Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתר להזמנת משקפיי ראיה לפי מרשם.

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים אני צריך המלצה לאתר טוב וזול להזמנת משקפיי ראיה לפי מרשם.

חברה שלי צריכה להתחדש במשקפיים וכרגיל בתור בעלת מקבוק ואייפון החברה בחרה מסגרת של דולצה קובאנה כשלדעתה שום מסגרת "עממית" (קרולינה) לא יפה.

המוכר אמר שיש להם דווקא היום ורק ל3 ימים 50% הנחה על המסגרות והעדשות (בלאק פריידי) אז חשבתי לעצמי שזה לא יהיה כול כך נורא ויעלה אולי פי שניים יותר ממשקף עממי כאשר המסגרת עלתה 1300 ש"ח לפני הנחה אז הוא הוציא מחשבון לחץ על הכפתורים במבט רציני של עושה חישוב חייך אלי ואמר 1790 ש"ח (כביכול רק עדשות עולות אצלם 2300 ש"ח) כשאני השבתי לו "כממההההה?" בחצי צעקה צווחנית ומופתעת.

למזלה של חברה שלי הייתי שמה כי היא כבר הוציאה את האשראי :roll: והייתה מוכנה לשלם.

מצאתי כמה אתרים מחיפוש קצר בגוגל שמוכרים משקפיים לפי מרשם אך אני יודע שיש עוד הרבה כמוהם ולרוב הראשונים בגוגל לא יהיו ממש זולים... בקצרה לא יודע מה כדאי להזמין הכול שלם מחו"ל או להזמין מחו"ל רק את המסגרת? זקוק לעצתכם ולהמלצות על אתר אמין וזול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לכם מרשם, האתר הבא ידוע כאתר אמין בתחום, הוזכר פה מספר פעמים בפורום, לרוב לטובה. מבחר גדול מאד ומחירים נוחים.

ככלל המשקפיים טובות בחלק מעדשות הפסטיק יש לפעמים נטייה להיסרט אבל אולי זה מאפיין של עדשות פלסטיק..:

http://www.zennioptical.com/eyeglasses

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Zennioptical.com כמו שאמר ספיידרמן מעלי.

לגבי העדשות, נוכחתי להבין, לאחר מחקר מעמיק, שהציפוי הוא זה שנשחק וגם בעדשות של דולצ'ה קובאנה (זה אמור להיות הקרוב התימני של דולצ'ה וגבאנה? :) ) הציפוי ישחק אחרי זמן מסויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות אבל באתר הנ"ל אין משקפיים של דולצה קבאנה או מותגים אחרים בכלל.

אני צריך אתר שאפשר להזמין בו משקפיים עם המסגרת הספציפית שחברה שלי נדלקה עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת המחירים מאוד מעניינים, ואני מעונין לקנות משקפי שמש.

עדשה רגילה תעלה לי כמה דולרים בודדים, לעומת עדשה פולארויד המחיר הוא 35$. האם שווה להשקיע את הכסף הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאפקתי להזמין דרך ZENNI וחשבתי שאולי בכל זאת אפשר לקנות רק את העדשות

פוליארויד בארץ. התברר שטעיתי: המחיר של העדשות במחיר של פי 2.5 ממחיר של משקף חדש דרך האתר.

כמובן שרצתי להזמין משקפים חדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי גם מ ZENNI משקפי שמש עם ראיה וכו', עלה לי 67 דולר עם משלוח מהיר, איכות טובה ובטח שווה ממה שהציעו לי בארץ בפי 2.

נ.ב עם כמה שאנשים חוששים, לאחר בדיקות רבות וחוו"ד של אנשים שניסו יצא לי גם כן להזמין מעלי אקספרס ממוכר בשם ENGEYA, מייצר כמעט את כל סוגי העדשות ומבחר קטן של מסגרות, קניתי 2 זוגות ב 41 דולר (כל אחד) עד הבית והאיכות שלהן יותר טובה מהמשקף ה"מעפן" שקניתי כאן ב 1100 ש"ח באופטיקה הלפרין.

מסגרת מתכת קלה, עמידות, עדשות מצויינות ופגיעה בול במספר שלי. קניתי גם כן זוג עם עדשה מתכהה אוטומטית לנהיגות בקיץ - באמת שמעולות.

שווה לבדוק, לאחר 2 זוגות מהם אני באמת ממליץ.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...