Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות רע באוויס השכרת רכב (ליסינג)

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור בקצרה - יש לי רכב "חברה" מהעבודה, כאשר חברת הליסינג איתה עובדים היא אוויס.

לפני כשבועיים (חמישי בערב) הרכב נלקח על גרר למוסך עקב תאונה (נזק לציר הקדמי ושפשוף קל בטמבון).

מכיוון שאני כבר מכיר את "איכות" השירות שהם נותנים, דאגתי להתקשר למוקד שלהם בתחילת השבוע שאחרי, על מנת לידע אותם כי נדרש תיקון ציר קדמי, ולא רק תיקון פחחות (זאת בנוסף לקצין הרכב שלי שכמובן דיבר עם איש הקשר שלו באוויס, ופירט בדיוק מה נדרש).

מפה לשם, אחרי כשבוע מהתאונה (סוף שבוע קודם) התקשרו לתאם החזרת רכב, אבל מכיוון שהייתי בחו"ל, ולא היה מי שיקבל את הרכב, ביקשתי לדחות את החזרת הרכב בשבוע (ליום חמישי האחרון).

ביום רביעי האחרון, אחרי שחזרתי מחו"ל ורציתי לקחת את הרכב, קצין הרכב שלי עדכן אותי כי בנסיעת המבחן לפני ההחזרה באוויס גילו כי יש למעשה נזק לציר קדמי :shock:.

כלומר, אחרי שלקח לאוויס שבוע כדי לעשות תיקון פחחות לא קשה במיוחד, לקח להם עוד שבוע (שבמהלכו הרכב בטח עמד באיזה מוסך) כדי לעשות נסיעת מבחן ו"לגלות" שיש גם נזק לציר קדמי, כמו שנאמר להם כבר מספר פעמים.

עכשיו הזלזול הזה לא נגמר רק באיכות עבודה נמוכה, בחוסר ארגון ובנציגים שלא יודעים כלום (וברגע שאתה מבקש שיעבירו אותך לאיזה פוץ ש"מנהל" את האזור, הוא מסרב לדבר איתך כי הוא "כבר עדכן את קצין הרכב"), אלא גם ברכבים החלופיים שניתנים במקרה הזה - מילא קילומטז' גבוה ופנים רכב שנראה כאילו הרכב בן 20, אבל לדאוג לפחות למגבים שאשכרה מנקים את השמשה, או לזה שלא תהיה צמת חוטי חשמל מבצבצת ליד הדוושות? לא, כנראה שזה קשה מדי לאוויס...

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הסיסמה שלהם הייתה פעם

We try harder

מביש.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הזלזול הזה לא נגמר רק באיכות עבודה נמוכה, בחוסר ארגון ובנציגים שלא יודעים כלום (וברגע שאתה מבקש שיעבירו אותך לאיזה פוץ ש"מנהל" את האזור, הוא מסרב לדבר איתך כי הוא "כבר עדכן את קצין הרכב"),

סליחה, אבל הם בכלל לא צריכים לדבר איתך. אתה לא הלקוח שלהם, והם לא אמורים להתעסק עם כל משתמש קצה.

אתה תדבר עם קצין הרכב שלך, וזהו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיסמה שלהם הייתה פעם

We try harder

מביש.

סלוגן לא סיסמה. זה לא פעם, זה עדיין. זה הסלוגן של אוויס העולמית. זה שאוויס בארץ מבייש את המותג זה משהו אחר.

יש לי המון נסיון אתם בארץ ובעולם והתפקוד שלהם בארץ ביזיון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבי

הוא דיבר וקצין הרכב דיבר.

דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלוגן

סיסמת פרסום היא משפט קצר וקליט שבא להעביר מוטו או מסר שיווקי בצורה שתיזכר היטב אצל הצרכנים. סיסמת הפרסום בדומה ללוגו, היא מרכיב חשוב במיתוגו של שירות, מוצר או ארגון. מתוך ויקיפדיה

סיסמת פרסום היא משפט קצר וקליט שבא להעביר מוטו או מסר שיווקי בצורה שתיזכר היטב אצל הצרכנים. סיסמת הפרסום בדומה ללוגו, היא מרכיב חשוב במיתוגו של שירות, מוצר או ארגון. מתוך ויקיפדיה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבי

הוא דיבר וקצין הרכב דיבר.

דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.

אני לא מתייחס לתוכן התלונה. אני מתייחס לציפיה שלו לקבל שירות מאוויס, וזה שהם לא רוצים לדבר איתו.

הם לא אמורים לדבר איתו, והוא לא אמור להציב להם דרישות, כי הוא לא צד בעניין.

יש לו קצין רכב, שיעשה את העבודה שלו מול אוויס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מופתע מהשירות. מה שאני כן מופתע ממנו זה שאתם מופתעים מרמת השירות :)

לצערי הרב, זה מה שקורה כמעט בכל תחום לרבות תחום הרכב, למעט כמה צדיקים בסדום.

המספר באחוזים של נותני שירות טובים נמוך כמו טמפרטורה בבוקר של ינואר.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתייחס לתוכן התלונה. אני מתייחס לציפיה שלו לקבל שירות מאוויס, וזה שהם לא רוצים לדבר איתו.

הם לא אמורים לדבר איתו, והוא לא אמור להציב להם דרישות, כי הוא לא צד בעניין.

יש לו קצין רכב, שיעשה את העבודה שלו מול אוויס.

הם דיברו איתו.

לו זה היה כטענתך היו אומרים לו, לא מדברים איתך, הכל דרך קצין הרכב.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מופתע מהשירות. מה שאני כן מופתע ממנו זה שאתם מופתעים מרמת השירות :)

לצערי הרב, זה מה שקורה כמעט בכל תחום לרבות תחום הרכב, למעט כמה צדיקים בסדום.

המספר באחוזים של נותני שירות טובים נמוך כמו טמפרטורה בבוקר של ינואר.

תראה, זה צפוי בכל תחום בו קודם כל מתחרים על מחיר.

בעבר, שהמיסוי על שווי השימוש לרכב היה מאוד נמוך, וחילקו מכוניות לעובדים במקום לתת כסף, שוק הליסינג פרח. היום התחרות יותר קשה, התוצאות הכספיות גם בהתאם.

ועל מה מתחרות חברות הליסינג במכרזים, על פרמטרים של טיב השירות או הרכב?!

לא.

על מחיר.

אז בשוק שבו המחיר הזול הוא הכי חשוב, השירות לא יכול להיות יותר ממינימלי.

ככה זה גם בשוק האינטרנט/טלפוניה, לדוגמא.

בזמנים בהם שחטו אותך בחשבון, יכולת לגשת לעמדת שירות, לשתות אספרסו בזמן שחיכית, ולקבל זמן אישי עם מוקדנית חייכנית, עד שיצאת מרוצה. היום, תחכה כמה ימים עד שיחזרו אליך...

אין גם וגם וגם וגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם דיברו איתו.

לו זה היה כטענתך היו אומרים לו, לא מדברים איתך, הכל דרך קצין הרכב.

המנהל האיזורי לא דיבר איתו ולא ממש איכפת למוקדן אילו דרישות תיקון יש לו. אני בספק אם הוא העביר את זה הלאה או אם מישהו קרא את זה בכלל.

במקרה כזה הוא צריך לעבוד מול קצין הרכב שלו וזהו.

אף חברת ליסינג לא תתעסק עם דרישות המכונאות של כל משתמש ומשתמש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאתה צודק, במקרה שלי(אלפי רכבים בחברה שאני עובד בה )אני מתנהל ישירות מול חברת הליסינג לגבי כמעט הכל מהרגע שהרכב עבר לידיי, כולל במידה ויש אי שביעות רצון כזאת או אחרת - רק במידה ואני לא מגיע איתן לעמק השווה קצין הרכב מתערב.

לגבי רכבים חלופיים זה עניין של מזל, היו לי ולקולגות רכבים חלופיים - יצא לי לקבל 3 פעמים רכבים חלופיים ומתוכם רק רכב אחד היה "שבור" בצורה איומה, חברות הליסינג מעבירות רכבי השכרה בסוף חייהם כרכבים חלופיים הרבה פעמים.

מה שכן? תמיד הרכבים החלופיים מסריחים מסיגריות, מוציא אותי מדעתי.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם רוצים להתנהל מולך, סבבה. כשמדובר בעניינים שוטפים, זה אפילו הגיוני.

אבל הם ממש לא אמורים להתנהל ככה, בטח ובטח כשיש סוגייה מהותית. לצפות שהמנהל האיזורי יחזור אליך, זה לא ריאלי.

יש פה עניין מהותי ואפילו בטיחותי, קצין הרכב צריך לדאוג לעובד שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנהל האיזורי לא דיבר איתו ולא ממש איכפת למוקדן אילו דרישות תיקון יש לו. אני בספק אם הוא העביר את זה הלאה או אם מישהו קרא את זה בכלל.

במקרה כזה הוא צריך לעבוד מול קצין הרכב שלו וזהו.

אף חברת ליסינג לא תתעסק עם דרישות המכונאות של כל משתמש ומשתמש...

אני מציע שתחזור להודעה הראשונה ותקרא לאט לאט, במקום להתקטנן על משפט אחד מכל ההודעה.

ציינתי שהפניה לאוויס נעשתה בנוסף לפניה של קצין הרכב, לא במקומו.

"להציב דרישות", "דרישות תיקון". ממתי לדווח להם על הבעיה זה "דרישות"?

וכן, אם אוויס לא מסוגלים לעשות את העבודה שלהם אז אני אצפה שמנהל האזור יחזור אליי. אני נפגע מההתנהלות הדפוקה שלהם, לא קצין הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי והכל והסברתי לך, אתה לא הלקוח, המנהל לא יחזור אליך. הוא לא נותן שירות למשתמשי קצה.

פנה לקצין הרכב שלך ותן לו לעשות את העבודה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...