Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב משני, במקום סוזוקי סוויפט

uripri
שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מוצא היגיון לרכוש רכב משפחתי בן 4 אם אין צורך מוחלט לכזה, חבל לרכוש רכב ישן יותר עם יותר סיכוי לתקלות.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות ההמלצה להונדה ג'אז וטויוטה יאריס, מצאתי את אלו במחירון לוי יצחק. כאמור - התקציב הינו כ 75,000 - 70,000 ש"ח.

לגבי הונדה ג'אז - האם זה הדגם הנכון? (טרנד אוטומטית 1,300 סמ"ק, שנת 2015)?

https://www.dropbox.com/s/llsc7omww6j6rfe/%D7%92%D7%90%D7%96.jpg?dl=0

לגבי יאריס - מצאתי מספר דגמים:

יאריס סטייל

יאריס החדשה

יאריס סטייל החדשה

יאריס החדשה Skyview

מה ההבדל בין כל אחד מהדגמים? מהו התת דגם המומלץ מהנ"ל?

https://www.dropbox.com/s/yqf27gvcx8916o0/%D7%99%D7%90%D7%A8%D7%99%D7%A1%201.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/o40agci8idysb4b/%D7%99%D7%90%D7%A8%D7%99%D7%A1%202.jpg?dl=0

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לג'אז כנראה שכן כי בדור הקודם לא הייתה קומפורט.

יאריס עברה מתיחת פנים ב2014.

היאריס SKY מוסיפה גג פנורמי לאבזור שבסטייל, הסול הכי פחות מאובזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב: קפצתי להתרשמות ראשונית:

בהונדה ג'אז יש בקרת שיוט

דגמי היאריס זהים בינהם במרבית המפרט (בדגם 'המפואר' יותר יש מערכת מולטימדיה ושליטה חשמלית ב 4 חלונות). מאד הזכיר לי את הסוזוקי: רכב פשוט אך בדיוק עם מה שצריך.

בינתיים, נראה שאני מעדיף הונדה ג'אז: איפה ניתן למצוא רכבי יד 2 שנת 2015 של הונדה ג'אז? הייתי בסוכנות - כרגע אין. ביד 2 יש מעט מאד מכוניות. האם פשוט להתאזר בסבלנות עד שיהיה? עוד מקומות? (מניח שבמגרשים / טרייד אין יש רכבים פחות מומלצים)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה היית צריך לקפוץ לסוכנות כדי לגלות שבג'אז יש בקרת שיוט, זה רשום במפרט בכתבות ומבחני דרכים, רק צריך לחפש.

למשל חיפוש קטן בגוגל והנה מבחן שרלוונטי לך בינהן.

אוטוסנטר זה הטרייד אין של הונדה, כדאי לבדוק שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...