Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רענון נהיגה

lsdaniel
שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אתמול קבלתי בדואר זימון אזהרה להשתלמות רענון נהיגה ,

הבעיה שאת הזימון הראשון לא באמת קבלתי וישר קבלתי אזהרה ,

בזימון רשמו שאם לא הגיע תוך שישים יום הרישיון יעוכב ,

תוקף הרישיון בכלל עד 14.1.2019 , דברתי עם משרד הרישוי היום ואמרה לי הפקידה שאני צריך לעשות את זה לפחות חודש לפני פקיעת התוקף של הרישיון ,

השאלה היא למה שלחו את הזימון אם יש עוד זמן והאם להלחץ כי אותותו סוף שנה וזה ?

(אני משרת בצבא וקבעתי עוד לחודש הזה בעיה שלא מוכנים לתת לי ימי חופש לשם זה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משרת בבסיס פתוח או סגור ?

הסיבה שאני שואל כי את הרענון נהיגה שלי עשיתי בצבא, ע"ח הצבא.

שירתתי בבסיס סגור במפקדת גדוד לתקופה מסויימת שבמהלכה קצין השלישות שאל אותי אם אני מעוניין לעשות נהיגה מונעת כי מגיע בחור לעשות קורס בבסיס (שיזפון) בשביל כל החבר'ה שצריכים רישיון נהיגה צבאי ואפשר להצטרף, וככה אפשר להיפטר מזה.

שווה לבדוק את העניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני קיבלתי את ההודעה הזאת לא היו קורסים פתוחים באזור שלי שמתאימים לי מבחינת שעה ויום בגלל העבודה יצרתי איתם קשר ואמרו לי שתוך 60 יום אני חייב לקבוע מועד לקורס ולעדכן אותם שאני אעשה בתאריך שקבעתי אם לא אקבע הרישיון שלי יפסל עד שאעשה את הקורס.

בסוף נסעתי קצת יותר רחוק לקורס שמתאים לי מבחינת יום ושעה ולא דחיתי את זה

כל אחד במוקד עונה שמה תשובה אחרת לגמרי ולא רציתי שיהיה באלגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי את האזהרה הזו. באותה תקופה הייתי מאושפז ולא יכלתי לבצע את הרענון. שלחתי בקשה מקוונת באתר משרד התחבורה וקיבלתי מכתב שמאשר שתאריך היעד לביצוע נדחה בשנה שלמה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבעתי כבק יום לקורס , אני איש קבע ומשרת בבסיס פתוח , מסיבה כלשהי מרגע שהודעתי על עזבתי מהמערכת הצבאית אני מקבל בלימות הרבה אז כנראה אצטרך לבטל מה הקורס שקבעתי , בכל מקרה רציתי להבין ל ה שולחים את הזימון אזהרה הזה אם יש לי עוד שנה שלמה לתוקף של הרישיון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מהסיבה שלא מסתדר לאנשים עסוקים לעשות את הרענון

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוגג בקרוב 20 שנות נהיגה ומעולם לא עברתי רענון. חידשתי פעם/מים והוא בתוקף עוד יותר משנה. מה זה אומר? מצד שני אני לא יודע אם כדאי לבנות על זה כי אחותי הפסידה לגמרי את הרשיון שלה בגלל משהו בירוקרטי עם החידוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוגג בקרוב 20 שנות נהיגה ומעולם לא עברתי רענון. חידשתי פעם/מים והוא בתוקף עוד יותר משנה. מה זה אומר? מצד שני אני לא יודע אם כדאי לבנות על זה כי אחותי הפסידה לגמרי את הרשיון שלה בגלל משהו בירוקרטי עם החידוש.

מוזר כי הפטנט הזה כבר קיים משנת 1988.

לא הייתי דואג כעת לאחר שחלפו 20 שנה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע על איזה פטנט אתה מדבר, לא קימבנתי משהו אם זה מה שאתה רומז. אמנם לא הייתי בארץ כמה שנים מגיל 20-ומשהו ואולי פשוט קיבלתי דואר ואיכשהו לא ידעתי אבל לא זכור לי. אפיזודה, אגב: כשנגמר לי התוקף הישראלי הוצאתי אמריקאי כי זה היה לי יותר פשוט מלחכות לפרוצדורה בארץ, משהו כמו 100$ ושבועיים אאל"ט. בכל אופן בסוף מישהו בארץ הוציא טופס מהרישוי ושילם. לא ידוע לי שהייתה קומבינה. אני ממש לא דואג, מקסימום אתבקש לעשות משהו לפני החידוש הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיני חדד יכול לפרט? מה קרה לאחותך שבגללו היא כמעט איבדה את רישיון הנהיגה שלה?

לא כמעט, היא איבדה. אני לא זוכר בדיוק מה היה שם, אם חשוב לך תגיד ואשאל אותה. מי זה חדד? אתה יודע עלי משהו שאני לא?

עריכה אחרונה על ידי פיני חד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...