם המחירים האלה , מה הם חושבים לעצמם ? שיטת מצליח ? נמכור מה טוב לא נמכור נוריד באיזה כאילו מבצע 30K ונדפוק את הלקוחות הראשונים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, מה זה מה הם חושבים לעצמם? הם חושבים לעצמם שהם מתחרים (כמו שכבר אמרתי) בקודיאק וסורנטו וזה הגיוני.

לא נראה לכם? קנו אאוטלנדר [emoji2]

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המתלוננים על המחיר, בדקתם מה ההבדל בין אאוטלנדר 5 מושבים ל 7?

וזה אותו רכב בדיוק.

מי שלא צריך 7 מושבים, בשביל מה לקנות 5008? בשביל השופוני? אז על שופוני משלמים.

ואיך אמרו כאן? לא טוב לכם? קנו אאוטלנדר.

180K מחיר מחירון לגרסת הבסיס (שבטוח יתייצב באיזור ה175 פלוס מינוס) זהה לאאוטלנדר פרימיום, ונותן הרבה הרבה הרבה יותר.

ובטוח שיותר מהקודיאק בגרסת הבסיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ימכרו גם ימכרו. לא שונה מזה שתשאל איך מצפים למכור סקודה או קיה במחירים כאלה. מה הקשר למותג? אני לא אומר שתמחרו אותה אטרקטיבית במיוחד ממש לא, אבל הם כנראה מחפשים להציב אותה מול קודיאק, סורנטו וכו ואלא המחירים, גם אם זה מאכזב אותך.

קודם כל אני לא מאוכזב, יש רכבים אחרים ואני ממש לא חייב את ה-5008.

דבר שני יש הרבה הבדל בין סורנטו או קודיאק ל-5008 והוא המותג.

מה לעשות, פיג׳ו בארץ זה מותג חלש, מאוד חלש.

לעומת זאת קיה וסקודה אלו מותגים בין החזקים שיש, ועל זה אנשים מוכנים לשלם קצת יותר.

זה מתבטא בירידת הערך של פיג׳ו שבאופן מסורתי גבוהה יותר משמעותית מזו של סקודה ובטה מזו של הקיה סורנטו או האאוטלנדר.

אם אתה חושב שלא אז תציץ במחירונים (וכבר אפשר לראות מה המגמה של ה-3008 החדשה מול המתחרות).

אז כן, אני מצפה מיבואן שרוצה לבנות שוב את המותג שלו להציע רכבים טובים במחירים תחרותיים.

בינתיים יש כאן רכבים טובים (ויכול להיות שאפילו אמינים) אך מחירים ממש לא תחרותיים.

אגב עוד הבדל בין ה-5008 למתחרים הם ההנחות שיהיו בעתיד על ה-5008...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני לא מאוכזב, יש רכבים אחרים ואני ממש לא חייב את ה-5008.

דבר שני יש הרבה הבדל בין סורנטו או קודיאק ל-5008 והוא המותג.

מה לעשות, פיג׳ו בארץ זה מותג חלש, מאוד חלש.

לעומת זאת קיה וסקודה אלו מותגים בין החזקים שיש, ועל זה אנשים מוכנים לשלם קצת יותר.

זה מתבטא בירידת הערך של פיג׳ו שבאופן מסורתי גבוהה יותר משמעותית מזו של סקודה ובטה מזו של הקיה סורנטו או האאוטלנדר.

אם אתה חושב שלא אז תציץ במחירונים (וכבר אפשר לראות מה המגמה של ה-3008 החדשה מול המתחרות).

אז כן, אני מצפה מיבואן שרוצה לבנות שוב את המותג שלו להציע רכבים טובים במחירים תחרותיים.

בינתיים יש כאן רכבים טובים (ויכול להיות שאפילו אמינים) אך מחירים ממש לא תחרותיים.

אגב עוד הבדל בין ה-5008 למתחרים הם ההנחות שיהיו בעתיד על ה-5008...

בכל הנוגע לרכבים ישראל אינה קנה מידה לכלום, דעות קדומות, אפס ידע ותופעת העדר זה מה שמוביל את תחום הרכב בארץ.

אני חושב שהמחירים של ה 5008 גבוהים , מחיר התחלתי של 165 לגירסאות הבסיס היה מחיר הגיוני הרבה יותר , אבל כל עוד היבואן מקבל הקצבה מדודה של רכבים מהיצרן עקב ביקוש גבוה באירופה אין לו שום סיבה להתפשר כל עוד יש קונים לרכב במחירים הללו.

קיה וסקודה הם מותגים נמכרים ובעיקר לתחום הליסינג , מצחיק אבל שני המותגים האילו היו לפני מספר שנים בתחתית הערימה ולפתע יש להם מוניטין טוב..., משום מה הרחוב הישראלי סלח לפח האשפה שקיה היו בעבר וגם לסקודה, אבל הוא ממשיך לשמר ללא שום סיבה את הדעה השלילית על תוצרת צרפת מתוך בורות מדהימה.

ולגבי ירידת ערך, עם כל הכבוד ה 3008 עוד לא סגרה שנה ולכן אין לי מושג מאיפה הידע על סחירות ויד שניה של הרכב, מה שכן אפשר לדעת שגם סקודה וגם קיה, ולצורך הענין מרבית הרכבים בארץ כבר לא שומרים ערך כיד שניה, וחמור יותר אילו אשר נמכרים לליסינג בדיוק כמו ...סקודה וקיה...

לגבי ההנחות, אכן מחירי ה 5008 ירדו בהמשך וסביר שגם יהיו הנחות, תקף לגבי כל יבואני הרכב בארץ אשר אחת לרבעון יוצאים עם ימי מכירות מיוחדים..משמע מחיר המחירון הוא נקודת מוצא למו"מ ולא מחיר סופי כמו בימים עברו.

בקיצור כל אחד יקנה את מה שבא לו, אבל הגיע הזמן קצת להתקדם ולצאת מהסטיגמות של פעם.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הנוגע לרכבים ישראל אינה קנה מידה לכלום, דעות קדומות, אפס ידע ותופעת העדר זה מה שמוביל את תחום הרכב בארץ.

אני חושב שהמחירים של ה 5008 גבוהים , מחיר התחלתי של 165 לגירסאות הבסיס היה מחיר הגיוני הרבה יותר , אבל כל עוד היבואן מקבל הקצבה מדודה של רכבים מהיצרן עקב ביקוש גבוה באירופה אין לו שום סיבה להתפשר כל עוד יש קונים לרכב במחירים הללו.

קיה וסקודה הם מותגים נמכרים ובעיקר לתחום הליסינג , מצחיק אבל שני המותגים האילו היו לפני מספר שנים בתחתית הערימה ולפתע יש להם מוניטין טוב..., משום מה הרחוב הישראלי סלח לפח האשפה שקיה היו בעבר וגם לסקודה, אבל הוא ממשיך לשמר ללא שום סיבה את הדעה השלילית על תוצרת צרפת מתוך בורות מדהימה.

ולגבי ירידת ערך, עם כל הכבוד ה 3008 עוד לא סגרה שנה ולכן אין לי מושג מאיפה הידע על סחירות ויד שניה של הרכב, מה שכן אפשר לדעת שגם סקודה וגם קיה, ולצורך הענין מרבית הרכבים בארץ כבר לא שומרים ערך כיד שניה, וחמור יותר אילו אשר נמכרים לליסינג בדיוק כמו ...סקודה וקיה...

לגבי ההנחות, אכן מחירי ה 5008 ירדו בהמשך וסביר שגם יהיו הנחות, תקף לגבי כל יבואני הרכב בארץ אשר אחת לרבעון יוצאים עם ימי מכירות מיוחדים..משמע מחיר המחירון הוא נקודת מוצא למו"מ ולא מחיר סופי כמו בימים עברו.

בקיצור כל אחד יקנה את מה שבא לו, אבל הגיע הזמן קצת להתקדם ולצאת מהסטיגמות של פעם.

נתחיל מהסוף, אם ירידת הערך של ה-3008 לא מזהירה כבר עכשיו, עוד לפני ש״סגר שנה״, אז להיכן אתה מצפה שהיא תשתפר בעוד חודש?

אבל סתם לצורך הספורט נפגש בעוד חודשיים ונראה..

לגבי הרכב וסטיגמות, כאחד שהייתה לו במשפחה את ה-3008 הקודמת הסטיגמות לגמרי לא סטיגמות אלא עובדות.

אז יכול מאוד להיות שהחדשה תהיה סופר אמינה אך חובת ההוכחה על היצרן/יבואן.

כאשר קיה רצו לשכנע את הציבור שהם עברו מהפיכה הם שיכנעו אותו דרך הכיס ולא ניסו לתמחר את הרכבים שלהם בהגזמה בכדי להציג מצג שהרכב סופר איכותי..

הציבור לא סלח סתם, הם ניסו בגלל המחיר הנמוך וגילו רכבים אמינים מבעלי איכות סבירה.

ירצו לובינסקי לשנות את גישת הציבור לגבי פיג׳ו-סיטרואן ותכבדו וינקטו באותה הגישה, עד אז הם ימשיכו לדשדש מאחור.

הכי קל להאשים את הציבור הישראלי...

אגב מצאתי עוד הבדל עיקרי ומהותי בין הקודיאק ל-5008,

ביום ההשקה של הקודיאק לא יכלתי להיכנס לסוכנות בחיפה מרוב צפיפות, אנשים עמדו בתור מחוץ לסניף והיה קרנבל שלם.

הקרנבל סביב הרכב נמשך עוד שבועות ארוכים בהם הסניף היה צפוף ולא נעים היה להתקרב לרכב מרוב קהל.

היום, יום ההשקה של ה-5008, עברתי בסניף בחיפה והפלא ופלא הסניף היה ריק מאנשים, רק אני והרכב וחמישה סוכנים מובטלי עבודה.

אם זה לא מעיד על חוסר עיניין הציבור ברכב אז אני לא יודע מה כן..

לגבי המחירים,

האקטיב עולה 180,000₪ ויש קילס.

הפרימיום עולה 197,000₪ כרגע ללא קילס (למשלוח הראשון), החל מהמשלוח הבא המחיר יהיה 200,000₪ ויכלול קילס.

הנחה של 4,000₪ לתקופת ההשקה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שבתמחור הנוכחי לובינסקי מכוונים לליסינג ול0 קמ.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחר פעם אחר פעם

המחיר של הרכב הזוי

יושבים בלובינסקי כדוגמה אנשים ומשלמים להם לא מעט כסף אז מפעם לפעם הם טועים במחיר.

רובם יודעים את מה שאתם יודעים ואפילו ביותר יסודי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שבתמחור הנוכחי לובינסקי מכוונים לליסינג ול0 קמ.

או שהוא גם מכוון כדי לתת הנחות ו/או הטבות לצרכנים הפרטיים, שזה עדיף מבחינה כלכלית על תמחור נמוך יותר ללא הנחות (ירידת הערך מתחילה ממחיר המחירון המנופח והגבוה יותר ולא ממחיר הרכישה בפועל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...