Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה מסובך התהליך של מעבר בנק ומעבר חברת אשראי?

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סופרמן - קודם כל אל תתייחס לעצמך כאל טיפש. אתה נמצא בסביבה שאינה מכירה את הטכנולוגיות החדשות. אבל "לא הביישן למד", ואתה עושה את הדבר הנכון - שואל שאלות.

לגבי ההודעות האחרונות:

1. אם תבטל את הכרטיס הקיים החיובים ימשיכו לרדת, אבל תפסיק לשלם דמי כרטיס בעבורו, כך שתוכל לבטל את הכרטיס (ולבקש כרטיס אחר), אבל תצטרך להמתין עם סגירת חשבון הבנק עד שהתשלומים יסתיימו.

2. אני לא מבין את האובססיה שלך לכרטיס חוץ בנקאי. השיקול שלך צריך להיות פשוט מאד: מי נותן לך את התנאים הטובים ביותר, כולל דמי הכרטיס הנמוכים ביותר. ממילא יש מהלך של האוצר להפריד את חברות האשראי מהבנקים (אני חושב שהמהלך שגוי, אבל מה לי ולכלכלה), כך שבכל מקרה בעוד שנתייים - שלוש המונח של "כרטיס בנקאי" או שלא יהיה קיים או שיתנהג אחרת מהמצב הנוכחי.

3. ולמרות האמור לעיל אני ממליץ לך לבדוק כרטיס מסוג free של לאומי קארד. אם יקושר לחשבון הנוכחי הוא יהיה חוץ בנקאי, אם תעבור לבל"ל הוא יהיה בנקאי.אבל מה שחשוב מבחינתך הוא שמדובר בכרטיס ללא דמי מנוי חודשיים (וגם ללא מועדונים או הטבות).

4. הפוסטים של בור סוד (ושלי) ארוכים וכבדים אבל מחכימים. למשל - בחרת הסופרמרקט. שנים רבות אשתי ואני נהגנו לבצע קניה שבועית בשופרסל בנשר, וגם מחזיקים בכרטיס אשראי של החברה. אבל לפני שנה או שנתיים נפתח סניף של ויקטורי בסמוך, וכיון שהמחירים בו יותר נוחים עברנו אליו. עדיין מבקרים בשופרסל כיון שהמבחר בו יותר גדול - אבל מתנהלים כך שהקניחות השוטפות יהיו יותר זולות, והשופרסל זוכה לביקור רק כאשר יש צורך במוצרים שאינם נמכרים אצל ויקטורי.

5. בור סוד - יש כרטיסים מקומיים לא רק לנוער. אני ממליץ על בין לאומיים בגלל האפשרות לקנות במרשתת, אבל גם את זה צריך ללמוד. אמשיך אחרי שאחזור מהעבודה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ומה הבעיה במעקב? אין עדכון באתר תוך 24-48 שעות?

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נפרד מהאתר של הבנק שלך, לחלק מהאנשים זה פחות נוח.

לי באופן אישי אין בעיה עם זה.

צריך להקפיד להכנס לאתר שלהם לפחות פעם בחודש, לא זוכר את הסיבה לכך.

לגבי משיכה - יכול למשוך יותר מ500 לא סגור לגבי עלת המשיכה.

נתנו לי מסגרת אשראי גבוהה יחסית - פי3 ממה שאני מרוויח בערך.

כל עוד יש שליטה עצמית אז אין בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הבנק מחייב כניסה לאתר לפחות פעם בחודש או חודשיים, אם לא נעשה הכניסה נחסמת.

קישור לאתר הבנק קיים בכרטיס בנקאי ולא קיים בכרטיס חוץ בנקאי.

בשנה האחרונה אפשר להכנס לאתרי חברות האשראי עם מספר ת.ז., ספרות אחרונות של הכרטיס וסגירת מעגל עם קוד שנשלח בסמס לטלפון הרשום בחשבון. פותר את בעיית הסיסמאות, זכירתן והחלפתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרומן שלי עם הבנק הוא גם כזה, כל שנה אני עומד במעמד הוויכוח על העמלות עו"ש ומעמיד את אותם האיומים והמשחקים - אני פשוט יודע! שהעמלות הללו לא צודקות(כ"כ לא צודקות שהאוצר היה צריך להכין רגולציה בדמות "מסלולי עמלות עו"ש" שהבנקים מחוייבים להציע ללקוחות), אני כל שנה צריך להיכנס לריב של חודשיים-שלושה שבסופו אני יוצא עם ידי על העליונה(אחרי ריב כזה זה לא באמת מצוייר לי כניצחון אבל נו) כנראה שבכל זאת הכסף שהם עושים מהכסף שלי משתלם להם יותר מ15 שקל עמלות בחודש.

לגבי הכרטיסים - הוצאתי כרטיס פשוט(אפילו לא בינלאומי) שפתחתי חשבון לפני 10 שנים ועוד כרטיס שהייתי נאיבי לקחת "בחינם", גיליתי שעל כל אחד מהם אני עתיד לשלם 15 שקל עמלה לחודש(בתוך הריבי עו"ש תמיד היו מבטלים את העמלה עליהם) ובסוף החלטתי לחסל את שתיהם ולקחתי כרטיס מטעם מועדון מהעבודה(כרטיס ביזנס אבל ללא עמלות כל עוד אני ממשיך בעבודה - בנוסף יש לי עוד 2 כרטיסים של 2 מועדונים שונים שכל חודש אני מברר באדיקות שלא בטעות החליטו להתחיל לגבות עליהם דמי כרטיס, עם כרטיס של שופרסל שזה קרה הכרטיס חוסל במקום).

החברות הללו עושות עלינו כ"כ הרבה כסף מהמסביב שאני לא צריך לממן אותן גם באופן ישיר - אבל זה דורש ממך לוחמנות, הם בונים על האלה שלא מסתכלים על הכמה עשרות שקלים בחודש עמלה שהם גובים ורוב האנשים הם כאלה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial - תודה חבר.

האם אתה בטוח שאם אני מבטל את הכרטיס, אני מפסיק לשלם דמי כרטיס, אך עדיין התשלומים ירדו?

שלא יקרה מצב שאני אבטל את הכרטיס, ואז מי שצריך לקבל תשלומים יתקשה לקבלם, ויהיו לי בעיות.

יש לך או למישהו אחר שקורא את ההודעה ניסיון עם התהליך הזה, האם זה אכן ככה?

ביטול כרטיס פוטר אותך מדמי הכרטיס, אך עדיין החיובים ממשיכים לרדת?

כתבת בסגורים (לבקש כרטיס אחר).

אני מעוניין לעזוב לחלוטין את החברה הנוכחית, ולעבור לחברה אחרת. האם התכוונת שאבקש כרטיס אחר מאותה חברה?

אני לא מבין את האובססיה שלך לכרטיס חוץ בנקאי. השיקול שלך צריך להיות פשוט מאד: מי נותן לך את התנאים הטובים ביותר, כולל דמי הכרטיס הנמוכים ביותר

מקריאה ברשת הבנתי פשוט שללקוח יש יותר כוח כשהכרטיס הוא חוץ בנקאי.

או אם אני אחדד, אז ללקוח כמונו. פחות לקוח אמיד. כי לקוח אמיד נגיד יש לו יותר כוח בבנק.

אבל לקוח כמונו, שזה בדיוק המצב שקורה עכשיו בבנק, לא מקבל שום דבר לטובתו וצריך להתחנן (וגם אז בדר"כ לא מקבל).

בכרטיס חוץ בנקאי הבנתי שאין מתווך באמצע (הבנק) אלא הקשר שלך (בעל הכרטיס) לחברת האשראי (נותנת השירות)

הוא ישיר.

לכן כל דבר שתצטרך - אתה פונה אליהם.

ואם הם יבינו שבגלל דמי כרטיס אתה מעוניין לבטל כרטיס - הם לא ירצו לאבד לקוח (אחרי השנתיים שיגמר הפטור מדמי כרטיס

שכולם מקבלים בהתחלה).

לכן ההתעקשות שלי על חוץ בנקאי. נראה לי שלנו הכי מתאים חוץ בנקאי, בגלל הסיבות האלה.

בנוגע לתנאים הטובים ביותר, אני לא מבין פה איזה תנאים אני צריך לשאוף אליהם?

פחות מעניין אותנו כל הנלווה. יותר חשוב שיהיה כרטיס (כי אי אפשר לשלם ביטוח רכב בלי כרטיס)

ועם עדיפות לא לשלם עליו 20₪ בחודש דמי כרטיס/הנפקה.

כל השאר לדעתי שולי (ואם אני טועה, או מתעלם ממשהו, אשמח להחכים). לפחות עבורנו.

גם על מסגרת לדעתי אני אתעקש שתהיה נמוכה (בכדי שלא יהיה חלילה מצב של מינוס/להיכנס למצב של הלוואה/קרדיט).

מקווה שאני פועל נכונה.

אני בכלל הבנתי שמסגרת זה כסף שאין לך (שאתה מסתמך שיכנס לך). לכן עדיף להימנע כמה שפחות (לדעתי, עבורנו לפחות).

ולמרות האמור לעיל אני ממליץ לך לבדוק כרטיס מסוג free של לאומי קארד

יש צורך בכרטיס אשראי ישראלי, בנוסף. זאת אומרת יהיה צריך להחזיק יותר מכרטיס אשראי אחד.

*ההנפקה כפופה לאישור לאומי קארד ומותנית בהחזקת כרטיס אשראי ישראלי תקף. *כפוף לתנאי ההצטרפות.

https://www.leumi-card.co.il/he-il/Cards/Pages/LCFreeInt.aspx

אני חושב שננפיק כרטיס אשראי בינלאומי, מקבוצת כאל או לאומי, מהמבחר שמוצע באתר.

בלאומי אין מבחר גדול - https://www.leumi.co.il/Lobby/credit_cards/35615/

בכאל המצב שונה - https://cal.cal-online.co.il/clubsnew/

למרות שיש לי עוד קצת זמן עד לבחירת הכרטיס. עד שלא יהיה חשבון בנק חדש - אין טעם להנפיק כרטיס חדש.

הפוסטים של בור סוד (ושלי) ארוכים וכבדים אבל מחכימים.

כאילו שההודעות שלי לא ארוכות, ואצלכם זה לפחות מחכים :wink:

בבחירת הסופרמרקט לדעתי אני מתנהל נכון. אני עורך את הקניות בכמה חנויות.

אני גם יודע כבר בעל פה, באיזה שעות וימים יש הנחות משמעותיות על מוצרים מסוימים וירקות.

אני חושב שפה הכל בסדר.

בבנק אני יותר הזנחתי את הנושא, כי שם זה קצת קשה, כשמלכתחילה אתה מקבל יחס לא הכי.

אבל הנה, לפחות אני מטפל בזה עכשיו. עדיף מאוחר מאשר אף פעם.

אולי עוד ועוד קוראים ילמדו מכל העצות והתובנות שנתתם לי, ויטפלו גם הם בבנק ובכרטיס האשראי שלהם.

Benor - תודה רבה על הקישור. היה נפלא אם היה מידע כזה בכל אתר של חברת אשראי ובכל בנק.

noknok - התחברתי לכל מילה. מזדהה ובדיוק ככה.

לכן הפעם נמאס לי, להילחם, ולהגיע מושפל (עד שלא יוציאו ממך את כל המיץ, לא תקבל, וגם לפעמים יוציאו את כל המיץ - ועדיין לא תקבל כלום) החלטתי לעשות מעשה - לעבור מהבנק.

הדרישות שלי גם לא גבוהות, ואני לא מבקש יותר מדי.

בסה"כ אם אני לקוח לא בעייתי לבנק, ונגמר לי הפטור מדמי כרטיס, שקיבלתי לפני שנתיים

גם באותו תסריט של התחננות, והשפלה, ורק אחרי הרבה טרטורים קיבלתי - אם לא נותנים לי את זה שוב,

או יותר גרוע - אם אני צריך שוב לעבור את כל המסכת הזאת (בשביל מה?)

מעדיף לעבור לבנק אחר. איזה ערך מוסף יש לי להישאר באותו הבנק?

אני גם מרגיש שאני לא מקבל את היחס המגיע לי, וגם נשאר? לפחות אעשה את המעט שאני יכול

ואעבור.

ובקשר לכרטיס, אם למדתי שכרטיס בנקאי כובל אותי להתחננויות לבנק שלי (כי הוא המתווך ביני לבין האשראי).

למדתי, ואעשה כרטיס חוץ בנקאי (לא צריך מתווכים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מספר פעמים ביטלתי כרטיסי אשראי (אם בשל אבדן ואם בשל שדרוג), תמיד התשלומים המשיכו לרדת עד שהסתיימו. הוראות קבע/הרשאות לחיוב אתה צריך לדאוג להעביר לכרטיס החדש. לכן אל תבטל אותו עד שראית שהחיוב עבר לכרטיס החדש. ודרך אגב, תמשיך גם לקבל דפי חשבון חודשיים.

2.קיבלת המלצה לכרטיס ללא דמי מנוי. בקש אותו ותפטר מכל הסיפור. הניסיון שלי הוא שאתה צריך להתחנן לבנק או לחברת האשראי באותה מידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

noknok - התחברתי לכל מילה. מזדהה ובדיוק ככה.

לכן הפעם נמאס לי, להילחם, ולהגיע מושפל (עד שלא יוציאו ממך את כל המיץ, לא תקבל, וגם לפעמים יוציאו את כל המיץ - ועדיין לא תקבל כלום) החלטתי לעשות מעשה - לעבור מהבנק.

הדרישות שלי גם לא גבוהות, ואני לא מבקש יותר מדי.

בסה"כ אם אני לקוח לא בעייתי לבנק, ונגמר לי הפטור מדמי כרטיס, שקיבלתי לפני שנתיים

גם באותו תסריט של התחננות, והשפלה, ורק אחרי הרבה טרטורים קיבלתי - אם לא נותנים לי את זה שוב,

או יותר גרוע - אם אני צריך שוב לעבור את כל המסכת הזאת (בשביל מה?)

מעדיף לעבור לבנק אחר. איזה ערך מוסף יש לי להישאר באותו הבנק?

אני גם מרגיש שאני לא מקבל את היחס המגיע לי, וגם נשאר? לפחות אעשה את המעט שאני יכול

ואעבור.

ובקשר לכרטיס, אם למדתי שכרטיס בנקאי כובל אותי להתחננויות לבנק שלי (כי הוא המתווך ביני לבין האשראי).

למדתי, ואעשה כרטיס חוץ בנקאי (לא צריך מתווכים).

יש לי גם חוץ בנקאי ללא דמי הכרטיס, החוץ בנקאי אני משתמש לכל ההוראות קבע(סלולר,ביטוחים וכו') ובבנקאי בשותף - היתרון בלהשתמש בבנקאי בשוטף זה שרואים באתר של הבנק את כל ההורדות של החודש ואפשר לשלוט בקלות רבה יותר על החשבון, החוץ בנקאי אתה צריך לבדוק באתר של חברת האשראי.

אין לי שום ערך להישאר באותו הבנק, אבל 95% מהבנקים אחרי ה2-3 שנות קיצי שלך כלקוח חדש חוזרים לגבות את אותן עמלות מטופשות בתקווה שתבלע את הגלולה ולא יהיה לך כוח לכל הבאלגן הזה, עשיתי בזמנו סקר בנקים:

- מזרחי טפחות- מתרברבים בשירות אישי מעולה וזמינות סניפים - הגעתי לפגישות ייעוץ בסניף אחד ביום שישי וחטפתי הלם, ערמות של אנשים צועקים כמו בשוק ובאלגן ואי-סדר כאילו מדובר במתקן סיוע של האום תחת מדינת עולם שלישי - למרות זאת ישבתי כמו ילד טוב 20 דקות וחיכיתי שהבנקאית שקבעתי עימה תתפנה, לא קרה.

לאחר מכן עשיתי ניסיון נוסף אחרי מספר חודשים - הפעם סניף אחר גם ביום שישי, הפעם הסניף היה שקט ורגוע(התחלה טובה!) - הפקידה החביבה ששאלתי אותה לגבי פתיחת חשבון אמרה "תשב אנחנו מיד נתפנה" וביינתים סניף עם 5-6 בנקאיים שרובם לא נראו לי עסוקים כ"כ ומסתכלים על התקרה - לאחר 20 דקות שוב החלטתי שמספיק לי והלכתי הביתה.

- פיבי(הבינלאומי) - נציגה חביבה,סניף שקט ורגוע אבל אחרי 3 שנים נגמרים התנאים וחוזרות העמלות - בנוסף זה הסניף הכי קרוב שפתוח ביום שישי והוא באיזור שבפועל אין בו חנייה נורמאלית.

- איגוד - הרגשה אישית, נציגה נחמדה מאוד שישבה ועזרה לי לנתח את החשבון וההתנהגות הפיננסית שלי - ונותנים 3 שנים חשבון בלי עמלות ומביאים לך כמה שקלים על הפלוס ואחרי עוד 3 שנים ללא עמלות במידה ובפלוס וקצת פחות שקלים על הפלוס, הייתי כבר דקה מלעבור אבל בסוף ניצחתי ב"מלחמה" מול הבנק שלי אז החלטתי להישאר ולשקול בשנה הבאה - מסתבר שמזל כי בקרוב הם ככל הנראה הופכים להיות מזרחי טפחות שאותם ממש לא אהבתי.

- בנק יהב - היחידים שמציעים פטור מלא! מעמלות עו"ש ללא הגבלת זמן, מהצד השני? הסניף הרגיש לי טיפה שוק - לא יודע אם האופי של הסניף מתאים לי כ"כ, אמא שלי נמצאת בסניף אחר(המשפחה גרה רחוק) כבר מעל 40 שנה ודי מרוצה מהם, אני פחות התלהבתי למעבר למרות התנאי המעולה.

בסוף כאמור הבנתי שהרוב הוא אותו דבר רק באריזה חדשה - החלטתי ביינתים להמשיך במלחמה השנתית ולראות מה קורה בהמשך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^פתחתי על זה פוסט, אבל אולי בנקאות דיגיטלית ואז לא צריך כל הזמן להתעסק בעמלות המטופשות האלה מלבד שירותי פקיד למיניהם?

(לא מתכוון לקחת את הדיון לשם...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתח חשבון בנק בPepper, כפופים ללאומי.

רוב הדברים הסטנדרטים ללא עמלות.

כ"א של לאומי ללא דמי כרטיס וכו'.

כל ההתנהלות מול הבנק מתבצעת בצ'אט מול נציג ו/או בשיחת וידאו.

ובכלל הכל בדרך האפליקציה, באופן אישי אני חושב שזה הכי נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial - תודה רבה. חידשת לי, והחכמתי.

נשמע גם די הגיוני כשחושבים על זה:

יש לך כרטיס, שיש עליו תשלומים (סכום גדול, שחולק).

הכרטיס הזה נגנב. אתה מבטל אותו, ונניח ולא מעוניין להוציא כרטיס חדש (נניח, מפחד מכרטיסי אשראי, למשל).

אז הרי לא יוותרו לך על יתרת התשלומים רק כי ביטלת וכרטיסך נגנב.

אלא פשוט הם ימשיכו לרדת מחשבון הבנק.

יפה. למדתי עוד משהו חדש.

אני גם שם לב שאני מבין טוב יותר את מה שאני לומד, כשאני מסביר אותו (או חוזר עליו במילים שלי, כמו בתגובה פה).

noknok - כל הכבוד על העצבים ועל הזמן.

אני מבין שבסופו של דבר בנק לא צריך להיות חבר. זה גם לא מקום לבילוי ולהעביר את הזמן.

אבל, גם לא צריך להרגיש לא נעים (לא מבושה, אלא מהרגשה שנותן לך הצד השני) או לא בנוח.

אלא צריך להרגיש חופשי לבקש ולדרוש דברים (לגיטימים בתור לקוח). ברגע שזה מגיע למצב שזה לא זה - עדיף לעבור בנק.

לדעתי אם נבין למה הגענו למצב הזה בבנק שלנו, זה כי מההתחלה זה היחס שקיבלנו מהם, וכנראה הם התרגלו.

ככה זה לדעתי בכל דבר בחיים. רושם ראשוני, איך שתציג את עצמך בהתחלה - ככה יתייחסו אליך וככה ישפטו אותך.

על אחת כמה וכמה שזה סניף עם 3 עמדות בסה"כ, ואותם עובדים כבר 5-6 שנים ומכירים אותך וזוכרים.

אז כנראה אם בהתחלה לא דרשת, לא עמדת על שלך, הם רגילים שאתה כזה וזה היחס שאתה מקבל (אני יותר נכון).

לכן הכי קל, פשוט ומהיר - לעבור לסניף בנק חדש, והפעם שהרושם הראשוני יהיה של אחד שעומד על שלו. לא פראייר.

כבר במעמד התעניינות בחשבון חדש.

D_D - קראתי גם על השירות הזה בחיפושי באינטרנט. שלחתי להם גם מספר שאלות. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שבחלק מהחברות בכרטייס חוץ בנקאי לא מקבלים חיובי מט"ח בחו"ל דרך חשבון המט"ח שלך בארץ במידה ואתה רוצה לחסוך עמלת המרה של 2.5%.

לרוב דווקא בכרטיסי חוץ בנקאי קשה לקבל פטורים לאורך זמן, בדוק לפני את זה.

לא קראתי את כל השרשור, במידה ונגעו בנושא ראה הודעה זו כמבוטלת. :)

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר, לדעתי לא יהיה לנו חשבון מט"ח. אבל אולי זה יועיל לאחרים. תודה.

לגבי הפטור לאורך זמן, אני חושב שאפשר פשוט לעבוד בשיטה הבאה:

כל כרטיס חוץ בנקאי, בדר"כ מגיע עם פטור לתקופה מסוימת: שנה/שנתיים (זה בדר"כ).

ברגע שמסתיים הפטור, אפשר להתקשר - לבקש לבטל, רוב הסיכויים שלא יבטלו (ככה זה כמעט בכל דבר.

בחברות תקשורת לדעתי, בכל נותן שירות. תמיד יש מחלקת שימור, והם לא ממהרים לוותר על לקוחות כ"כ מהר).

אז ככה יוצא שמקבלים הארכה כל פעם לפטור מדמי כרטיס, או במקרה הכי גרוע - מבטלים, ומנפיקים כרטיס חדש.

פעם בשנתיים זה לא נורא לדעתי (זה שווה את החיסכון של 20 שח דמי כרטיס שהם 240 שח בשנה).

אני בטוח שהרוב לא יקראו את כל השרשור, תראה לכמה תגובות הוא הגיע (אני בטוח ש80% מהתגובות הן שלי) :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...