Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבד סאונד PIONEER DEQ 9200

kobiati
שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב , ובכן זה הציוד איתו אני עובד.

רדיו דיסק : ECLIPSE 7200 MKII

מגברים : 4*100 ומונו של PHD

קומפוננט:PHD

סאב: FOCAL KX27

עובד אקטיבי.

בעתיד אשדרג את הרדיו דיסק לפיוניר P99RS.

שאלתי היא האם כדאי להוסיף את מעבד הסאונד שנזכר לעיל?

כל מידע נוסף לגביו או לגבי האם צריך בכלל מעבד סאונד יתקבל בברכה.

אני חדש בתחום ולכן אין לי מושג כל כך ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל על המפרט של המכשיר הנוכחי שלך, על המפרט של ה-P99RS ועל המפרט של ה-DEQ9200, ותענה לעצמך על השאלה אם אתה צריך פרוססור נוסף משנת 1995. :roll:

אם אתה חדש בתחום, ומתכנן לעצמך מערכות בשימוש ברכיבי היי-אנד, המינימום שאתה צריך לעשות הוא שיעורי בית על הציוד שלך או המתוכנן. לבוא לקבל תשובות על כפית כאן זו לא הדרך.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה קונקרטית תעזור לי מאד ,

לך תחפש מידע ותתחיל ללמוד לא יעזור לי כל כך.

שורה תחתונה : הפרוססור נמכר עדיין באיביי למרות שהוא הוצג מזמן בסביבות אלף דולר ,

כנראה שיש מי שמעריך את הפרוססור הזה.

במקרה שלי האם שוה להוסיף אותו לחגיגה או ביט 1 או שזה יתן עזרה מזערית כיח הציוד כבר מראש ברמה גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רחמנות תם :-P

בחור חדש שסה"כ מגיע עם ציוד נהדר והמון פוטנציאל וכן רוצה להשתדרג מיחידת ראש 3WAY ליחידת ראש אחרת או פרוססור.

השאלות הן - מדוע דווקא שדרוג מיחידת ראש מכאנית (עם CD) אחת ליחידת ראש מכאנית אחרת?

אם אתה מעדיף לשמוע מCD או מאמין שיש משהו באמת טוב יותר בסאונד שיצא מהפיוניר - אני מבין.

אם אתה לווא דווקא מעדיף לשמוע מCD או בכלל רואה את המעבר למדיה מתקדמת יותר כמו כרטיסי זיכרון, ניגון בסטרימינג - אז אני באמת לא מבין את הבחירה הזו כאשר יש היום טכנלוגיות מתקדמות בהרבה.

לא הבנתי איזה סט קומפוננט יש לך ואם הוא שני חלקים או שלושה - מתאר לעצמי שזה או שני חלקים בגלל האקליפס או שלושה חלקים על קרוס פסיבי בתצורה אקטיבית.

תקציב, מטרות - מאוד יעזרו כאן.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסה"כ אמרתי להעיף מבט במפרטים. זה מספיק כדי לקבוע אם יש צורך ב-DEQ הזה או לא.

שיעורי בית נוספים נדרשים אם יש שדרוג מתוכנן כאשר צריך להבין, כמו שאדי כתב, מה בעצם מטרת השדרוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...