Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לרכוש ג'יפון משומש כרכב שני - נסיעות לעבודה וגם לטיולי שטח

nlev
שימו לב! השרשור הזה בן 2326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מחפש רכב שני, לא גדול במיוחד שישמש אותי להגיע לעבודה מידי יום.

זו נסיעה של 20 דק' מכביש החוף או במקביל לים על כורכר.

הפונקציה השנייה של הרכב היא טיולי שטח.

הלהבתי את הבן (בן 3 וחצי) כך שלא הייתי רוצה לשגת מההבטחה, רק אם לא תהיה לי ברירה...

אני דיי מתחיל בתחום כך שכנראה לא יהיו טיולים ברמת נהיגה הכי מורכבת ולא שטח הכי מאתגר לפחות בהתחלה,

חשבתי על טיפה חולות וטיפה כורכר אולי בוץ, לא טיפוסים ולא בולדרים כנראה...

רוב הזמן הילדים יבוא איתי, או לפחות אחד מהם, לא חושב שיהיו מקרים רבים שניסע יותר משלושה באוטו.

וגם רוב הזמן ניסע ללילה אחד ולא יותר, לפחות בהתחלה...

התקציב שלי הוא עד 90000 ש"ח כמובן שאפשר להוציא פחות...

חשוב לי שהרכב יהיה סחיר = יהיה שוק למכור אותו בבוא היום

מעדיף יד ראשונה מפרטי

לא יותר מ 20000 קמ לשנה

האפשרויות שמצאתי הן:

סוזוקי ג'ימיני סביב 2015

סוזוקי ויטרה (או גרנד ויטרה)

RAV4 2011

מה אתם חושבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויטארה הנוכחי לא ממש מיועד לזה.

ג'ימיני הוא רכב חביב מאוד אבל לא ממש עומד בסטנדרטים של ימינו ועל הכביש הוא פחות נוח והתנהגות הכביש שלו גמלונית מאוד.

ראב 4 שומר מאוד על הערך ולכן יצריך ממך לרכוש רכב ישן מדי.

אני ממליץ לבדוק סובארו XV שמצוייד בהנעה כפולה ויכול להגיע דיי רחוק בידיים הנכונות. הוא נוח על הכביש והביצועים פושרים ב-1.6 וטובים יותר ב-2 ליטר.

סובארו פורסטר גדול ויקר יותר אבל יכול להיות אופציה גם כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויטארה הנוכחי לא ממש מיועד לזה.

ג'ימיני הוא רכב חביב מאוד אבל לא ממש עומד בסטנדרטים של ימינו ועל הכביש הוא פחות נוח והתנהגות הכביש שלו גמלונית מאוד.

ראב 4 שומר מאוד על הערך ולכן יצריך ממך לרכוש רכב ישן מדי.

אני ממליץ לבדוק סובארו XV שמצוייד בהנעה כפולה ויכול להגיע דיי רחוק בידיים הנכונות. הוא נוח על הכביש והביצועים פושרים ב-1.6 וטובים יותר ב-2 ליטר.

סובארו פורסטר גדול ויקר יותר אבל יכול להיות אופציה גם כן.

@Mike808

המון תודה,

הכוונה מצויינת, אתחיל לחפש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו XV מגלה יכולת שטח מפתיע מאוד. די נוח בנסיעה יום יומית, מנוע 2.0 נותן ביצועים לא רעים. תא מטען יחסית קטן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את האופצייה של הדאציה דאסטר.

בנוגע לשוק עתידי אני לא בטוח.

גימיני יהיה לכם מאוד לא נוח. הוא 3 רמות מעל כל הרכבים המדוברים בשטח. אתה אבל לא מחפש עבירות שטח. אז פחות רלוונטי.

הויטרה החדש לא לשטח.

אתה יכול לקנות את הדור הקודם של הויטרה עם המנוע 2400 סמ"ק . בתצורה של 3 או 5 דלתות. יש לו שוק יד 2 חזק מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...