Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוג של דיסק אוקיי/הוספת מגבר התלבטות

optra5
שימו לב! השרשור הזה בן 2326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן היום התחדשתי במערכת מולטימדיה של ניפון דגם 6 ובקופנונטים 6 של מורל מקדימה, את האמת שומעים מצוין אבל לא חד נקי וחזק כמו שציפיתי , אני ללא מגבר והתקציב שלי מוגבל אך לפי חיפושים ברשת ראיתי מגברים גם ב500 שח, האם זה יתן שיפור משמעותי?

שאלה שנייה ואולי קצת טיפשית אך נובעת מוויכוח ששמעתי שלא מומלץ דיסק אוקיי של סן דיסק שהוא איטי ויש חברות אחרות. יש למיין שבדיסק אוקיי המיועד שלי יהיו רק שירים, האם כל הדבר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן היום התחדשתי במערכת מולטימדיה של ניפון דגם 6 ובקופנונטים 6 של מורל מקדימה, את האמת שומעים מצוין אבל לא חד נקי וחזק כמו שציפיתי , אני ללא מגבר והתקציב שלי מוגבל אך לפי חיפושים ברשת ראיתי מגברים גם ב500 שח, האם זה יתן שיפור משמעותי?

שאלה שנייה ואולי קצת טיפשית אך נובעת מוויכוח ששמעתי שלא מומלץ דיסק אוקיי של סן דיסק שהוא איטי ויש חברות אחרות. יש למיין שבדיסק אוקיי המיועד שלי יהיו רק שירים, האם כל הדבר?

תודה

תשמע, יש בעיקרון הרבה מציאות ביד 2 של מגברים שיוכלו לפתוח את הסט הקדמי ותוכל לשמוע תוצאה יפה יותר.

מה הכוונה "לפתוח"? לסט קומפוננטים לרוב דרוש קצת יותר כוח מעבר למה שרדיו דיסק יוכל להוציא כדי לקבל תוצאה טובה יותר.

השאלה היא באיזה סט מדובר?

לגבי השאלה השנייה שלך - לא שמעתי על משהו כזה, אבל אם אתה רוצה להיות רגוע - תתחבר בaux אם אתה מעוניין ויש אפשרות.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם הספק המגבר החיצוני יהיה זהה לזה של הפנימי, המצב יהיה עדיף.

כי לא רק ההספק הוא בר משמעות אלא גם נתונים אחרים שבמרבית המקרים הרבה יותר עדיפים בהגברה חיצונית חשובים (SNR, THD, אלמנטים אחרים שמשפיעים על יכולת השליטה ברמקולים וכיוצב').

יש מספר מוגבל של מגברים חדשים מחברות מוכרות סביב ה-500 ש"ח. אבל יד שניה היא בהחלט אפשרות ריאלית וטובה.

לגבי ה-DOK, עלו בעבר מספר תלונות בשימוש במוצרים של סאנדיסק בשילוב עם מערכות של פיוניר. לא יודע אם זה קורה בכל מוצרי החברה ו/או במולטימדיות אחרות. הקפד בכל מקרה על מוצר שהוא בתקן USB 2.0 (תקן 3.0 לא יעזור ועשוי להוביל לבעיות תאימות מאחר ורוב המולטימדיות לא תומכות עדין בתקן הזה למרות התאימות לאחור לכאורה) ופירמוט ל-FAT32 (שיטת NTFS בדר"כ לא נתמכת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן תודה על התגובות קודם כל, לגבי הסט זה סט קומפוננט של מורל מקסימו 6 אם אני לא טועה

מאחורה שמו לי סט של סאןנד סטרים 5.8 שבדיעבד לדעתי היה מיותר אבל אין לבכות על חלב שנשפך למרות שזה מעצבן.

יד שנייה אני פחות מעוניין להתעסק מכיוון שלא כזה מבין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ בשביל לא לפתוח נושא חדש , עדיין באותו נושא— לפי מה שאני מבין וקורא קומפוננטים נותנים רק טרייבל זא אם אני שם מגבר מאיפה יבוא הבס? האם אני אסתדר ללא סאב או שזה יהיה ממש רע?

שוב ברור לי שאין סוף אבל אני מחפש שינוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הבנת את זה בדיוק?

וכבר יש לך קומפוננטים מותקנים. בהוספת מגבר המצב מבחינת היענות התדרים לא יהפוך לגרוע יותר.

הבאס ומיד-באס מגיעים מהוופרים. כמובן שיש גבול לכמה נמוך ועמוק הם יכולים לרדת. מתחת לאותה רמה יעזור סאבוופר במידת הצורך והרצון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי את זה מייעוץ שניתן לי אבל לכן אני בא לפה להתייעץ ולא סומך תמיד, אז לפי מה שאתה אומר אני אראה או יותר נכון אשמע שינוי משמעותי אם אוסיף מגבר? הקטע זה האם אני יוכל להשיג מגבר פחוס התקנה במחיר טוב שמבחינתי מחיר טוב זה עד 600 שקלים.

יש לציין שאין לי מושג בתחום הסאונד לרכב בגלל זה אני פה וגם האמת בגלל זה ״דפקו״ אותו ושמתי קומפוננטים ללא מגבר והחלפתי את הרמקולים מאחורה למרות שאחרי שעשיתי את זה הבנתי כמה זה מיותר וכמה סתם דחפו לי את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקסימו הם סדרת הכניסה של מוראל.

הם לא חייבים מגבר חיצוני, אבל יתפקדו טוב יותר בעקרון עם אחד כזה.

יהיה קשה מאוד לדחוף בתקציב כזה מגבר חדש+התקנה.

משהו יצריך התפשרות (איכות המגבר ו/או גילו/איכות אביזרי ההתקנה/איכות ההתקנה), וגם אז לא בטוח שהסטנדרט יהיה גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לא לפתוח נושא חדש - אפשר על המצלמה למגבר שינצל טוב יותר את המורל מקסיו ששמתי ואני לא הכי מרוצה מהם?

אני לא מחפש להתשגע אבל מרגיש שאני יכול להפיק יותר מהם

אני לא כזה מבין ואני יודע שיעבדו עליי אם אלך לבד

אני מנסיון שלי יודע שאנשים עושים מערכות טובות במחירים זולים וגם ממגבר של 500-600 אפשר להנות

אשמח להמלצות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...