Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספסל בטיחות לילדים

Shay_N
שימו לב! השרשור הזה בן 2277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רציתי לשאול האם מישהו מכיר את המוצר הזה:

https://multimac.co.uk/p/multimac_1320_4_seater

מדובר בספסל שמחברים למושב האחורי ברכב ויש בו מקום לארבעה מושבי בטיחות לילדים.

זה לא זול (בלי תוספת יעלה לי בערך 7000 ש"ח, לא כולל משלוח), אבל זה יכול לחסוך לי צורך ברכב 7 מקומות...

מישהו מכיר? השתמש? יודע אם זה חוקי בישראל?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמת איזה רכב יש לך.

תציץ ברישיון הרכב ותראה מה רשום בו בסעיף של מספר הנוסעים המותר ברכב .

בנוסף, לפי התקנה החדשה שיצאה לפני מספר שנים, מספר הנוסעים ברכב לא יעלה על מספר חגורות בטיחות תיקניות ( לפי משרד התחבורה ) - על הסעיף הזה אולי אפשר איכשהו להתווכח בגלל החגורות שיש בספסל הזה שהינך מעוניין לרכוש.

בכל מקרה, הספסל הזה פתרון זמני כי הילדים גדלים ומהר.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלך בכלל מתאיםלהתקנת הספסל? שים לב שנדרש ספסל אחורי ברוחב 1.35 מ', שזה רכב רחב במיוחד.

אין לי מושג לגבי חוקיות בישראלוגם לא במדינות מתוקנות אחרות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם רשימת רכבים שהספסל הזה יכול להתאים ( מיני וואנים בסגנון c4 פיקאסו ).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, אם תעיין תראה שיש להם כל מיני גדלים.

אני בליסינג, אז צריך להחליט איזה רכב. אם 5 מושבים אז סקודה אוקטביה סטיישן. אם 7 אז סקודה קודיאק. הבדל של 1000 ש"ח לחודש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הרכבים האלה מוגדר מספר הנוסעים ברישיון הרכב. פירושו הדבר שלא תוכל להסיע יותר מ 5 נוסעים בצורה חוקית באוקטביה או ברכב אחר עם 5 מקומות. המלצתי - תיקח בליסינג רכב עם 7 מקומות, פיקאסו, ורסו, אאוטלנדר, פריוס פלוס, קודיאק, עוד מעט גם 5008 יצטרף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שזה נראה הגיוני ובטוח.

מתאם שמחובר לעוגני האיזופיקס, עם חגורות משלו.

לצורך העניין זה לא שונה מכיסא בטיחות.

הבעיה עם זה היא אכן, החוקיות של מספר הנוסעים, והאם זה עומד בתקנים ועמיד בעומסי משקל של 4 ילדים.

לא יודע אם הייתי משתמש בזה, אבל זה בהחלט מתקן מעניין.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוקית נראה שאין בעיה, בתנאי שהרכב הוא פרטי ולא מסחרי, ולפני השנתון שהתחילו לרשום מספר נוסעים ברישיון (2013 כמדומני, ניתן להציץ ברשיון הרכב) אלא רק רשום מספר הנוסעים ליד הנהג:1

וכמובן עיגוני איזופיקס, דהיינו לא לפני 2004 בדרך כלל.

אז יש לנו לפחות 8-9 שנות דגם שיתאימו חוקית וביטוחית, לאחר שהתגברת על ההתאמה לרכב הספציפי ומגבלת היבוא (מה שנראה לי מהותי יותר).

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הרכבים האלה מוגדר מספר הנוסעים ברישיון הרכב. פירושו הדבר שלא תוכל להסיע יותר מ 5 נוסעים בצורה חוקית באוקטביה או ברכב אחר עם 5 מקומות. המלצתי - תיקח בליסינג רכב עם 7 מקומות, פיקאסו, ורסו, אאוטלנדר, פריוס פלוס, קודיאק, עוד מעט גם 5008 יצטרף.

לאחרונה נוסף גם דגם זול של קיה קארנס 1.7 דיזל שמתומחר מאד קרוב למשפחתית ומתאים למי שצריך 7 מקומות לא גדול במיוחד. מאמין שהוא יהיה זול יותר בליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קארנס נשמע מעניין.

אבל הייתי בודק גם את פריוס פלוס ( יש הנחה בשווי השימוש לרכב היברידי ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנובמבר 2013 עדיין לא רשום מספר נוסעים כולל.

מתי התחילו לרשום?

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנובמבר 2013 עדיין לא רשום מספר נוסעים כולל.

מתי התחילו לרשום?

הרכב שלי 12/2013 ורשום בו (אאוטלנדר)

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אין אחידות . אצלי (פיקאסו) 2015 ולא רשום מספר נוסעים ברישיון. השדה המיועד פשוט ריק. כן רשום שליד הנהג מותר נוסע אחד.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...