Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

GoodYear VS Continental

Stas13
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב,

הגיע הזמן להחליף את הצמיגים במאזדה 6 שלי (2008 הצורה ה2), וקיבלתי כמה המלצות, מתוכן:

* Goodyear EfficientGrip

* continental contact 5

* continental contact 2

המחיר עבור הGOODYEAR , הוא 1600 לארבעה צמיגים.

המחיר של הקונטיננטל לא ידוע עדין אבל אמרו לי שבין 1600 ל1800.

מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי במאזדה 3 מקונטיננטל לגודייר אקסלנס והרגשתי שיפור ברעש.

לא יודע להגיד כלום אודות אחיזה וצריכת דלק אך אני מניח ששניהם טובים

אני יודע שיש מי שיגידו פה שהציון של התקן האירופאי לא רלוונטי אבל אני בפירוש הרגשתי את ההבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי ברכבו של חבר איך צמיגי קונטיננטל מתפרקים, מאז אני לא מוכן לשמוע על התוצרת הזו.

אם זכרוני איננו מטעה אותי דגם הצמיג היה קונטיננטל ספורט קונטקט 2, וקוביות נשרו מסוליית הצמיג הזה.

אני הייתי מתרחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...