Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת אלטרנטור יונדאי אלנטרה 2006

idan4u
שימו לב! השרשור הזה בן 2297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רמת שיפוץ האלטרנטורים בארץ היא לא מההכי גבוהות אז בתור התחלה אני ממליץ לחפש קודם אלטרנטור מפירוק. אם תרצה אתן לך בפרטי טלפון של פירוקייה פה בפרדס חנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אני מחפש חשמלאי שיביא את החלק וירכיב באזור נתניה, אני עדיין יכול לנסוע עם הרכב

תודה על העזרה, אין לי כל כך מה לעשות עם החלק כי אני לא יודע להרכיב את זה לבד

אין לך מישהו שאתה מכיר שהוא מומלץ פה באזור?

ודרך אגב 700 ש"ח זה מחיר תקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

700 זה קצת יקר לאלטרנטור מפירוק עם עבודה

העבודה לא לוקחת מעל לחצי שעה- שעה, (נניח 200 שח) ואלטרנטור לא אמור לעבור 300 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגישה לאלטרנטור באלנטרה היא נוחה ולא בעייתית. עם הכלים הנכונים וזוג בוקים אתה מריץ את זה. חבל שתשלם 700 זה מאוד יקר שאתה יכול לשלם סביב ה 300 מפירוק. כלים לביצוע העבודה תבוא יש לי תשתמש חופשי זה ממש לא בעיה. קודם בתור התחלה חפש בפירוקיה אני מאמין שתמצא..ומשם כבר תתקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי מאור.

אני חושב שזה חוסר אחריות מה שאתה עושה. שהבחור יקח את האוטו למוסך ויתקנו לו מה שצריך. מה אתה הולך פה באינטרנט אומר לאנשים להחליף אלטרנטורים וכו. מי שרוצה להתעסק בזה שילמד קודם מכונאות בסיסית ושימוש בכלי עבודה. לא כל טמבל שקונה מברג צריך לעשות טיפולים לאוטו שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי מאור.

אני חושב שזה חוסר אחריות מה שאתה עושה. שהבחור יקח את האוטו למוסך ויתקנו לו מה שצריך. מה אתה הולך פה באינטרנט אומר לאנשים להחליף אלטרנטורים וכו. מי שרוצה להתעסק בזה שילמד קודם מכונאות בסיסית ושימוש בכלי עבודה. לא כל טמבל שקונה מברג צריך לעשות טיפולים לאוטו שלו.

אף אחד לא נולד מכונאי וגם מי שפה שסיצע טיפול או תיקון אי פעם פשוט התחיל מכלום. יש פה מספיק מידע והכוונה מעשית ומילולית. יש פה לא מעט אנשים שיש להם רצון טוב לעזור, לסייע וללמד. לא פעם ניתקלים במושגים של דפקו אותי, אכלו לי, שתו לי והאם המחיר הגיוני...וכו. לא בושה לעשות שיעורי בית במיוחד שיש את כל הכלים נגישים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה תודה רבה על העזרה

בסוף החלפתי ב-600 ש"ח עם עבודה,

מאור,תודה על העזרה והניסיון לעזור

ilan84, ניסו רק לעזור לי, ולא מדובר על משהו קריטי כמו ברקסים שלא הייתי מנסה לבצע לבד, אבל גם פה במקרה הזה הבנתי שאני לא יסתדר אז פניתי לבעל מקצוע, הכל היה במטרה לעזור ולתת לי אפשרות ללמוד, בשביל זה קיים הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת לאמיתה! לא צריך לחשוש אלא רק לנסות ולגלות שאפשרי לעשות דברים לבד תוך שאתה יודע שעשית הכל על הצד הטוב ביותר בלי לחפף ובמינימום עלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...