Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק החלפת מנוע משרד רישוי + רשימת חלקים להחלפה

שימו לב! השרשור הזה בן 2309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב חברים.

צריך עזרתכם בהבנה של חוק חדש של החלפת מנוע. ברצוני לבצע פרוייקט סיאט לאון V5 וכמובן לעשות אותו חוקי במידת האפשר.

אני יודע שניתן להחליף מנוע לנפח גדול יותר כל עוד מדובר על רכב שיצא עם מספר מנועים שונים (לא מצריך שינוי פלטפורמה ותושבות מנוע)

יש לי רכב תורם גולף V5 עם כל המצרכים(הורד מהכביש) ואני רוצה להעביר הכל לסיאט.

עזרו לי להבין מה בדיוק אני צריך להעביר חוץ ממנוע וגיר על מנת לבוא למוסך מתמקצע עם ידע כדי שלא יעקצו אותי.

אני יודע שצריך להבצע החלפה (בנוסף ) ל:

מחשב מנוע,כל המתלים למחוזקים של דגם V5 כולל בלמים גדולים יותר, מערכת פליטה,משאבת דלק.

האם צריך משהו נוסף?

בבקשה להמנע מתגובות לא רלוונטיות כמו לא שווה וכו.

תודה מראש.

Ford Focus mk2 2009 1.6 trend ז"ל

סקודה אוקטביה 1.2 TSI DGS7 שנת 2012 אלגנס wife mode

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי על חוק כזה, יש לך את הנוסח הרשמי שלו?

אם היה לי לא הייתי שואל :)

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שווה.

תמיד שווה להיות בעלים היחידים של סיאט לאון V5 בארץ

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע אף אחד לא יאשר לך החלפת מנוע למנוע לא מקורי שהיה לרכב בלי אישור מהמחלקה הטכנית של היבואן ששם הסיכוי להשיג את האישור הזה שואף לאפס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כעשר שנים ביצעתי החלפה כזו בפיגו 106 , הוחלף מנוע 1400 מקורי במנוע 1600 שהגיע בגרסאות הבכירות יותר.

אושר בעמדה 1 בחולון בצירוף אישור מהמחלקה הטכנית שאין מניעה להרכיב מנוע בקוד מנוע הנל .

לא בדקו שהוחלפו מכלולים נוספים ברכב ופשוט בדקו מספר מנוע.

אם הלאון הגיעה עם דגם המנוע הזה (גם בחול ) , כנראה יהיה ניתן לאשר. אבל זה רק מול המחלקה הטכנית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כעשר שנים ביצעתי החלפה כזו בפיגו 106

היתה תקופה אחרת - זו היתה תקופה שהמחלקה הטכנית בפז'ו היתה משת"פית מעולה בהחלפות האלו ועזרה מאוד, מאוחר יותר הם הפסיקו עם הנדיבות על פי מה ששמעתי. יבואנים אחרים ממש לא משתפים פעולה בנושא, וקשה לי להאמין שיתנו אישור.

מצד שני, שווה לנסות, מקסימום זה יצליח :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק זה, מנוע עצל למדי ועם ביצועים פושרים. לקחו את ה-6 צילנדר שלהם (כמדומני מה-VR6) והוציאו בוכנה אחת ובמקומה שמו משקולת על מנת לשמור על איזון.

בכל מיקרה לא מבין את ההיגיון בהסבה הזאת, אם כבר לבצע הסבה ללאון למנוע מעניין אז אולי ה-1.8 טורבו שהיה בגולף GTI, זה מנוע עם הרבה פוטנציאל. לדעתי תוכל לרכוש גולף V5 בפחות כסף ממה שתעלה לך ההסבה הזאת, שלא נדבר על כאב הראש הכרוך בכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי תמוהה הרצון דווקא בוי 5, מה הטעם לשים מנוע עם 5 בוכנות + משקולת? יש מוצלחים בהרבה ממנו.

איזה מנוע במקור יש ללאון? איזה לאון שנה ודגם?

בעלות של פרוייקט כזה כבר ניתן לקנות לאון דור ראשון או שני עם מנוע טורבו מקורי ולהשקיע בשיפורים.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי רכב תורם חינם עם מנוע V5 בעל 170 כ"ס

אם תתנו לי רכב עם 1.8T חינם אין בעיה אז אשים אותו בעדיפות.

לגבי רכישה של סיאט לאון 1.8T צריך למצוא אחת כזאת שלא גמורה וללא שיפורים ובעלות שהיא בגמול ההיגיון ולא ב50K+ על שנת 2002

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...