Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונה על רכב חדש שסופק מלובינסקי [כותרת נערכה]

Dani Laichtman
שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפשים להשקיע את מיטב כספכם על רכב חדש ?

מעוניים להוציא 100,000 שקל ולקבל רכב עם צבע פגום ,שריטות ומכות?

רוצים לקבל יחס מזלזל ומעליב?

פניתם למקום הנכון-

אז אם אתם מתכננים לקנות רכב חדש במיטב כספכם מלובינסקי כדי שתשמעו את הסיפור שלי -

בתאריך 29/10/17 רכשתי רכב מסוג C3 כאשר הגעתי לראות את הרכב הרכב הגיע עם פגמי צבע רבים , שריטות עדינות (סוורלים), פגיעות אבנים שקילפו את צבע הרכב במספר מקומות .

חריטות קלות, חלקי ניקל שנשרפו .

כמובן שפניתי לסוכן ונאמר לי כי אני " מגזים ומסתכל רק על מה שרע בסכ"ה מדובר בלכלוך והכל ירד בקלות אחרי שתלך למוסך שלנו , לגבי השריטות והמכות העדינות בצבע הרכב ככה הצבע מגיע מהחברה הוא תקין ובמצב מצוין ואתה טועה"

סיברתי לקבל את הרכב ובתמורה הציבו לי 2 אופציות לקחת את הרכב וללכת למוסך שם אולי יסדרו את זה הם לא מבטיחים למרות שהרי מדובר רק " בלכלוך" .

אופציה שניה לא מפריע להם שאני לא יקבל את הרכב ובתמורה הם יחזירו אותו לאחסון ואני יצטרך לשלם מכספי על כל יום שהוא יושב שם .

בחוסר אונים לקחתי את הרכב ובמוסך נאמר לי שיש להחליף את הניקלים , מראה צבע , ושיש צורך לתקן את פגמי הצבע בעזרת פוליש אבל אני מפחד שיגרם יותר נזק .

פניתי לאיש מקצוע (אורן היה בתהליך קבלת הרכב) שהעריך את הנזק באלפי שקלים על מנת להחזירו למצב מושלם כפי שהייתי צריך לקבל ולובניסינקי סירבו לשלם זאת ימים שלמים של טרטור ימי עבודה שנשרפו ואף אחד לא ישלם לי אליהם כחודש מאז שקיבלתי את הרכב וכלום לא השתנה עדין חוץ מזה שאת הקלים החליפו במסוך צמרת הודות להדר מנהל המוסך

אז אם אתם שוקלים לקנות רכב חדש -אל תבחרו לובניסינקי

חשוב לציין לטובה את מוסך צמרת והמנהל הדר , שנתן לי יחס אישי ודאג לעדכן אותי

לא חירטט ולא סיפר שקרים הדר מנהל מוסך צמרת עשה מהצד שלו את המקסימום

והחליף את הנקלים ונעשה צביעה " קלה " למראה

האשמים פה זה סוכנות הרכב " רכב הצפון בע"מ " שלא דאגו להתקשר לשאול ודאגו רק שאני יקח את הרכב ויעוף מהסוכנות

אני רוצה להמליץ פה גם על איש מקצוע אורן 050-921-7228‬

https://www.facebook.com/nanocardetailingisreal/

אני בקרוב הולך לעשות טיפול לרכב אצל אורן ולהחזיר אותו למצב חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא הבנתי אם מכל הברברת מדובר על פרסום לאנשי מקצוע בתחום הרכב או תלונות כלפי הסוכנות שחרטטה אותך? תשלום על ימי אחסון? נכון שלא קנית ישירות אצל לובינסקי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי אם מכל הברברת מדובר על פרסום לאנשי מקצוע בתחום הרכב או תלונות כלפי הסוכנות שחרטטה אותך? תשלום על ימי אחסון? נכון שלא קנית ישירות אצל לובינסקי?

קניתי רכב מיבואן חדש 0 ק"מ , קבלתי רכב פגום :(

וכן על הדרך אני מפרגן למוסך וגם לאורן שהיו שם בשבילי והיבואן לא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו היתה חויה הפוכה אבל תמיד יש את סיפורי הזוועה.

דרך אגב בחרת צבע שחור מטאלי. גם אם יחזירו את הרכב למצב מושלם בנסיעה הראשונה יעופו נתזים על הטמבון והמכסה . בחנייה בסופר יפתחו עליך דלתות למכביר. בשחור רואים כל פיפס ואז שוב פעם אותו סיפור. אלא אם כן אתה הולך לדיטיילר לשים מדבקות

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו היתה חויה הפוכה אבל תמיד יש את סיפורי הזוועה.

דרך אגב בחרת צבע שחור מטאלי. גם אם יחזירו את הרכב למצב מושלם בנסיעה הראשונה יעופו נתזים על הטמבון והמכסה . בחנייה בסופר יפתחו עליך דלתות למכביר. בשחור רואים כל פיפס ואז שוב פעם אותו סיפור. אלא אם כן אתה הולך לדיטיילר לשים מדבקות

אני יעשה ציפוי , הדבקה ב5000-4000 אלף אין לי

זה C3 אז בצד יש לה " הגנה " מדפיקות בחניה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, זה שוב הסוכנות בחיפה שיש עליה תלונות?

רגע רגע...היה תלונות על הסוכנות הזו כבר? של לובינסקי בחיפה?

יש מצב אתה מצליח למצוא לי את הפוסט?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב כחדש, לאחר שראיתה אותו לא ענה על הציפיות שלך - מדוע לקחתה את הרכב.

גם רכב יד-שניה 0 ק"מ נחשב כחדש - האם בחוזה הרכישה רשום כי הרכב מגיע עם מכות ושיפשופים

כתבנו כאן מספר פעמים - לא לקחת רכב במצב לא טוב.

גם כאשר הרכב נרשם על-שמך, אפשר לבקש להחליף לרכב חדש אחר.

כמובן - בתנאי כי מצב הרכב הוא לא-טוב, מכות שריטות ונזקים אשר לא אמורים להיות ברכב חדש.

תמיד עומד מבחן הקונה הרגיל - האם רכב במצב הנ"ל יראה כחדש בעיני הקונה הרגיל באולם התצוגה.

והאם זה המצב הרגיל, אשר כלל הרכבים החדשים נמסרים לקונים ע"י היבואנים.

במידה ורק הרכב הנ"ל מצבו שונה - לא לוקחים את הרכב.

ליבואן / הסוכנות - יש כלים לביטול הרישום, ואספקת רכב אחר, או ביטול העיסקה

והחזרת כלל התשלום עבור הרכב.

במצב עכשיו - נסה למזער נזקים - כתוב מכתב עם צילום הנזקים ברכב.

נסה לפנות לשמאי המבין בכך להוצאת חוו"ד מקיפה - השמאי אלי אמרן מתמחה בכך..

והעלות סבירה כ 800-1000 ש"ח - הוא גם ילווה אותך באפשרויות התיקון.

א - במידה והמצב גרוע, נסה להחזיר את הרכב.

ב - במידה ולאחר בדיקת השמאי , הוא ייעץ לך כי כדאי לטפל ולסדר - נסה להגיע להסכמה עם היבואן.

ג - בכל מצב - לדעתי השמאי יקבע ירידת ערך לרכב במצבו, וגם לתיקונים בצבע.

ד - נסה להגיע להסכמה עם היבואן על פיצוי כספי, אחריות מורחבת על התיקונים.(כ 5 שנים על הצבע)

ובנוסף התחייבות לקניה עתידית של הרכב, בהתאם לחוו"ד שמאי ביום המכירה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע...היה תלונות על הסוכנות הזו כבר? של לובינסקי בחיפה?

יש מצב אתה מצליח למצוא לי את הפוסט?

תודה

תריץ פה חיפוש "סוכנות לובינסקי חיפה". השקעה של חמש שניות בערך.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב כחדש, לאחר שראיתה אותו לא ענה על הציפיות שלך - מדוע לקחתה את הרכב.

גם רכב יד-שניה 0 ק"מ נחשב כחדש - האם בחוזה הרכישה רשום כי הרכב מגיע עם מכות ושיפשופים

כתבנו כאן מספר פעמים - לא לקחת רכב במצב לא טוב.

גם כאשר הרכב נרשם על-שמך, אפשר לבקש להחליף לרכב חדש אחר.

כמובן - בתנאי כי מצב הרכב הוא לא-טוב, מכות שריטות ונזקים אשר לא אמורים להיות ברכב חדש.

תמיד עומד מבחן הקונה הרגיל - האם רכב במצב הנ"ל יראה כחדש בעיני הקונה הרגיל באולם התצוגה.

והאם זה המצב הרגיל, אשר כלל הרכבים החדשים נמסרים לקונים ע"י היבואנים.

במידה ורק הרכב הנ"ל מצבו שונה - לא לוקחים את הרכב.

ליבואן / הסוכנות - יש כלים לביטול הרישום, ואספקת רכב אחר, או ביטול העיסקה

והחזרת כלל התשלום עבור הרכב.

במצב עכשיו - נסה למזער נזקים - כתוב מכתב עם צילום הנזקים ברכב.

נסה לפנות לשמאי המבין בכך להוצאת חוו"ד מקיפה - השמאי אלי אמרן מתמחה בכך..

והעלות סבירה כ 800-1000 ש"ח - הוא גם ילווה אותך באפשרויות התיקון.

א - במידה והמצב גרוע, נסה להחזיר את הרכב.

ב - במידה ולאחר בדיקת השמאי , הוא ייעץ לך כי כדאי לטפל ולסדר - נסה להגיע להסכמה עם היבואן.

ג - בכל מצב - לדעתי השמאי יקבע ירידת ערך לרכב במצבו, וגם לתיקונים בצבע.

ד - נסה להגיע להסכמה עם היבואן על פיצוי כספי, אחריות מורחבת על התיקונים.(כ 5 שנים על הצבע)

ובנוסף התחייבות לקניה עתידית של הרכב, בהתאם לחוו"ד שמאי ביום המכירה.

אייל.

תחת לחץ ומתח לא חשבתי , עורך הדין שלי מלווה אותי ברגעים אלה

לצערי העורך דין באותו יום לא ענה לי ופחדתי שאם אני יקח אני ישלם להם אחסנה

אז לצערי לקחתי אבל פעם אחרונה שאני לוקח...

תראה פה

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשבה הראשונה אחרי שקראתי את הפוסט הייתה:

"מדהים שנותנים לאדם להחזיק\ללוות 100,000 ש"ח, אף אחד לא מלמד אותו איך להתנהל כצרכן עם כסף".

זה נכון שהיית צריך להתנהל אחרת, אבל איך אתה אמור לדעת ש-"אתה הלקוח והמוכר צריך לשרת אותך, ולא להיפך"?

איך אתה אמור לדעת ש-"תחת לחץ ומתח" אלו בדיוק התחושות שהמוכר רוצה לגרום לך כדי שתשלם?

אם עד לא מזמן חשבתי שמי שפועל עפ"י רגשות ולא מפעיל שיקול דעת- בעיה שלו ולכן הוא ישלם על כך

כנראה שהפוסט שלך הפיל איזשהו אסימון אצלי, צריך שינוי בדרך בה אנחנו מגדירים "מהו חינוך?" ו-"אילו כלים צריכים להקנות לילדים בביה"ס ובבית?"

חבל שהוצאה של 100K ש"ח תהיה הטריגר הראשון שלך בכדי ללמוד את השיעורים-החלקיים האלו (חלקי כי הרי למדת כבר מה לא לעשות אבל עדיין לא למדת מה כן לעשות במקרים אלו.)

לדעתי יש דרך שבה ניתן ללמד ילדים (מבוגרים-לעתיד) כישורי חיים ואפילו שיעורים בתכנון תקציב, לקיחת הלוואה והתנהגות צרכנית נבונה.

לדעתי הם היו עוזרים לך להתנהג בצורה פחות רגשית ולהתנהל אחרת מלכתחילה.

דבריי לא אמורים לגרום לך להרגיש יותר טוב, רק רק אולי לזרוע רעיון לגבי מה חשוב ללמוד בחיים ומה חשוב ללמד היום את המבוגרים-לעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סווירלים ניחא, לא ראיתי כמעט רכב חדש שהגיע ללא סווירלים.

אבל ניקלים שרופים ופגיעות צבע נשמע לי באמת מאכזב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אנשים קונים רכב "חדש" שהוא לא מהסוכנות הרשמית. כמה אתה כבר חוסך שאתה עובר דרך לובינסקי?
הוא דווקא עבר בסוכנות של זכיין של לובינסקי. הסוכנות היחידה בחיפה שקשה לספור את כמות התלונות על המקום הזה ושום דבר לא משתנה כבר שנים.

רק לא ברור לי איזה רכב 0 ק"מ עולה 100 אלף כשc3 הכי יקרה בקושי מגיעה לסכום הנ"ל. אולי זו רק הייתה דרך לתאר רכב חדש מהיבואן.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלי מפריע זה הצירוף של מילים "להשקיע" ו"רכב חדש".

להשקיע זה כשאתה מצפה שהכסף הזה יחזור אליך בריבית, לדוגמא להשקיע בנדל"ן, מניות, כלי עבודה לעסק, רכב שישמש לפרנסה.

פה אתה מוציא כסף על משהו שמאבד חלק ניכר מהערך שלו כבר ברגע שאתה מקבל מפתחות, ורק ימשיך לשאוב ממך כסף אחר כך, כשאולי תצליח להחזיר חלק ממנו במכירה, וזה יהיה בהפסד גם אם יימכר מתחת למחירון, בדיוק כמו שאתה מוציא כסף על טלוויזיה, אייפון, בגדים, שכר דירה או אוכל. אין שום דבר פסול בזה, רק אל תקרא לזה השקעה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...