Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכירת דומיין - מישהו התנסה?

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי כולם

קניתי איזה דומיין (מאוד קליט ויחודי) ואני מעוניין למכור אותו - הוא היה אמור להיות משויך לסטארטאפ שבסוף לא התרומם. אני מכיר את SEDO ושות' - הבעיה איתם היא שצריך לקדם את זה שם.

מכירים 'מתווך' בתחום שיטפל בתהליך תמורת עמלה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

צודק.

למה לחפש מתווך ולשלם עמלה כשאפשר להשקיע כמה דקות כל ערב ולשלוח מיילים לכל החברות בתחום ולנסות לעניין אותן. מה שכן, איך מתמחרים דומיין??

אופציה נוספת, אגב, זה לשבת על הדומיין ולחכות שיפנו אליך. גם זה קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא שמעתי על מישהו שרץ לפרסם דומיין. השיטה הקלאסית היא לקנות ולחכות עד שיעלה ביקוש, גם אם יעברו כמה שנים. יש לי חבר שרכש לפני 10 שנים מגוון רחב של שמות לא רעים, כשעוד היו זמינים, הכנסה נאה מהצד.

לפעמים יש איזה פלוץ שמנסה לתבוע אותו כי לא בכבוד שלו לקנות את הדומיין (ישראלים, אלא מה), אז הוא מעלה את המחיר בעוד קצת...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אבל לא הכנסה ולא נעליים, החבר מכר לך לוקשים!

אתה לא יכול לקנות דומיין של שמות מסחריים ואח"כ לסחוט אותם ב"ביזיליון-גאזיליון דולר".

החוק אוסר על זה ופשוט יפקיעו ממנו את הדומיין עבור תשלום קצת יותר גבוהה ממחיר קניית דומיין און ליין.

ואין שום קשר ל"ישראלים".

austin_powers_4564674.jpg?x=1200&y=794

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר אומר לך שהדומיין הזה לא שווה יותר ממה ששווה דומיין פנוי אחר.

רק מהכרותי בתחום זה בעבר (אינטרספייס)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה - לשאלתך, אין בעיה לקנות שם מסוים ל-פ-נ-י שחברה כלשהי עם אותו שם הוקמה.

אם יש בעיה להוכיח מי היה קיים קודם - בשביל זה יש בית משפט.

אנחנו לא מדברים על מותגים שקיימים עוד מהמאה ה-19 כמו קוקה קולה ושות'.

לענייננו, המחיר שהוא מציע למכירה סביר ולגמרי בגבולות השוק.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה אתרים של מסחר בדומיינים בינלאומיים , ואם מעניין אותך השוק בארץ שהוא די חלש יחסית -יש כמה קבוצות בפייסבוק שעוסקות בתחום נסה שם , החברה ידעו לכוון אותך משמה לזירות מסחר שיכולות להיות אקטואליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעת על המקרה של ניסאן ? תציץ: nissan.com (רמז זה לא הדומיין של חברת המכוניות למרות שהם ממש ניסו לקחת אותו בשיטה שלך)

סליחה, אבל לא הכנסה ולא נעליים, החבר מכר לך לוקשים!

אתה לא יכול לקנות דומיין של שמות מסחריים ואח"כ לסחוט אותם ב"ביזיליון-גאזיליון דולר".

החוק אוסר על זה ופשוט יפקיעו ממנו את הדומיין עבור תשלום קצת יותר גבוהה ממחיר קניית דומיין און ליין.

ואין שום קשר ל"ישראלים".

austin_powers_4564674.jpg?x=1200&y=794

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...