Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיג במידה 215/45/R16

שימו לב! השרשור הזה בן 2247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים מחפש את המלצותיכם לצמיגים לרכב במידה 215\45\R16 קוד מהירות V86, הTOYO T1 SPORT לאחר חיפוש נראה שמתאימים לי אבל אני לא יודע אם קיימים למידה של הרכב שלי, לאחר פשפוש בפורום ראיתי מספר אופציות שאני לא יודע אם הן רלוונטיות הן מבחינת המחיר והן אם יש אותן עוד במלאי בפנצ'ריות אך הן במידות לרכב שלי.

התקציב הוא עד 500 שח לצמיג כולל הכל, זה הדגמים שמצאתי, אשמח שתעשו לי סדר עדיפויות בצמיגים ואם תוסיפו אז בכלל.

Michelin PS3

Goodyear efficientgrip performance/exellence

Yokohoma A043A

Toyo Proxes CF2

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מחפש בצמיגים, אורך חיים ונוחות או אחיזה משופרת ( צמיגים ספורטיביים )?

כי מישלין ברשימה שלך אלה צמיגים ספורטיביים מעולים, הדגמים שרשמת של גודייר או טויו cf2 אחה צמיגי נוחות.

לגודייר יש דגם ספורטיבי מצויין eagle f1 asymmetric. הדגם הזה או מישלין PS3 הרבה יותר טובים מטויו t1 sport ( אבל גם עולים יותר ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מחפש בצמיגים, אורך חיים ונוחות או אחיזה משופרת ( צמיגים ספורטיביים )?

כי מישלין ברשימה שלך אלה צמיגים ספורטיביים מעולים, הדגמים שרשמת של גודייר או טויו cf2 אחה צמיגי נוחות.

לגודייר יש דגם ספורטיבי מצויין eagle f1 asymmetric. הדגם הזה או מישלין PS3 הרבה יותר טובים מטויו t1 sport ( אבל גם עולים יותר ).

אני מחפש צמיגים עם אורך חיים,שיאחזו טוב לא מחפש להיכנס לימי מסלול עם הרכב למרות שלא הייתי מתנגד לטיפה טאץ ספורטיבי, נוחות לא פאקטור משמעותי מבחינתי.

הכל עניין של תקציב בסוף.. שהקצבתי לעצמי עד 500 שח לצמיג כולל הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש toyo cf2, צמיגים טובים במחיר מעולה. לפעמים חסר במלאי. תתקשר לכמה פנצ'ריות באיזור שלך.

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=1602&cs=1&diameter=6&aspectRatio=11&width=19

מישלין PS3 במידה שלך עולים 700₪.

באיזור ה 600₪ יש Dunlop

fastresponce.

בשום פנים אל תקנה Dunlop FM800 שמנסים לדחוף , גם אם זה במחיר נמוך ( 400₪).

יש גם Falken ze914 במחירים מצויינים - צמיגים טובים, תמורה טובה למחיר. אם לא תמצא toyo, אפשר לקחת אותם

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4935&cs=1&diameter=6&aspectRatio=11&width=19

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר קיבלתי הצעה למישלין PS4 של 600 ש"ח לצמיג במידה 205-50-17. אז איך PS3 במידה הזו יעלו 700 ש"ח?!

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי מדובר במידה פחות נפוצה.

גם צמיגים פשוטים יותר, יקרים יותר.

כנס בעצמך ליד2צמיגים לצורך הענין להיווכח.

כמובן שהמציאות בצמיגיות בשטח עשוי להיות מעט שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה כולם נעולים על ה ps3 והאסימטריק 3.

אחרי חקר שוק ובדיקות של עלות תועלת שביצעתי - הגעתי למסקנה שהנקוק k117 זה ה-צמיג. כרגע זה מה שרכשתי לרכבי ויכול להעיד שזה צמיג תותח. הוא גם זכה לציון טוב משל האסימטריק 3.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא נעול בהכרח. ה-K117 נכלל מדי פעם בהמלצות כאשר הוא רלוונטי.

במקרה זה הוא איננו משום שאינו זמין במידה של פותה"ש, למיטב ידיעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה באמת מעניין אם תוספת של 100 שקלים לתקציב פר צמיג, תהווה קפיצת מדרגה משמעותית אז אני מוכן לחרוג, השאלה אם באמת זה אפשרי, אשמח לתשובה לגבי הPS3 ואיפה בוצעה הקנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו, המצב בארץ הוא שאתה לא בוחר מתוך רשימה שמתאימה לך במידה/ביצועים/מחיר אלא ממה שטרי וזמין.

בדוק טריות של כל הצמיגים שכתבת ברשימה ותגלה שהיא נחתכת לך במקרה הטוב בחצי כי המלאי בארץ הוא משנת טרפפו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו, המצב בארץ הוא שאתה לא בוחר מתוך רשימה שמתאימה לך במידה/ביצועים/מחיר אלא ממה שטרי וזמין.

בדוק טריות של כל הצמיגים שכתבת ברשימה ותגלה שהיא נחתכת לך במקרה הטוב בחצי כי המלאי בארץ הוא משנת טרפפו.

אתה צודק ב100% לא שאני מבין גדול, אבל זה בדיוק למה העליתי את הפוסט כי בטוח שלא מעט מהצמיגים ברשימה באמת לא רלוונטיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תעשה הפוך - תבדוק מה יש במלאי בצמיגיות בסביבה שלך, במידה שלך, מחברות ידועות, כולל מחירים , רצוי תאריכים ותחזור לכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...