Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינטרנט של פרטנר

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר אולי להאשים בזה את התשתית.

מעולם לא הייתה לי תשתית של בזק...

מהיכן המסקנה שנטוויזן גרועים כספק?

לי יש באנדל של 018. מהירות 40 מס"ש.

90 שח לחודש. 0 תקלות. מהירות בסדר.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר אולי להאשים בזה את התשתית.

מעולם לא הייתה לי תשתית של בזק...

מהיכן המסקנה שנטוויזן גרועים כספק?

הייתי מנוי של נטוויז'ן פעמיים בשנים האחרונות,תקלות שלא נגמרות (ברור שהלקוח אשם) ושירות מתחת לכל ביקורת.

תמים שכמוני חשב שבפעם הראשונה באמת הבעיה אצלי,אז התנתקתי,עברתי ספק,והכל בסדר

כעבור כמה שנים ראיתי איזה מבצע\המלצה מחבר,אז התחברתי אליהם שוב לכמה חודשים,ושוב חזרו הבעיות ואותן התשובות.

לא עוד.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה גם עניין של מזל ומיקום.

לי

בקושי יש לי תקלות וניתוקים.

אני יכול לספור אותן על יד אחת. החל מהיום אני עובר לתשתית של בזק, אוכל לבדוק אם יש הבדלים.

מתקשה להאמין שיש 100% אנשים מרוצים בבזק בינלאומי.

למה? לגבי החברות הגוזלות...

אולי אני טועה אבל מעדיף ללכת לחברה גדולה וותיקה שכבר יש לה מוניטין.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100% אין בשום דבר,בטח לא אינטרנט :)

לגבי מזל אתה צודק - ישנם מקומות שהתשתית של בזק מצוינת ואין תקלות כמעט,ושל הוט ממש סיוט

וישנם מקומות שהמצב בדיוק ההפך.

תתחבר,תתנסה,ותסיק מסקנות..להתנתק ולהתחבר תמיד אפשר (למרות שיש רק 2 חברות תשתית..אז זה קצת מצחיק כי אין ממש למי לעבור :D )

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש כמו אצלי - ששתיהן על הפנים.

בבזק היו לי לא יותר מ-8-10 מס"ש

הייתי כשנה עם פרטנר סלולרי - טכנית היה מעולה, אבל מגבלת ה-500/5- ג"ב גרמה לי להתנייד.

עכשיו אני עם הוט - כאשר זה פועל זה טוב (בצד ההורדה), אבל כל יום, לפנות ערב, מתחילה איטיות מרגיזה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי הספקית?

באנדל של הוט עם הוט.

אתמולבערב שוחחתי עם השירות, טענו שיש תקלה בכל איזור חיפה ושתתוקן עד הלילה או הבוקר. בעוכך חצי שעה אח"כ הכל שוב חזר לנורמה. ממתין לסיבוב הבא.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באנדל של הוט עם הוט.

נסה את בב"ל בתור ספקית,תשאיל יוזר מחבר או שתתחבר ותתנתק כעבור יום\יומיים (רק לצורך בדיקות)

תקלה טכנית איזורית זה משפט קבוע אצל הוט..

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור על ה"תקלה האזורית" נשמע גם לי חשוד, והבהרתי לנציג שזה לא נשמע הסבר סביר לתקלות אצלי, שאני נוטה לייחס לקופסת חיבורים מוזנחת בחצר האחורית. מכל מקום, כבר 36 שעות העסק בסדר אז אני נותן להם הזדמנות.

הייתי מחובר לבב"ל עד לפני שנה אבל עם תשתית בזק זוחלת שאינה מאפשרת יותר מדי הסקת מסקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתרגש מתקלה פעם ב... צריך לרדת מהעץ של 0 תקלות. אפשר לספוג או לסבול תקלות פעם ב...

אני מדבר על צרכנים פרטיים.

חוץ מזה, שאם צריך אינטרנט דחוף היום לרוב האנשים יש טלפון סלולארי עם חבילת גלישה שאפשר להפוך לראוטר בפשטות.

בעל עסק שזקוק לאינטרנט כמו לחמצן - שיגבה את עצמו מכמה כיוונים. (סלולאר וכד').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאנ מגובה בחבילת הסלולר (17 ג"ב לקו). לצרכים שלי זה מספיק, הבנים מחסלים אותה במהירות רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...