Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

HERTZ MLK 1650.3

איתי73
שימו לב! השרשור הזה בן 2314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל חברה ישנה אופי שונה לרמקולים, מה שאני אוהב זה לא בהכרח מה שאתה תאהב.

בוא למפגשים שלנו פעם בחודש ביום שבת, תשמע את רוב הסטים אצל החברים פה בפורום.

ספציפית אני יכול לומר שהסטים של הרץ הם מאוד מפורטים ונעימים לאוזן, על איכות אין מה לדבר בכלל. יש שיגידו שהטוויטרים טיפה צורמים אך שוב - על טעם וריח אי אפשר להתווכח. בזמנו היה לי את הסט של האנרג'י, נחשבת לסדרה הבינונית שלהם ואני מאוד נהנתי, כיום אני עם הסט של hertz spl show שזה כבר לעוצמות אחרות. יש פה בחבר'ה של המפגשים אנשים עם סטים של hertz mille מה שאתה מחפש, גם מדגם של Legend וגם של pro.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ברכב יש את הדגם mill 165.3 pro והוא מאוד דומה ל1650.3 . ההבדל במחירים הוא 1000 בערך. אתה מוזמן לשמוע תיצור איתי קשר. מקרית גת .052-6702411

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש כאן התלבטות כלכלית - אתה לא תיפול באף אחת מהבחירות שלך.

ארק אודיו - סדרת הבלאק, המהנדסים שפיתחו אותה חלקם הגיעו מסקאן ספיק וחלקם מSB אקוסטיקס - הצוויון הטבעי שלהם אמור להיות חמים יותר מזה של הרץ.

אבל בסופו של דבר זה גם תלוי בכמה יכולת כוונים יש לך בידיים ובציוד כי אפשר לקחת אותם לכאן או לשם - אם אתה מתכוון להתקין ולעשות כוונים מינימליים - לאופי הבסיס של הרמקולים יש משמעות מכרעת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא "קצת" זו סדרה שונה לחלוטין בפועל - כמו להשוות בין קורולה הדגם הנוכחי לשני דורות אחורה בערך - אותו שם, רכב אחר לגמרי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, יכול להיות שאתה תהיה מרוצה מ2 הדגמים, השיקול הוא אם שווה לך להוסיף עוד כמה שקלים ולקחת את הדגם החדש בטכנולוגיה טיפה שונה. הכל עניין של שיקול כספי. עדיף להשקיע פעם אחת ולהיות מרוצה.

נתחיל מזה שתשמע את 2 הסטים.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...