Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש ג'יפון, סביב 130k

tomermax
שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך מבקשה לג'יפון קטן, לבחורה רווקה, שיהיה מהנה לנהיגה הגענו להמלצות על ספורטאז' הענק או הויטארה עם הגיר הרציף, אני לא יודעת.

דווקא שתי האופיציות הראשונות שלכם נראות לי נהדרות למשימה. Cx3, 500x.

שניהם קטנים, זריזים, מעוצבים ומגיעים עם מערכות בטיחות מקוריות ואקטיביות מהמפעל ולא עם צפצפת מובילאי.

אתם יכולים לבדוק מבצעי סוף שנה אבל לא לוותר על רישוי 18. ז"א משלמים השנה ומקבלים את האוטו בינואר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחרי I20 לא משעמם ולא עגלתי.

רכב אמין, סחיר ונראה לא רע.

גם אני חושב שמאזדה cx3 עדיפה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו הכי מדליק בסגמנט הוא ה 500X לטעמי, שנוסף על מידות נכונות, מנוע מצוין והתנהגות כביש מלבבת הוא משדר גם שיק אירופאי שנעדר מהמזדה או הויאטרה. לחובה נסיעה קצת קשיחה מדי, תא מטען קטן יחסית ( נדמה לי שבמזדה עוד יותר קטן ) ושם שמעורר בחילה בחוגים פרימיטיביים ( זה בשביל הפרובוקציה ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להעיד מנסיון על הויטרה של אישתי, רכב אידאלי למי שעיקר הנסועה שלו בעיר , רכב גבוהה מספיק, נוח לכמיסה ויציאה , נעים בנסיעה מנהלתית , רועש מעט בבנעירוני , חסכוני בדלק בנסיעה שהיא 100% עירוני עושה 10 ק"מ לליטר.

טיפולים זולים (620 שקל), ביטוח זול מאוד ...בקיצור תמורה מלאה לכסף שלך.

המאזדה יקרה יותר בקניה, יקרה יותר באחזקה , לא בדיוק מרווחת (מבוססת על המאזדה 2) , ולמען האמת לא מהווה תמורה טובה לכסף.

מציע נסיעת מבחן על שני הרכבים לפני קניה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בסיס הגלגלים וגם המידות הכלליות של הויטארה קטנים מאלו של הcx3. אבל דרישת המרווח לא קיימת כאן כך שזה לא רלוונטי.

לדעתי, ההתקנות המקומיות המרובות של סוזוקי מהווים סיבה מספיק טובה לעבור הלאה.

לגבי המראה זה כמובן עניין של טעם, אבל הויטארה בעיניי מתאמצת מאוד, אך עדיין נשארת די מבוגרת. שוב, לעומת הצמד שהזכרתי קודם.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

תודה על כל התגובות.

גם אני סולד מההתקנות מקומיות, ועדיפות להימנע מאלו.

כרגע נסגר שנעשה נסיעה על המזדה והפיאט.

נעדכן.

תודה

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את כל השרשור ואני מסכים עם ההמלצות על המאזדה והספורטאז', ונכון, לספורטאז' יש את העניין של הגודל - אבל הוא סיפר שאחותו רוצה להתפנק והרי שהספורטאז' בנוי בצורה שהוא יפנק את הנהג/ת שלו, בטח אם מעולם לא היה לה רכב שכזה קודם לכן. מבחינת מחיר אני חושב שהוא הכי משתלם לה ביחד עם האחריות והוא גם לא פחות בטיחותי. אני הייתי מנסה לתת לה לעשות עליו סיבוב ולהרגיש את הרכב קצת ואז לדעתי תהיו יותר חכמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר לעבודה קיבל הצעה על cx3 חדשה בגרסא הבסיסית ב 125k לפני כשבוע. שווה לראות.

עוד אפשרות - סוזוקי קרוסאובר טורבו. עולה על כל הקריטריונים ועם מנוע וגיר מעולים.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוסאובר הוא אחלה רכב. נוח, מרווח לזוג + 2 ילדים, גבוה, טיפולים בזול, שמירת ערך, ביטוח זול מאוד. מעניין גם למה נמכרו הרבה יותר קרוסאוברים מאשר cx3 ופיאט...

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה יקרה יותר ופיאט זה לא מותג פופולרי ממש.

זה עדיין לא מחפה החסרונות של הקרוסאובר לעומת המתחרים.

מראה זה סובייקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוסאובר הוא אחלה רכב. נוח, מרווח לזוג + 2 ילדים, גבוה, טיפולים בזול, שמירת ערך, ביטוח זול מאוד. מעניין גם למה נמכרו הרבה יותר קרוסאוברים מאשר cx3 ופיאט...
אם הדרישה הייתה למשפחה + 2 בתקציב מוגבל ל125 אלף שח אז כנראה שזו הייתה המלצה לא רעה. כי אי אפשר להתעלם היתרונות שציינת.

אבל הדרישה היא לבחורה רווקה שרוצה להנות מהרכב ויש ברשותה כבר רכב אפור, כשאחיה גם מציין שהם נגד התקנות מקומיות, זה דווקא צד מאוד חזק אצל מכשירי תנועה.

אז למה לה ללכת על רכב אפור וגדול במקום משהו יותר קטן ושיקי וגם להתפשר על אבזור בטיחות *אקטיבי* ומערכת מקורית?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...