Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכשיר לבדיקת כמות גז מזגן

artemtolstykh
שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם

מישהו מכיר האם יש מכשיר או שעון שבודק כמות גז מזגן ברכב, אם מישהו קנה אחד כזה באייבי או בארץ ויכול לתת קישור או איך שזה נקרא , פשוט יש לי חשש שיש לי ירידת גז ברכב הייתי רוצה לעקוב אחרי הכמות .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר לשקילת כמות הגז הנמצא במערכת מאוד יקר ובדרך כלל תמצא אחד כזה אצל כול מזגניסט או מוסך אשר מתעסק עם מערכת מיזוג אוויר.

במילים אחרות רד מהנושא וגש למזגניסט.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יישנם שעונים למדידת לחץ עבודה של הגז במערכת המיזוג אבל צריך לדעת לעבוד איתם וגם צריך לבדוק מול נתוני הייצרן את הלחצים הנדרשים.

אצלך במערכת המיזוג קיים גז R134A שהשיטה הנכונה היא שקילה של הגז לאחר ששואבים אותו ממערכת המיזוג.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם

מישהו מכיר האם יש מכשיר או שעון שבודק כמות גז מזגן ברכב, אם מישהו קנה אחד כזה באייבי או בארץ ויכול לתת קישור או איך שזה נקרא , פשוט יש לי חשש שיש לי ירידת גז ברכב הייתי רוצה לעקוב אחרי הכמות .

תודה

אין בעיה לרכוש סט שעונים אבל אתה צריך גם סט שעונים סביר ונורמלי (לא הכי זול) וגם אז, לא מדובר על שקילה אלה על בדיקת לחצי המערכת וגם אז, צריך לדעת מה סוג המערכת שיש לך ברכב ולהבין מה אתה רואה עליהם.

שעונים אלו הם לא ממש אינדיקציה לכמות הגז שיש במערכת! לעיתים אפשר להיות עם חוסר של 100 גרם או אובר 100 גרם והמערכת תעבוד היטב אבל הבעיות יתחילו בשלב מסויים.

וגם לאחר רכישת השעונים, יהיה עלייך לרכוש אז גז ולמלא בהתאם = כל הסיפור יכול לעלות לך מאות שקלים.

זה משתלם אם אתה מתכנן לעשות את זה באופן קבוע, לעוד רכבים או לחלוק את הציוד עם חברים.

גש בתקופת החורף למזגניסטים היות והמחירים נמוכים מאוד (בקיץ הם עולים) ובצע בדיקה ומילוי.

בנוסף, לאחר שתבצע מילוי תבקש או שהם כבר אוטומטית יכניסו לך UV DYE וניתן יהיה לעקוב האם יש בריחת גז ומהיכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...